Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Naprawdę jeszcze nikt nie powiedział o Oblivionie? ;p Może nie jest to taki Gothic, ale jeśli podobał Ci się Morrowind to musisz w to zagrać (zwłaszcza jeśli jeszcze nie grałeś na PC). Jednym słowem to taki stary erpeg pełną gębą, a nie jakieś pedalskie FF. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:02, woko27 napisał:

Naprawdę jeszcze nikt nie powiedział o Oblivionie? ;p Może nie jest to taki Gothic, ale
jeśli podobał Ci się Morrowind to musisz w to zagrać (zwłaszcza jeśli jeszcze nie grałeś
na PC). Jednym słowem to taki stary erpeg pełną gębą, a nie jakieś pedalskie FF. ;P

Ale powiedz Ty mnie gdzie to dostać jeszcze? Ni cholery, w żadnym sklepie ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:02, woko27 napisał:

Naprawdę jeszcze nikt nie powiedział o Oblivionie? ;p Może nie jest to taki Gothic, ale
jeśli podobał Ci się Morrowind to musisz w to zagrać (zwłaszcza jeśli jeszcze nie grałeś
na PC). Jednym słowem to taki stary erpeg pełną gębą, a nie jakieś pedalskie FF. ;P

Systemy walki w Finalach są znacznie lepsze niż "pedalskie" machanie i ciachanie na oślep a''la Oblivion czy Gotchici :P To, że komuś nie odpowiada konwencja Finali, nie oznacza, że od razu trzeba wyzywać, bo pod "zniewieściałą" ^_^ otoczką graficzną kryją się naprawdę solidne gry. A przerywniki filmowe to mistrzostwo świata (porównywalne jedynie z filmikami Blizzarda).
Rzekłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:09, NuGGetos napisał:


> http://allegro.pl/listing.php/search?category=82397&sg=0&string=oblivion dodatkowo
cena
> zachęcająca
Allegro niestety odpada.


Ciężko będzie to dostać w internecie poza Allegro, więc więcej szczęścia będziesz miał w Empikach albo w małych sklepach z grami.

Znalazłem też coś takiego, ale nigdzie nie widzę dostępności towaru http://www.4console.pl/The_Elder_Scrolls_IV_Oblivion_PS3-620.html#

Albo jak napisał Fatal-X są jeszcze zagraniczne sklepy. ;p

PinKee - nie powiedziałem, że jrpgi są gorsze od tradycyjnych crpgów. Po prostu ten cały styl rodem z Japonii czy anime jest taki... ekhm "mniej męski". ;p Nie miałem na celu jakiś wyzwisk, napisałem to ot tak sarkastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:27, NuGGetos napisał:

Na trofea to mam lance, bo nie jara mnie jakoś szukanie dwustu gołębi czy inne ścierwo.
Fallouta 3 cholera nigdzie dostać nie idzie. Jak ktoś ma link do jakiegoś sklepu w którym
ta gra jest, to proszę o pomoc. To samo z Sacredem.

Fallout 3 lepiej przemilczeć, zamiast niego bierz New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:23, lis_23 napisał:

Jak podłączyć internet do konsoli?
internet mam w kompie,mam też ruter - internet rozdzielony na dwa kompy.


Jeśli router masz koło konsoli to możesz kablem, ale wygodniej chyba jest połączyć się bezprzewodowo. A jak podłączyć? Normalnie, wchodzisz w opcje sieciowe i idziesz wg instrukcji na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 20:33, woko27 napisał:


Jeśli router masz koło konsoli to możesz kablem, ale wygodniej chyba jest połączyć się
bezprzewodowo. A jak podłączyć? Normalnie, wchodzisz w opcje sieciowe i idziesz wg instrukcji
na ekranie.


Chodziło mi raczej o to,czy mogę mieć jednocześnie podłączony net do kompa i do konsoli
i PC i konsole i router mam na biurku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:38, lis_23 napisał:

Chodziło mi raczej o to,czy mogę mieć jednocześnie podłączony net do kompa i do konsoli
i PC i konsole i router mam na biurku .

No jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:38, lis_23 napisał:

Chodziło mi raczej o to,czy mogę mieć jednocześnie podłączony net do kompa i do konsoli

No jasne, że możesz. W końcu router ma za zadanie rozdzielać sygnał.

Dnia 08.12.2010 o 20:38, lis_23 napisał:

i PC i konsole i router mam na biurku .

W takim razie wybór należy do Ciebie. Kablem łatwiej jest się połączyć z konsolą, bo nie trzeba nic ustawiać, ale z drugiej strony wygodniej jest się chyba łączyć bezprzewodowo, a poza tym różnicy w prędkości przy takiej odległości praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem Heavy Rain - mam grę od dłuższego czasu, ale nie grałem ponieważ niestety wpadłem w akcję spojlerową z Origami Killerem. Wczoraj się przemogłem i zacząłem grać. Muszę powiedzieć, że nawet znając zabójcę, fabuła dostarczyła mi nie mało emocji i "WuTeeFów".

Miałem prawdopodobnie (jak dla mnie) najlepsze zakończenie:

Spoiler

Ethan z Madison zamieszkali razem z Shaunem, Jayden skończył za biurkiem a Scott został przemielony ; ]



Na prawdę - pomimo drobnych błędów, czasami glitchy i denerwującego sterowania gdzieniegdzie jestem po prostu WGNIECIONY. Dawno, jeżeli nie nigdy nie byłem pod takim wrażeniem.

Co lepsze - moja matka - miłośniczka kina i książek była tak zafascynowana fabułą (oglądała razem ze mną praktycznie CAŁĄ grę) powiedziała, że jutro ona chce zagrać, a siostra przed chwilą się zapytała, czy może zagrać w HR już dzisiaj (ją na szczęście w przeciwieństwie do mamy ominęło odsłonięcie tożsamości Origami Killera). Sukces pełną parą - rodzina wciągnięta w gaming i to nie przez jakieś move''y czy kinekty, a przez tak w gruncie rzeczy poważny tytuł jak Heavy Rain!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:31, wsaadman napisał:

Miałem prawdopodobnie (jak dla mnie) najlepsze zakończenie:

Spoiler

Ethan z Madison zamieszkali razem z Shaunem, Jayden skończył za biurkiem a Scott został
przemielony ; ]



To zostało Ci ich jeszcze bodajże

Spoiler

17

do oglądnięcia :D A odnośnie twoich wrażeń to teżnie rozumiem czemu niektórzy recenzenci tak zawzięcie wytykali błędy tej gry. Poza paroma lukami w scenariuszu
Spoiler

skąd niby Madison po ucieczce z domu Scoota, jeśli przeżyje ma numer do Jaydena

?, których i tak się nie zauważa jeśli ich się nie szuka, gra jest super. Od siebie też szczerze polecam, mimo tych niedoróbek, a zwłaszcza że to exclusive :) (chciaż rozczarowała mnie postać zabójcy. Jakim cudem to może być
Spoiler

co myślałeś, że napiszę?!

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam nietypowe pytanie: czy ktoś z Was używał/posiadał pada do PS3 z serii "Allegro 19 zł sztuka"? Tych co wyglądają jak Dualshock 3, ale są przewodowe i na pewno miernej jakości? Bo potrzebuje jakiegoś taniego gamepada cobym mógł się bezstresowo po wyżywać w takich grach jak np. GOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę, że dostosuję się do tego co mówił David Cage i zostanę przy jednym zakończeniu.
Trofea mi tak szczerze mówiąc powiewają ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 13:10, wsaadman napisał:

Ja jednak myślę, że dostosuję się do tego co mówił David Cage i zostanę przy jednym zakończeniu.
Trofea mi tak szczerze mówiąc powiewają ; ]

Mi też, ale do rady Davida się nie zastosuję, bo czasami fajnie jest sobie wrócić do owej giery i ukończyćją jedną z alternatywnych dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze mówiąc - moje zakończenie tak mi się spodobało, że nie chce mi się oglądać jak
SPOJLER ALERT

Spoiler

Ethan strzela sobie w łeb


SPOJLER ALERT
:D


No przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować