Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Też mam wersje 40 GB i w zupełności mi starcza :) Jesli nie bedziesz trzymal rocznych dem albo danych z zainstalowanych gier w ktore juz nie grasz to w zupelnosci ci tyle miejsca starczy ... a jak kiedys braknie to zawsze mozna sobie dysk dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:29, mistshoo napisał:

A ogólnie rozważam kupno 40stki na allegro, roczna gwarancja - 800zł.Dlatego się tak
podpytuję.

Ja kupiłem podobnie, 10 miesięcy gwarancji, Rigde Racer 7, Pilot do PS3 za 850zł w sumie i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem konsoli i mam 2 pytania. 1 : Co bardziej opłaca się kupić PS3 czy Xbox 360? 2: Jeśli PS3 to radzicie kupić nowe czy używane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.
Sam mam X360 i dopiero w tej chwili kupuję PS3, ALE!
Kolejność jest absolutnie przypadkowa. No, zakładając, że pominięto jeden fakt.
Gry.
Te na X360 zwyczajnie bardziej odpowiadały moim gustom - wszystko, czego potrzebowałem miałem właśnie tu, a tytuły z PS3 po prostu mnie nie kręciły.
Ale. Sytuacja się zmieniła. Będzie nowy Ratchet. Heavy Rain. Gran Turismo 5, które z ogromną chęcią porównam z Forza Motorsport 3 (która, póki co, zapowiada się według mnie na ścigałkę lepszą) i sporo innych tytułów, naprawdę wartych uwagi.
X360 do multiplatform, PS3 do exclusive''ów - tak to wygląda w moim przypadku.
Musisz dokładnie przyjrzeć się tytułom na obie konsole i samemu zadecydować. Możliwości obu maszyn, w teorii, są bardzo zbliżone. X360 nadrabia kartą graficzną, ramem, prostotą programowania i wsteczną kompatybilnością. PS3 natomiast, wciąż nieokiełznaną mocą Cella, ogromniastym dyskiem twardym (chyba, że bierzesz 40 GB) i darmowym (choć nie zawsze lepszym) multiplayerem - no i ta cisza podczas pracy, miód...
It''s up to you. Na moje, i na jednej, i na drugiej maszynce bawić będziesz się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:30, kiko14 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem konsoli i mam 2 pytania. 1 : Co bardziej opłaca się kupić
PS3 czy Xbox 360? 2: Jeśli PS3 to radzicie kupić nowe czy używane?



Moim zdaniem trzeba mieć obie konsole. Ale jeśli masz wybierać pomiędzy tymi dwoma, to zastanów się , której firmy biblioteka gier bardziej Cie przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 20:30, ww3pl napisał:

It''s up to you. Na moje, i na jednej, i na drugiej maszynce bawić będziesz się świetnie.

No bo nie ma lepszych czy gorszych platform.

Są lepsze i gorsze gry. X360 do multiplatform a PS3 do exów. Dlatego też wolałem PS3. Dostawać lepsze exy i multiplatformy. Czyli mam to i to. Jednak nie da się ukryć dosyć sporej liczbie multiplatformy na PS3 wyglądają gorzej ale to raczej kosmetyczne sprawy. Jedynie developerzy Ghostbusters naprawdę dali ciała.

Choć X360 tez ma dobre exy to ma ich mniej. Ale do mnie trafił tylko Gears of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na exy na X360 nie narzekam.
Tak jak mówiłem - większość gier z PS3 (vide MGS 4) do mnie zwyczajnie nie przemawia. Ot.

Co, jak widać, nie przeszkadza mi w zakupie tej konsolki. Nadchodzące tytuły kuszą... :) No i przeca mam od niedawna telewizor 720p (przesiadka z monitora CRT 17'), więc wiadomo, że potrzeba haj definiszyn jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:26, ww3pl napisał:

:) No i przeca mam od niedawna telewizor 720p (przesiadka z monitora CRT 17''), więc wiadomo,
że potrzeba haj definiszyn jest ogromna.


To na X360 nie ma hajdef ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, jest. I to w każdej grze! O dziwo, wygląda też przeeeepięknie.
Chodzi o to, że bardzo niedawno przesiadłem się na telewizor i mam tę ogromną ''żądzę'' gier i fajerwerków graficznych (w końcu, po dzisiejszych grach wiele więcej nie dostanę, więc chociaż niech to mnie cieszy). Myślę, że PS3 obok X360 powinno załatwić sprawę raz, na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę się zarejestrować w PSN? Cały czas podaję mi, że mam zły mail i hasło. Próbowałem różnych kombinacji i nic. O co tu chodzi?

Proszę o pomoc, bo w tej sieci jestem nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:00, Woo-Cash napisał:

Czemu nie mogę się zarejestrować w PSN? Cały czas podaję mi, że mam zły mail i hasło.
Próbowałem różnych kombinacji i nic. O co tu chodzi?

Proszę o pomoc, bo w tej sieci jestem nowy.


Zalogować czy zarejestrować? W haśle podczas zakładania konta musisz użyć dużej i małej litery oraz dodać jakąś liczbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:06, Qbasmok napisał:

Zalogować czy zarejestrować? W haśle podczas zakładania konta musisz użyć dużej i małej
litery oraz dodać jakąś liczbę.


Proszę...
Sing -in iD( maill adress) - jaser93@o2.pl
hasło: próbowałem litery po kolei :P- p0lki

I wiesz moze, gdzie jest demo DIRTa 2? Nigdzie nie mogę znaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:08, Woo-Cash napisał:

Proszę...
Sing -in iD( maill adress) - jaser93@o2.pl
hasło: próbowałem litery po kolei :P- p0lki

hę? Co to miało mi pokazać? Udało Ci się zarejestrować? Zalogować? hm.

Dnia 24.08.2009 o 14:08, Woo-Cash napisał:

I wiesz moze, gdzie jest demo DIRTa 2? Nigdzie nie mogę znaleść...

Zapewne w dziale nowości na pss, a jak już go tam nie ma, to pewnie w kategorii gier wyścigowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:40, Qbasmok napisał:

> Proszę...
> Sing -in iD( maill adress) - jaser93@o2.pl
> hasło: próbowałem litery po kolei :P- p0lki
hę? Co to miało mi pokazać? Udało Ci się zarejestrować? Zalogować? hm.


Nie, nie udało i nic z tego nie rozumiem. Pokazuję ci co wpisywałem, wyskakiwało mi incorrect password i mail . I co to znaczy "Sing-up-ID"?

Dnia 24.08.2009 o 14:40, Qbasmok napisał:

> I wiesz moze, gdzie jest demo DIRTa 2? Nigdzie nie mogę znaleść...
Zapewne w dziale nowości na pss, a jak już go tam nie ma, to pewnie w kategorii gier
wyścigowych.


Nie ma. Żenada. Wiec gdyby ktoś przy okazji ściągania spisałby mi linka, byłbym wdzięczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:46, Woo-Cash napisał:

Nie, nie udało i nic z tego nie rozumiem. Pokazuję ci co wpisywałem, wyskakiwało mi incorrect
password i mail . I co to znaczy "Sing-up-ID"?


Nie możesz przejść przez okno rejestracji tak? Tak jak pisałem wyżej, hasło musi zawierać małą, dużą literę oraz liczbę. Z tego co widzę to Twoje nie posiada dużej. A Sing-up id to po prostu nic innego jak login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:54, Qbasmok napisał:

Nie możesz przejść przez okno rejestracji tak? Tak jak pisałem wyżej, hasło musi zawierać
małą, dużą literę oraz liczbę. Z tego co widzę to Twoje nie posiada dużej. A Sing-up
id to po prostu nic innego jak login.


Login? Nie mail , jak pisało w nawiasie? Aa, to sorry :P. Znaczy się - thx.

A demka Colina i tak nigdzie nie ma. I to chyba nie tylko mój problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:57, Woo-Cash napisał:

Login? Nie mail , jak pisało w nawiasie? Aa, to sorry :P. Znaczy się - thx.


Po prostu mail gra postać loginu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 15:00, Qbasmok napisał:

> Login? Nie mail , jak pisało w nawiasie? Aa, to sorry :P. Znaczy się - thx.

Po prostu mail gra postać loginu.


Oj, dobra, nie będę się bawił, skoro mi nie działa. Nawet wg. twoich wskazówek. Kupię pełną na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować