Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 11:52, HeyBabyGirl napisał:

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do PS3, moją uwagę przykuł Logitech Driving Force
GT linc: http://www.logitech.pl/produkty/gaming/playstation-3/single/driving-force-gt.html
( około 360zł) , dobry wybór ? co polecacie? Na innych forach płyną same pozytywne komentarze
na temat tego produktu .




Logitech robi dobrej jakości kierownice. Zawsze możesz kupić G25 :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.
Pudełko PS3.
Znajdę tam jakieś konkretne okablowanie do podłączenia pod TV oprócz zwykłych chinch, czy muszę kupować HDMI/Component?
Jest jakiś headset w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:10, ww3pl napisał:

Pytanie.
Pudełko PS3.
Znajdę tam jakieś konkretne okablowanie do podłączenia pod TV oprócz zwykłych chinch,
czy muszę kupować HDMI/Component?
Jest jakiś headset w zestawie?

Tylko chinche i przejściówka na euro i niestety Headset też trzeba kupować osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Mam pytanie odnośnie starych PSek 40 gb, czy opłaca się jeszcze kupować te modele? Podobno są one najbardziej podatne na złośliwe YLOD. Więcej dysku mi nie potrzeba, ale boję się że coś może się stać z konsolą. Więc czy nie lepiej dopłacić do innego modelu?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie.
Jako, że pady od PS3 są ciut niewygodne, są w sprzedaży zastępcze, przypominające budową te od X360, razem z wykrywaniem ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:45, ww3pl napisał:

Jeszcze takie pytanie.
Jako, że pady od PS3 są ciut niewygodne, są w sprzedaży zastępcze, przypominające budową
te od X360, razem z wykrywaniem ruchu?


Możesz podać linka do tych padów ? Też mnie interesują, ze względu na moje duże ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:02, HeyBabyGirl napisał:

Możesz podać linka do tych padów ? Też mnie interesują, ze względu na moje duże ręce



ww3pl raczej zadawał pytanie, takich padów raczej nie ma, jak są to słabej jakości, ale polecam kupno nakładek na L1R1 - są na allegro za małe pieniądze a po ich nałożeniu gra się zdecydowanie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:05, Pablo_Querte napisał:

> Olej Resistance jedynkę ... kup Uncharted :)
Tylko pytanie: ile zajmuje średnio Uncharted?


Ile zajmuje w godzinach czy na dysku ? Bo gra się nie instaluje, a starcza na jakieś 13h chyba za pierwszym razem ... no może 10 ale Uncharted jest tak zajebiste że trzeba tam strzelić platyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:10, Taikun napisał:

Ile zajmuje w godzinach czy na dysku ? Bo gra się nie instaluje, a starcza na jakieś
13h chyba za pierwszym razem ... no może 10 ale Uncharted jest tak zajebiste że trzeba
tam strzelić platyne :)

Miałem na myśli ile zajmuje czasu i widzę, że jest całkiem nieźle. Zapewne przedłuży się to jeszcze dzięki moim niesamowitym umiejętnościom w strzelaniu na padzie (a raczej ich braku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:05, Pablo_Querte napisał:

Miałem na myśli ile zajmuje czasu i widzę, że jest całkiem nieźle. Zapewne przedłuży
się to jeszcze dzięki moim niesamowitym umiejętnościom w strzelaniu na padzie (a raczej
ich braku).


Warto nadrobić zaległości bo za 2 miesiące wychodzi boskie Uncharted 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:53, Pablo_Querte napisał:

>
> Warto nadrobić zaległości bo za 2 miesiące wychodzi boskie Uncharted 2 :)
Taa, tylko jeszcze trzeba mieć 200zł :/


Jak się miało na konsole ... U2 będzie pewnie za 160-170 na starcie, po paru tygodniach zejdzie na 130-140 ... ale ja to musze miec na premiere i nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:39, Taikun napisał:

Jak się miało na konsole ... U2 będzie pewnie za 160-170 na starcie, po paru tygodniach
zejdzie na 130-140 ... ale ja to musze miec na premiere i nie ma bata


Też bym chciał na premierę, obie części klimatem odpowiadają mi na maksa, Gearsy z Xboxa mogą się schować ale nie mam szans jej mieć. Planuję jak najszybciej kupić PS3, a teraz wychodzi Slim za 1349, wiec spasowało jak ulał, ale nie dość, że musiałbym kupić jedynkę to jeszcze wytrzasnąć te 1000 zł :/ Nawet pewnie na święta mi się nie uda :( Muszę chyba iść do pracy... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 03:00, mistshoo napisał:

Ponawiam pytanie :czy opłaca się kupować ps3 40 gb?


A dlaczego nie? Tylko zapewne jest to używka, tak? Bo czterdziestka została wycofana ze sprzedaży. Jeżeli konsola jest w dobrym stanie, nie posiada żadnych wad fizycznych jak i technicznych i co najważniejsze jest w zadowalającej dla Ciebie cenie to grzech nie brać. A 40gb to akurat taka optymalna liczba. Ale jeżeli nie będziesz instalował zbyt dużo gier na dysku i dema jakie ściągniesz szybko będziesz usuwać powinno Ci wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny 80 GB z 2 grami w sklepach spadły do 1199 zł.
Na allegro? Po staremu, dalej w KIJ DROGO.

Oczywiście, ceneo i skąpiec pokazują ''konsola od 1250 zł...'' - i mowa tu o zestawie BEZ gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 03:00, mistshoo napisał:

Ponawiam pytanie :czy opłaca się kupować ps3 40 gb?


Ja mam 40 gb , i jak na moje potrzeby zupełnie mi wystarcza . Po co komu więcej ? No chyba że ktoś lubi śmietnik na dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować