Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 10:40, Woo-Cash napisał:

Jak to nie liczy? Wdziałeś, na co stać PS3? Zobacz wiec, a potem krytykuj. Samo patrzenie
na obraz tej konsoli sprawia przyjemność.


Sweet jesus! On powiedział, że nie stawia grafiki na pierwszy plan, tylko wątek fabularny danej gry, a nie, że grafika zupełnie nie wchodzi w grę. A na dodatek to przecież i tak przyznał, że oprawa wizualna jest ważna. Niektórym to jednak by się przydało zafundować kurs czytania ze zrozumieniem : )

>Mam jeszcze takie pytanko dot. internetu - czy mogę po prostu przepiąć kabel z kompa do konsoli, ściagnąć kilka dem i dać do kompa spowrotem? Nie usunie sie coś przypadkiem?

Weź to chłopski rozum :Po ściągnięciu dem znajdują się one w kablu? Oczywiście, że nie. Nic się nie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 10:53, Qbasmok napisał:

Sweet jesus! On powiedział, że nie stawia grafiki na pierwszy plan, tylko wątek fabularny
danej gry a nie, że grafika zupełnie nie wchodzi w grę. (...)

To po co siedzi w temacie o PS3? xD

Dnia 20.08.2009 o 10:53, Qbasmok napisał:


>Mam jeszcze takie pytanko dot. internetu - czy mogę po prostu przepiąć kabel z kompa
do konsoli, ściagnąć kilka dem i dać do kompa spowrotem? Nie usunie sie coś przypadkiem?

Weź to chłopski rozum :Po ściągnięciu dem znajdują się one w kablu? Oczywiście, że nie.
Nic się nie usunie.

Miałem kiedyś stary komputer( nadal mam jako drugi), który na jakiekolwiek odłączenie od prądu potrafił zareagować usunieciem danych. Ot, taki dowcipasek :D

Chodziło mi o to, czy przewody będą pasować. Rozmumiem, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:05, Woo-Cash napisał:

Chodziło mi o to, czy przewody będą pasować. Rozmumiem, że tak.


Jeżeli nie jest to jakiś przedpotopowy kabelek firmy "Kablomania" to raczej działać powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:03, Kaucz napisał:

> To po co siedzi w temacie o PS3? xD
Bo mam PS3?
I czytaj ze zrozumieniem.


Nie chce się czepiać, ale gdy kupuję się konsole tej klasy co PS3, to nie można mieć grafiki gdzieś. Nie można też mówić, że [grafika] w ogóle się nie liczy. Gdyby tak było, to nadal siedzielibyśmy w grach na miarę tych sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:29, Woo-Cash napisał:

Nie chce się czepiać, ale gdy kupuję się konsole tej klasy co PS3, to nie można mieć
grafiki gdzieś. Nie można też mówić, że [grafika] w ogóle się nie liczy. Gdyby tak było,
to nadal siedzielibyśmy w grach na miarę tych sprzed kilku lat.

Ja nie mówię, ze się nie liczy - przeczytaj poprzednie posty. Ale PS3 (powtarzam) kupiłem tylko dla kontynuacji gier z PS2 - i nie ważne jaką by miały grafikę - skoro sa genialne. (nadal gram na PSX i w gry z PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:37, Pablo_Querte napisał:

Liczę, że potanieje "grubsza" wersja, bo ten Silm wygląda paskudnie :P

Ehh przyzwyczaisz się do nowego wyglądu, mi po parunastu zdjęciach i oglądaniu spodobała się i zamienił bym fata na slim, ale po co skoro fat dobrze działa, a tak to slim ma jakiś taki według mnie nowoczesny design, przed oficjalnym ogłoszeniem mówiłem ble i fuj a teraz mi się podoba. Na razie taniej nie będzie bo przecież fat kosztował detalicznie 1599 czy 1499 więc jakaś obniżka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 15:09, Pablo_Querte napisał:

Jeszcze takie pytanie jak to jest z tym YLOD? Pojawi się i już po konsoli?

Teoretycznie nie, naprawa kosztuje około 200 zł i po kłopocie (albo idzie na gwarancję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 23:07, cypers napisał:

PS3 Slim na ultimie 1299 zł - naprawdę sporo taniej.


Tia ... bo akurat ultima to najtańszy sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wyczaiłem nówkę PS3 80GB za 1250 zł. Chyba warto ? (Gość ma coś 99,5 pozytywnych komentarzy, więc raczej nie zostanę oszukany). Linkiem nie chcę rzucać, bo podobno nie można ale łatwo znaleźć tę ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:45, Pablo_Querte napisał:

Na allegro wyczaiłem nówkę PS3 80GB za 1250 zł. Chyba warto ? (Gość ma coś 99,5 pozytywnych
komentarzy, więc raczej nie zostanę oszukany). Linkiem nie chcę rzucać, bo podobno nie
można ale łatwo znaleźć tę ofertę.

No ładnie.
A czy jakaś gra dodawana do niej jest?? Jednak nie ważne. I tak bez gry się opłaca. A gry kupisz jakie będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:48, Slappy napisał:

No ładnie.
A czy jakaś gra dodawana do niej jest?? Jednak nie ważne. I tak bez gry się opłaca. A
gry kupisz jakie będziesz chciał.

Bez żadnych gier, ale jedną już mam (Resistance 2), która wygrałem w konkursie :D Jedynka kosztuje coś 35 zł, więc od razu dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:51, Pablo_Querte napisał:

> No ładnie.
> A czy jakaś gra dodawana do niej jest?? Jednak nie ważne. I tak bez gry się opłaca.
A
> gry kupisz jakie będziesz chciał.
Bez żadnych gier, ale jedną już mam (Resistance 2), która wygrałem w konkursie :D Jedynka
kosztuje coś 35 zł, więc od razu dokupię.


Olej Resistance jedynkę ... kup Uncharted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować