Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 10:24, Gryczka napisał:

Czy oprócz jednego niewykrywanego przez radar z ziemi sharda na dachu najwyższego budynku
w Dzielnicy Historycznej i jednego wysuniętego na palu niedaleko siedziby Zeke''a w Neonie
są jeszcze jakieś ukryte odłamki?
Szału już dostaję, przeczesałem wszystko wzdłuż i wszerz i nadal 3 odłamki mi zostają
do zebrania.
+ czy faktycznie ten shard jest na moście południowym wychodzącym z Neonu?
http://misteryaya.com/wp-content/gallery/infamous-trophee/infamous_map-gif018727.png
(mam na myśli ten najbardziej wysunięty na dół, nie mogę się tam dostać po zakończeniu
gry)


Ja sobie mapkę wydrukowałem i zebrałem wszystkie. Też wpadłem w panikę, bo brakowało mi jednego (tego na wieży). Sharda na samym dole mapy nie da się pominąć - zbierasz go na samym początku gry. Spróbuj ślizgać się po torach cały czas wciskając L3 - wpadły mi tak 2 pominięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 20:14, Slappy napisał:

Mam pytanie.
Jest możliwość dostania gdzieś tej kolekcjonerki w europejskim sklepie?
http://farm6.static.flickr.com/5148/5791421762_eefeec91e3_z.jpg

Szukałem wszędzie ale nie mogłem znaleźć. A Amazon.com nie wysyła paczek do Polski :((


Nie wysyła? Podać linka? :>

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596194&#country

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_navbox_596184_ways?nodeId=596194

'prze bardzo

EDIT: jakieś 2 - 3 miechy temu kupowałem tam armę 2. Przyszła po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 21:26, MrGregorA napisał:

Nie wysyła? Podać linka? :>

Na karcie U3 Collector''s Edition (Amazon US) jest podane: "Currently, item can be shipped only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues."
Fail z twojej strony. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 21:32, Lex napisał:

> Nie wysyła? Podać linka? :>
Na karcie U3 Collector''s Edition (Amazon US) jest podane: "Currently, item can be shipped
only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with
the manufacturer regarding warranty and support issues."
Fail z twojej strony. ;p


Aj fail ;> nawet nie zajrzałem do karty produktu. Jak widać kolekcjonerka będzie wydawana tylko w stanach. ura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 00:33, filip29 napisał:

Mam pytanko.
Jak wygląda granie w gry wyścigowe padem od ps3?
Da się żyć, czy lepiej od razu kupić kierownicę?


Powiem tak:

GRID, DiRT, Burnout, Need for Speedy, czyli po prostu arcade''ówki - na padzie grało się świetnie (swoją drogą gaz/hamulec na spustach to bardzo dobre rozwiązanie w przeciwieństwie do analogów jak na PS2).

Natomiast kiedy usiadłem do Gran Turismo 5 od razu poczułem niewygodę jazdy padem na symulatorze. Do takich gier trzeba podchodzić wyłącznie z kierownicą, żeby poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy i wiatr we włosach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety Resistance 3.
Dzień pierwszy: matchmaking nie działa, a gra nie ma lobby dla pokojów, by wejść do prywatnego pokoju trzeba dostać zaproszenie. Nie pograłem sobie.
Dzień drugi: szukajka działa, ale wywala mnie z gry cały czas. Nie pograłem sobie.
Dzień trzeci: w końcu udało się zagrać trochę rundek. Jestem...raczej zawiedziony. Nie podoba mi się nowy system berserków i specjalnych umiejętności. Zajebiście mnie wkurza że jest trudno obejrzeć sobie mapę na szybko. W poprzedniej części wystarczyło kliknąć lewy przycisk d-pada i wyskakiwała mapka, a ty mogłeś w tym czasie iść i poświęcić te dwie sekundy na obejrzeniu gdzie toczy się wymiana ognia. Tutaj by obejrzeć mapę należy nacisnąć cholerny START. Wchodzi się wtedy do głównego menu które zasłania wszystko, jesteś praktycznie unieruchomiony. Tracisz czas...możesz oberwać...jednym słowem, lipa.
btw umiejętności, punkt z amunicją jest bezsensownym pomysłem, przecież wystarczyło dać możliwość podnoszenia amunicji po zabitych i już nie ma problemu z brakiem.
Niewidzialność dostała boosta względem poprzedniczki, nie dość że teraz jest się całkowicie niewidzialnym, a nie tylko częściowo, to można w tym czasie strzelać i cloak nie znika! WTF, ktoś tu przeszarżował.

W pamiętnikach twórców, jeden facet mówił że bardzo lubi załatwiać wrogów walką wręcz...to może łaskawie by mi wyjaśnił dlaczego wywalono 1 hit kill''e które można było wykonać na przeciwniku którego udało ci się zajść od tyłu?

Bloom podczas celowania wygląda paskudnie.

I dlaczego do cholery by zalogować się na ich forum muszę mieć Facebooka??! Zamiast tam to muszę zrzędzić tutaj >.>

Mój optymizm uleciał - krótko mówiąc. A przynajmniej jeśli chodzi o multi tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w portfelu PSN stówkę i chcę jej wydania jest przeogromna ale nie wiem na co. Opłaca się Red Faction Guerilla za 36 złotych? No i - czy ktoś kupił któreś Splinter Cell HD i może coś opisać, jak to się prezentuje w stosunku do pierwowzoru? Liczyłem na Kill Team ale okazał się kosmiczną tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem pierwszą część Splintera i jestem zadowolony. Ale nie spodziewaj się tam czegoś nowego, po prostu większa rozdzielczość i trofea które nie powiem bo stanowią pewne wyzwania, no i dosyć fajnie się na padzie steruje :)

BTW. mam pytanie a udostępnianie sobie kont na wzajem grozi banem na koncie? czy nadal jest to dopuszczalne?
Bo chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:07, Slappy napisał:

BTW. mam pytanie a udostępnianie sobie kont na wzajem grozi banem na koncie? czy nadal
jest to dopuszczalne?
Bo chciałem


Udostępnianie kont zawsze nie było tolerowane przez Sony, ale banów za to nie dają... bez przesady. Ja swoje główne konto mam zalogowane na dwóch konsolach i nigdy nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:00, Siriondel napisał:

Mam w portfelu PSN stówkę i chcę jej wydania jest przeogromna ale nie wiem na co. Opłaca
się Red Faction Guerilla za 36 złotych? No i - czy ktoś kupił któreś Splinter Cell HD
i może coś opisać, jak to się prezentuje w stosunku do pierwowzoru? Liczyłem na Kill
Team ale okazał się kosmiczną tandetą.

Guerilla to świetna gra. Bardzo mi się podobała, ale była dość długa i monotonność rozgrywki z czasem nużyła. Ale świetnie się budynki rozwalało, rozpierducha nieziemska.

Przeszedłem 3 misje z Chaos Theory i jestem zadowolony. Kupiłem całą Trylogię w składce tylko dla 3 części, bo uwielbiałem ją swego czasu na PC. Wygląda najlepiej z zestawu i wygląda przyzwoicie. Ale niestety gorzej, niż swego czasu na PC na najwyższych ustawieniach, a przecież to było z 5 lat temu albo i więcej. 1 i 2 wyglądają tak sobie, ale nie kłują bardzo w oczy. Można pograć. Działają ok, nie wieszają się, trofea wskakują, żadnego buga nie wyhaczyłem przez te ~3h gry.Multi w tym coop wycięte. Świetna jest opcja quick save i quick load, rzadko spotykana na konsolach. Jak byłeś fanem SC to warto zagrać, albo jak masz parcie na 3 platyny. Gra się świetnie, tylko graficznie mogło być sporo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Wezmę sobie to Red Faction, gatunek to jeden z moich faworytów tylko właśnie nie wiedziałem jak z grywalnością. Jeżeli potrafi zainteresować i jest za 36 złotych to dlaczego nie.

Zaś co do Splinter Cell to tak naprawdę nigdy nie byłem fanem (grałem tylko w jedynkę u kolegi na PC dawno) i właśnie chciałbym się zapoznać. Skoro jesteś obcykany w temacie możesz powiedzieć jak stoi seria fabularnie? W sensie - czy story jest wciągające i chce się poznawać co będzie dalej? Kręci mnie ten skradankowy klimat, który wygląda mi na taką "symulację skradanki". Coś jak Burnout jest arcadową ścigałką a Gran Turismo symulacyjną, to tak jak Metal Gear Solid jest taką arcadową skradanką to SC wygląda mi właśnie na odpowiednik w symulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 00:39, woko27 napisał:

GRID, DiRT, Burnout, Need for Speedy, czyli po prostu arcade''ówki - na padzie grało
się świetnie (swoją drogą gaz/hamulec na spustach to bardzo dobre rozwiązanie w przeciwieństwie
do analogów jak na PS2).

Natomiast kiedy usiadłem do Gran Turismo 5 od razu poczułem niewygodę jazdy padem na
symulatorze. Do takich gier trzeba podchodzić wyłącznie z kierownicą, żeby poczuć prawdziwą
przyjemność z jazdy i wiatr we włosach. ;)


W takim razie jaką kierownicę byś polecał?
Wiem, że za 100zł dobrej nie dostanę, ale chcę wydać jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:03, Siriondel napisał:

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Wezmę sobie to Red Faction, gatunek to jeden
z moich faworytów tylko właśnie nie wiedziałem jak z grywalnością. Jeżeli potrafi zainteresować
i jest za 36 złotych to dlaczego nie.

Grzech nie kupić za 36zł. Gra się raczej nie zestarzała i wciąż wygląda dobrze.

Dnia 15.08.2011 o 00:03, Siriondel napisał:

Zaś co do Splinter Cell to tak naprawdę nigdy nie byłem fanem (grałem tylko w jedynkę
u kolegi na PC dawno) i właśnie chciałbym się zapoznać. Skoro jesteś obcykany w temacie
możesz powiedzieć jak stoi seria fabularnie? W sensie - czy story jest wciągające i chce
się poznawać co będzie dalej?

Nie wiem, mnie to w ogóle nie interesuje i ja pomijam scenki filmowe a gram tylko :) To political fiction jak to u Clancyego a mnie takie tematy nie podniecają. Lubię za to grać i tej grze dobrze wychodzi zainteresowanie mnie w tej materii. Rozmowy z przeciwnikami i Lambertem są często całkiem zabawne i to tyle co z fabuły wiem.

Dnia 15.08.2011 o 00:03, Siriondel napisał:

to tak jak Metal Gear Solid jest taką arcadową skradanką to SC wygląda mi właśnie na
odpowiednik w symulacji.

No tak właśnie jest. Masz te wszystkie gadżety, noktowizory, nawet hackujesz komputery na odległość, wyłączasz oświetlenie, chowasz ciała, dezaktywujesz kamery, albo usuwasz historię monitoringu. Lubię takie klimaty, idziesz powoli przez grę, planujesz, analizujesz zachowania przeciwników i ich wysublimowanie zabijasz albo najlepiej omijasz wszystkich/ogłuszasz. Gra jest kozak w swojej dziedzinie a i konkurencji specjalnie nie ma na tym poletku to warto pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 00:39, woko27 napisał:

GRID, DiRT, Burnout, Need for Speedy, czyli po prostu arcade''ówki - na padzie grało
się świetnie (swoją drogą gaz/hamulec na spustach to bardzo dobre rozwiązanie w przeciwieństwie
do analogów jak na PS2).


Chyba sobie kpisz z tej świetności. Te porażkowe spusty w padzie to idiotyzm i w wyścigówkach najbardziej dają o sobie znać. Wklęsłe spusty na Xboksie dobrze się sprawują, jest większe wyczucie, na PS3 palce się ześlizgują i jest kupa a nie dokładność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:26, Q-Jot napisał:

Chyba sobie kpisz z tej świetności. Te porażkowe spusty w padzie to idiotyzm i w wyścigówkach
najbardziej dają o sobie znać. Wklęsłe spusty na Xboksie dobrze się sprawują, jest większe
wyczucie, na PS3 palce się ześlizgują i jest kupa a nie dokładność.


A czy ja pisałem o tym, że wypukłe spusty są lepsze od tych Xboxowych (co wg mnie także jest bzdurą)? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Porównywałem jedynie grę na analogach i spustach, które imo dają lepszą wygodę jazdy w wyścigówkach. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie kwestia subiektywna, więc nie ma co się oburzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:10, filip29 napisał:

W takim razie jaką kierownicę byś polecał?
Wiem, że za 100zł dobrej nie dostanę, ale chcę wydać jak najmniej.


Tu już nie pomogę - nie mam kierownicy ;x

Możesz spróbować zapytać tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16101&u=724 albo na forum ps3site.pl, gdzie trochę więcej osób siedzi w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować