Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Hmm, ciekawie to wszystko brzmi, ciekawie...Moze jednak sie przekonam- mam RE 5 w wersji, ktora obsluguje Move, nie powiem, zebym nie mial ochoty przetestowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:30, paweldomar1 napisał:

> Brutus! Zobaczysz, dostane jeszcze tv gratis xD

Taaa, dostaniesz, idź do rzecznika lepiejxD


Przecież kurwa byłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola PS3 40GB stan idealny + pełne okablowanie, które było w zestawie + sixaxis. Konsola po naprawie w serwisie SONY. Ile za to mogę wołać, jeżeli chciałbym sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 20:35, MKRaven napisał:

A jest już jakieś szersze info o tytułach, które mają wyjść i współpracować z Move jeszcze
w tym roku? :>

Heavy Rain działa, RE5, ten taki ''undergroundowy'' boks nie pamiętam jak się nazywał Fight Lights... coś takiego.
LBP1 ? Socom, generalnie to dużo tego nie ma, pewnie coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 20:35, MKRaven napisał:

A jest już jakieś szersze info o tytułach, które mają wyjść i współpracować z Move jeszcze
w tym roku? :>

A co ja jestem? Kompendium wiedzy na temat Move? :P
A tak na serio- gry o których ja wiem to (podam same nazwy tytułów): Sing and Draw, Kung Fu Rider, Echochrome 2, Sports Champions, Start the Party, TV SuperStars, The Shoot, Tumble, Time Crisis: Razing Storm i Fight: Lights Out. Bardzo możliwe, że coś pominąłem, więc nie czepiajcie się gdyby czegoś brakowało.
Na koniec lista gier, które otrzymają w tym roku aktualizację dodającą obsługę PlayStation Move:
Pain, Heavy Rain, Tiger Woods PGA Tour 201, NBA 2k11, Resident Evil 5 Gold Edition, Toy Story 3, EyePet, Hustle Kings.
To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Killzone 3 ma obsługiwać Move ;D Grałem już na PS3 w K2, U2 i LBP. Wrażenia? SUPER!!! Dzięki jeszcze raz za pomoc! Exclusive''y PS3 wymiatają (powiedział fan Xboxa ;D)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 20:56, Mikex napisał:

/.../

Killzone 3 ma obsługiwać Move ;D

MKRaven prosił o wymienienie tytułów wychodzących w tym roku. W przyszłym wychodzi jeszcze więcej gier wspierających Move, które mógłbym wymienić (Sorcery, Heroes on the Move, Dead Space: Extraction, SOCOM 4, LittleBigPlanet 2 itd). Nie tylko Killzone 3.
Edit: Oczywiście R.U.S.E., który wyszedł w tym roku też wspiera kontroler ruchu SONY. Ot, przypomniało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 20:56, Mikex napisał:

Killzone 3 ma obsługiwać Move ;D Grałem już na PS3 w K2, U2 i LBP. Wrażenia? SUPER!!!
Dzięki jeszcze raz za pomoc! Exclusive''y PS3 wymiatają (powiedział fan Xboxa ;D)!

O jak miło, takich jak Ty Mikex to na palcach policzyć :)
Ja właśnie jestem ciekaw gry Move''m w K3 i inFamous 2 ! Z naciskiem na to drugie, kurcze sandbox z kontrolerem ruchu no nie może być, to trzeba spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzis wolny wieczor(kobita sie uczy na egzaminy) i mysle sobie zagram w demko fify11,właczyłem sobie poziom world class i zaczałem grac z głową,zrobiłem ustawienie i heja. Jeju ile ta gra daje funu,zwłaszcza gy wyjdzie jakies fajne zagranie z klepy i gol.Normalnie chyba sie skusze na ta fifke,ostatnia piłką kopana przy ktorej sie tak dobrze bawiłem to pes03,a co dopiero bedzie w multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>250GB (Slim):

Dnia 27.06.2010 o 17:01, Renzov napisał:

Wstecznie kompatybilny z grami na ps1


czyli rozumiem, że jesli wsadze plytke z gra na psx to bedzie dzialać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 10:19, Jagged napisał:

czyli rozumiem, że jesli wsadze plytke z gra na psx to bedzie dzialać ?

Tylko że nie każda. Zalecam najpierw zobaczyć w sieci na jakimś forum, czy gra śmiga bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem w sieci, że Spider-Man 2: Enter Electro będzie działało na PS3 (120 GB), ale mam pytanie.
Warto mieć tą grę? Jakoś w miarę wygląda na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje PS3 na raty i mam pytanko, nie wiem gdzie je zadać, więc tutaj - Biore je jak pisałem na raty, pytanie jest proste - Czy da sie płacić tak, żebym na przykład w jeden miesiąc zapłacił z 5 stówek, a w innym już tylko tyle ile wynosi rata? Głupie pytanie, ale na raty nic jeszcze nie brałem i nie wiem jak to tam jest.


No i co do gier - Chce wziąć wersje 250GB, są do tego dwie gry, Little Big Planet i Uncharted 2. Co to jest to Uncharted? LBP wiem że jest zajebiste, ale to drugie da radę? Co polecacie w ogóle na początek kupić i po ile teraz chodzą gry na PS3? Głównie w Media Markt, bo tam zwykle kupuje takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co to jest to Uncharted?
???
Co to jest? i czy da radę???
Chłopie, to jest jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) gra akcji ever! Musisz zagrać jak masz PS3 i nie ma dyskusji :)
>Co polecacie w ogóle na początek kupić
God of War III
Heavy Rain
Spider-Man: Shattered Dimensions
Batman: Arkham Asylum
jakieś Guitar Hero
Assassin''s Creed 2
>i po ile teraz chodzą gry na PS3? Głównie w Media Markt, bo tam zwykle kupuje takie pierdoły.
Nówki po około 200 zł. Ale masz też serię Platinum, w której dostaniesz gry do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

Kupuje PS3 na raty i mam pytanko, nie wiem gdzie je zadać, więc tutaj - Biore je jak
pisałem na raty, pytanie jest proste - Czy da sie płacić tak, żebym na przykład w jeden
miesiąc zapłacił z 5 stówek, a w innym już tylko tyle ile wynosi rata? Głupie pytanie,
ale na raty nic jeszcze nie brałem i nie wiem jak to tam jest.

Tu Ci nie pomogę.

Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

No i co do gier - Chce wziąć wersje 250GB, są do tego dwie gry, Little Big Planet i Uncharted
2. Co to jest to Uncharted?

??? O_o !!!

Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

LBP wiem że jest zajebiste, ale to drugie da radę?

Uncharted 2 jest powszechnie uważany za najlepszą grę na PS3. W moim osobistym rankingu też stoi wysoko i aż strach bierze na myśl, że nie słyszałeś o tej grze.

Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

Co polecacie
w ogóle na początek kupić

Z exów to np: Heavy Rain, God of War 3, Infamous.

Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

i po ile teraz chodzą gry na PS3? Głównie w Media Markt, bo
tam zwykle kupuje takie pierdoły.

Premierówki kosztują w sklepach ok 199 zł. Ja jednak preferuję zakupy przez internet (np na Allegro) parę tygodni po premierze. Wtedy wychodzi dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie polecam Ci brac na raty w sklepie.Lepiej wez pozyczke w banku i idz z gotówka do sklepu,i wtedy nie bedzie problemu z ratami,bedziesz miał kase to dajesz nawet całosc,i tak jak w moim banku wracaja wtedy kase za ubezpieczenie kredytu(jakies 20/30zł)

Co do uncharted,to nie jest to jakas prowokacja? xD Stary ta gra wymiata,ja całe zycie na pc jak kupiłem ps3 jak to zobaczyłem to szczeke zbierałem z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 17:04, NuGGetos napisał:

Kupuje PS3 na raty i mam pytanko, nie wiem gdzie je zadać, więc tutaj - Biore je jak
pisałem na raty, pytanie jest proste - Czy da sie płacić tak, żebym na przykład w jeden
miesiąc zapłacił z 5 stówek, a w innym już tylko tyle ile wynosi rata? Głupie pytanie,
ale na raty nic jeszcze nie brałem i nie wiem jak to tam jest.


No i co do gier - Chce wziąć wersje 250GB, są do tego dwie gry, Little Big Planet i Uncharted
2. Co to jest to Uncharted? LBP wiem że jest zajebiste, ale to drugie da radę? Co polecacie
w ogóle na początek kupić i po ile teraz chodzą gry na PS3? Głównie w Media Markt, bo
tam zwykle kupuje takie pierdoły.


Nikt Ci nie opisze Uncharted 2 jak gemplay''e. Pozycja obowiązkowa. Jakie jeszcze gry polecam?
Metal Gear Solid 4
Uncharted
Batman:AA
Assassin''s Creed II
Wiele jest takich gier, najlepiej samemu poszperać, popatrzeć na rankingi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować