Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

O tym że grafika się nie liczy mówią jedynie głupie dzieci, ludzie nie mający możliwości zagrac w dobre wizualnie gry, czytelnicy CDA, cykliści i żydomasoneria wiec skończyć mi tu pieprzyć farmazony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 19:09, Taikun napisał:

O tym że grafika się nie liczy mówią jedynie głupie dzieci, ludzie nie mający możliwości
zagrac w dobre wizualnie gry, czytelnicy CDA, cykliści i żydomasoneria wiec skończyć
mi tu pieprzyć farmazony :)

Racja ;] Grafika się liczy dla każdego - przecież każdy marzy aby jego super mega grywalna gra i zajebista fabularnie miałą ładną grafikę - choć ja tego nie przyznaje ale mam taką nadzieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się NIE liczy.
Albo inaczej - nie jest najważniejsza. Zdecydowanie bardziej cenię sobie dobrą fabułę, udźwiękowienie, pomysły/ innowacje, które twórcy dorzucili do swojej gry.

I popatrz, o dziwo nie mówi Ci to dziecko, a dorosły facet.
I jeszcze jak na ironię grałem we wszystkie tytuły szczycące się mianem "najbardziej wypasionych graficznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 19:28, MC_Black napisał:

I jeszcze jak na ironię grałem we wszystkie tytuły szczycące się mianem "najbardziej
wypasionych graficznie"

Jak przy ironii jesteśmy to... Taikun ironizował ^^;
Co do istotności grafiki... dwa słowa, Dungeon Keeper. Jak ktoś teraz by sobie w to próbował zagrać to by wrzeszczał z przerażenia bo grafika że oko wykol... ale braki w grafice ta gra nadrabia wręcz EPICKICH poziomów grywalnością. Na grafikę patrzy się przez godzinkę góra, a potem o niej całkiem zapomina XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie w tym wypadku Hubi :) Jeśli ktoś w generacji konsol w której liczy się głównie oprawa audiowizualna + zastosowania online biadoli mi że grafika SIĘ NIE LICZY to mogę jedynie parsknąć smiechem. Nie jest najważniejsza, dla mnie dużo ważniejsze jest udźwiękowienie + fabuła + dobrze zrobiony voice acting, ale grafika jest zaraz za nimi. Zresztą nie po to wydaje się sporo kasy by napieprzać w gry wyglądająca jak z początków PS2 u niepełnosprynych programistów.

Zmierzam do tego że grafika liczy się cholernie, Ci którzy mówią inaczej chcą na siłę być trendi i elo kul, ale nie są, są frajerami i idą w stronę casuali. Takie są fakty. A przywoływanie starych hitów w zestawieniu z dzisiejszymi grami ze słabą grafą nie jest dobrym pomysłem. Kiedyś taki DK, FF7 czy inne gry miały boską grafikę, dziś nie, ale że to stare gry nie patrzy się na nie tak samo jak na GT5 czy nowe Uncharted 2, które wygląda bosko i będzie zajebiste. Podobnie jak HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:55, Taikun napisał:

Zmierzam do tego że grafika liczy się cholernie, Ci którzy mówią inaczej chcą na siłę
być trendi i elo kul, ale nie są, są frajerami i idą w stronę casuali. Takie są fakty.
A przywoływanie starych hitów w zestawieniu z dzisiejszymi grami ze słabą grafą nie jest
dobrym pomysłem. Kiedyś taki DK, FF7 czy inne gry miały boską grafikę, dziś nie, ale
że to stare gry nie patrzy się na nie tak samo jak na GT5 czy nowe Uncharted 2, które
wygląda bosko i będzie zajebiste. Podobnie jak HR.

E tam biadolisz gry na PS2 nadal mają super grafiką np. FF XII , Okami czy God of wary ;p
W tej generacji na razie nie ma gry wybitnej - no może MGS4
PS.Ty z forum NEo+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:06, Kaucz napisał:

E tam biadolisz gry na PS2 nadal mają super grafiką np. FF XII , Okami czy God of wary
;p


Mówiłem o grach z początku PS2 robionych przez tych słabszych developerów ;) bo nie zapominam że w 2001 wyszło MGS2 i FFX - które wtedy zabijały wizualnie ... ten deszcz na Tankerze :o. A FFXII mimo fajnej grafiki to syf :)

Dnia 19.08.2009 o 21:06, Kaucz napisał:

W tej generacji na razie nie ma gry wybitnej - no może MGS4


MGS4, Uncharted

Dnia 19.08.2009 o 21:06, Kaucz napisał:

PS.Ty z forum NEo+?


Ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak będę twierdził że grafa nie jest taka znowu ważna. Owszem ma jakieś tam znaczenie, ale dość marginalne (przynajmniej w moim przypadku) no bo ile taką grafą się można zachwycać ?? Pograsz parę godzin, góra dni i grafika ci spowszednieje i się znudzi (miałem tak z wieloma grami) ale jeśli gra ma Grywalność, Fabułę Etc. to można w nią grać i grać i grać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

A ja i tak będę twierdził że grafa nie jest taka znowu ważna. Owszem ma jakieś tam znaczenie,
ale dość marginalne (przynajmniej w moim przypadku) no bo ile taką grafą się można zachwycać
?? Pograsz parę godzin, góra dni i grafika ci spowszednieje i się znudzi (miałem tak
z wieloma grami) ale jeśli gra ma Grywalność, Fabułę Etc. to można w nią grać i grać
i grać i grać.


Pokaż nową (na obecną generacje) grę która ma do dupy grafikę i niesamowitą grywalność ... gry z niestandardowa grafa sie nie licza :P O starych grach też nic nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:17, Taikun napisał:

Pokaż nową (na obecną generacje) grę która ma do dupy grafikę i niesamowitą grywalność
... gry z niestandardowa grafa sie nie licza :P O starych grach też nic nie mow

Przykro mi nie mam dość mocnego kompa by grać w najnowsze gry... ale dobrze, pokaże ci :-) Puzzle Kingdoms. Gra praktycznie Nie ma grafiki (trochę statycznych plansz i to wszystko) a wciąga i to mocno... jak zresztą jej rodzic, Puzzle Quest. Wiem wiem to gra o niestandardowej grafice. Ale jak już mówiłem, grafika nie ma większego znaczenia. Grafika może do gry przyciągnąć, może być miłym dodatkiem/urozmaiceniem, ale jeśli nie będzie ciekawa, jeśli nie będzie się w nią Chciało grać to nawet najwypaśniejsza grafa nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:22, Hubi_Koshi napisał:

tralala jakies bzddety ....


dajesz mi jakieś gry logiczne, puzlewuesty i inny szajs typowy dla casuali, daj mi jakiś standard, RPGa, strzelanine TPP, FPP, strategie ze słabą grafą która wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:24, Taikun napisał:

dajesz mi jakieś gry logiczne, puzlewuesty i inny szajs typowy dla casuali, daj mi jakiś
standard, RPGa, strzelanine TPP, FPP, strategie ze słabą grafą która wciąga.

Hmm... Gadget Trial (bardzo sympatyczna turowa strategia z MechaMusume w roli jednostek ^^), Heroes 3, Baldursy, Planescape Torment. Że stare ?? I co z tego ?? Ludzie nadal w nie grają i nadal uważają za świetne (dowód na to: do tematu o Baldursach dość często nowe ludziki dołączają). Jak już mówiłem grafika jest zaledwie miłym dodatkiem, bo bez grywalności gra jest do przysłowiowego Wielkiego D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:27, Hubi_Koshi napisał:

jeszcze większej pierdoły


Mówię o grach które dziś wychodza ze słabą grafiką !!! Nie interesują mnie zajebiste gry, które patrząc przez pryzmat czasu dziś wyglądają na przestarzałe - bo też je lubie, lubiłem i lubić będę. Widzę że się nie rozumiemy, dla mnie EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:29, Taikun napisał:

Mówię o grach które dziś wychodza ze słabą grafiką !!! Nie interesują mnie zajebiste
gry, które patrząc przez pryzmat czasu dziś wyglądają na przestarzałe - bo też je lubie,
lubiłem i lubić będę. Widzę że się nie rozumiemy, dla mnie EOT

Większość gier wychodzi z ówcześnie wspaniałą grafiką. Ja jednak mam dla ciebie na do widzenia małe pytanie. Otóż grafika jak wszyscy wiemy się starzeje, to co się nie starzeje to wszystko pozostałe. I teraz pytanie, za 5-6 lat, gdy grafika obecnych gier będzie przestarzała, na jakiej podstawie gracze będą oceniać jej wartość ?? Bo na pewno nie na podstawie grafiki :-) Pewnie bym i znalazł. Na pewno bym znalazł trochę gier (pewnie główni freewarowych) które mają koszmarną grafikę, ale wspaniałą grywalność i w którą ludzie się zagrywają, ale że EOT to kończę już na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 23:27, damian111 napisał:

Witam mam pytanie czy konsole ps3 40 gb były bardziej awaryjne ??


Nie. Ja mam 40 GB od roku i nic się z nią póki co dziwnego nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 23:27, damian111 napisał:

Witam mam pytanie czy konsole ps3 40 gb były bardziej awaryjne ??

Taikun nie ma racji. Z całej spółki : 40, 60, 80 - to właśnie 40GB jest

Spoiler

- (właściwie to była, bo już produkowana nie jest)

awaryjna. Ale nie bój się to było góra 10% które łapał YOLD czy inne cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:31, Kaucz napisał:

i nie mam PS2 lecz chce aby pojawiłą się komaptybilność w PS3 - jak nie to kupie PS2
bo na niej jest wiele i to wiele lepszych gier niż na PS2 - a grafika? nie liczy się.


Jak to nie liczy? Wdziałeś, na co stać PS3? Zobacz wiec, a potem krytykuj. Samo patrzenie na obraz tej konsoli sprawia przyjemność.

Mam jeszcze takie pytanko dot. internetu - czy mogę po prostu przepiąć kabel z kompa do konsoli, ściagnąć kilka dem i dać do kompa spowrotem? Nie usunie sie coś przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować