Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 22:10, wsaadman napisał:

KURRRRRRRRRRRRR*AAAA!

Spoiler

Cholerna elektrownia w Heavy Rain - 2 razy musiałem wszystko powtarzać, a za trzecim,
zaraz przy znaku motyla konsola się zawiesiła...


DAMN IT


Nie wiem o co Ci chodzi, bo nie grałem w HR, ale mi zazwyczaj w takich sytuacjach pomaga rzut padem i wyłączenie konsoli. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 22:16, woko27 napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi, bo nie grałem w HR, ale mi zazwyczaj w takich sytuacjach pomaga
rzut padem i wyłączenie konsoli. ;p

Nie polecam takich cholerycznych nawyków ;p, ja właśnie pociąłem sobie rękę waląc w router ze złości.. Jak matkę kocham jak te skurwiele czegoś z tym nie zrobią to następnym razem wyskoczę przez okno ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 22:10, woko27 napisał:

Zgaduję, że trzeba mieć Plusa. Zrobili by betę dla wszystkich, bo to trochę niefajne...
:/


mam plusa ,owszem ale nie każdy dostał zaproszenie z moich znajomych oraz nie aplikowałem nigdzie do ów bety, tylko sony samo napisało do mnie maila z zaproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 12:47, kodi24 napisał:

> Jak kręcić gameplaye z PS3? Jakis program czy co?
Nikt nie odpowiada, więc może to coś pomoże: http://www.gametrailers.com/user-movie/how-to-record-gameplay/59014

Nie wiem po co koleś używa jakiegoś Dazzle :/ Przecież wystarczy mieć w komputerze wejście video i wtedy nie trzeba żadnego dodatkowego ustrojstwa. Problem jest tylko z jakimś softem do nagrywania - jakieś sugestie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie znam się na tym a nikt się nie odezwał, więc wrzuciłem to co znalazłem ;) Poza tym Dazzle to tanie ustrojstwo;

Soft- z tego co wyczytałem: Virtual Dub, GameCam, FrapS (podobno ten pierwszy najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 13:50, PinKee napisał:

Nie wiem po co koleś używa jakiegoś Dazzle :/ Przecież wystarczy mieć w komputerze wejście
video i wtedy nie trzeba żadnego dodatkowego ustrojstwa. Problem jest tylko z jakimś
softem do nagrywania - jakieś sugestie? :)

Ta bo każdy ma wejścia na karcie graficznej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam jakiegoś dobrego RPG na PS3. Co myślicie o Two Worlds 2? Warto kupić? Czekam na Arcanie, ale to dopiero w przyszłym roku, a chciałbym zagrać coś w stylu Gothica na PS3 już teraz. Od razu mówię że odpadają wszelkie Final Fantasy itp, bo takich gier nie trawię. Szukam prawdziwego RPG w stylu Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:56, NuGGetos napisał:

Nadal szukam jakiegoś dobrego RPG na PS3. Co myślicie o Two Worlds 2? Warto kupić? Czekam
na Arcanie, ale to dopiero w przyszłym roku, a chciałbym zagrać coś w stylu Gothica na
PS3 już teraz. Od razu mówię że odpadają wszelkie Final Fantasy itp, bo takich gier nie
trawię. Szukam prawdziwego RPG w stylu Gothica.

Na konsolę. Prawdziwego RPG. W stylu Gothica.
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 18:04, Pablo_Querte napisał:

Na konsolę. Prawdziwego RPG. W stylu Gothica.

Bla bla bla. Wiesz co mam na myśli. Szukam czegoś żeby dużo opierało się na rozmowach a nie walce. Myślę nad Dragon Age, bo z tego co czytam w necie wynika że Two Worlds 2 jest zabugowane jak cholera.


I teraz co wybrać? Wypłata jest jedna, a całej na gry nie rozzzteguje. Brać Assassin''s Creed 2 i Heavy Rain czy Assassin''s Creed 2 i Dragon Age? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:10, NuGGetos napisał:

Bla bla bla. Wiesz co mam na myśli. Szukam czegoś żeby dużo opierało się na rozmowach
a nie walce. Myślę nad Dragon Age


Też jest oparte na walce - miejscami przeradza się wręcz w typowego hack&slash. Poza tym DA:O na PS3 to akurat najgorsza wersja ze wszystkich (często framerate spada poniżej 20FPS - na lensoftruth jest opis). W DA najlepiej zagrać na PC (IMO zdecydowanie lepszy interfejs i grafika, działa też znacznie lepiej).

Moze Demon''s Souls? (nie grałem, ale słyszałem pochlebne opinie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 18:17, Henrar napisał:

Moze Demon''s Souls? (nie grałem, ale słyszałem pochlebne opinie) :)

Właśnie nad tym też sie zastanawiałem, ale przeszkadza mi brak Polskiej Wersji, bo z angielskiego nie jestem mistrzem.

A o Dragon Age właśnie czytam nienajlepsze opinie. Podobno często lubi się zawiesić i interfejs jest do dupy. Cholera, czy na PS3 nie ma innych RPG poza FF? Ten Two Worlds jest dobrą opcją ale zabugowane, Dragon Age to samo... Sacreda 2 znowu nie można nigdzie dostać, to samo z Falloutem 3 na którego poluję... ;/

Chyba zostaje mi kupić Heavy Rain i AC2 i dać sobie spokój na razie z RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:20, NuGGetos napisał:

Sacreda 2 znowu nie można nigdzie
dostać, to samo z Falloutem 3 na którego poluję... ;/


O ile pamiętam polskie wersje nie otrzymały patchy (Cenega...). F3 na pewno nie otrzymał nawet pierwszego patcha (poprawiającego najwięcej błędów i dodającego trofea) a Sacred 2 z tego co wiem, też trofeów nie dostał. Jak Ci nie przeszkadza walka z bugami i brak trofeów to bierz F3.

Z innych RPG na PS3 mogę polecić Alpha Protocol lub Fallouta: New Vegas. Ten drugi jest tylko po angielsku, AP chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trofea to mam lance, bo nie jara mnie jakoś szukanie dwustu gołębi czy inne ścierwo. Fallouta 3 cholera nigdzie dostać nie idzie. Jak ktoś ma link do jakiegoś sklepu w którym ta gra jest, to proszę o pomoc. To samo z Sacredem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Dragon Age " to jednak tylko na PC
a jakie wady ma konsolowa wersja " Two Worlds II "? - bo gra warta jest zagrania

Ja jak na razie mam już sześć gier na PS3:

" Uncharted Drakes Fortune "
" Uncharted 2 Among Thieves "
" God of War Collection " / 1 i 2 /
" Infamous "
" Ratchet & Clank Quest for Booty "
i obecnie gram w GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:27, NuGGetos napisał:

Na trofea to mam lance, bo nie jara mnie jakoś szukanie dwustu gołębi czy inne ścierwo.
Fallouta 3 cholera nigdzie dostać nie idzie. Jak ktoś ma link do jakiegoś sklepu w którym
ta gra jest, to proszę o pomoc. To samo z Sacredem.


Fallout 3 jest dostępny w sklepie Cenegi (sklep.cenega.pl). Według ceneo jest dostępny w 16 innych sklepach ( http://www.ceneo.pl/19863210). Sacred 2 jest dostępny na merlin.pl ( http://merlin.pl/Sacred-2-Fallen-Angel_Cenega/browse/product/8,686564.html?utm_source=ceneo_porownywarka&utm_medium=porownywarki&utm_campaign=multimedia_ceneo&utm_term=Sacred-2:-Fallen-Angel-(PS3))

@Magwisienka (niżej): no, tak, Allegro...


Zawsze pozostaje Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:27, NuGGetos napisał:

Na trofea to mam lance, bo nie jara mnie jakoś szukanie dwustu gołębi czy inne ścierwo.
Fallouta 3 cholera nigdzie dostać nie idzie. Jak ktoś ma link do jakiegoś sklepu w którym
ta gra jest, to proszę o pomoc. To samo z Sacredem.

Allegro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 18:34, lis_23 napisał:

a jakie wady ma konsolowa wersja " Two Worlds II "? - bo gra warta jest zagrania

Zasięg wzroku jest podobno żałosny, wszystko co znajduje sie 50 metrów dalej jest szarą rozmytą plamą. Do tego problemy z teksturami, postać czasami potrafi wlecieć pod nie itd. Ja zastanowię się nad kupnem po jakimś patchu.

Magwisienka
Nie mam czasu bawić się w przelewy itp, zabiegany człowiek jestem. ;)
Jedynie teraz mam chorobowe to się opierdzielam. W grę jedynie wchodzi płatność przy odbiorze, a na allegro z tym cienko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować