Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2012 o 13:35, nightfaler napisał:

Chce wykorzystać te kody na 3 miesięczny PLUS. I mam problemik. Kartę mam z banku BPH
(Visa) i podczas uzupełniania wyskakuję błąd "The credit card information is not valid".
Teraz w czym problem? Pisałem bez polskich znaków<- to źle czy dobrze? Wielkie małe
litery? A może fakt, że karta jest nie na mnie i koliduję to jakoś z moimi danymi wcześniejszymi?

Jak rozwiązałeś ten problem? Bo ma taki sam z każdą kartą kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gry pobrane z ps plus takie jak infamous, ktore bylo udostepnione w grudniu, dziala tylko w grudniu, czy do czasu wygasniecia ps plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

infamous jest akurat aktywne caly czas, przez pare miesiecy, bodajze przez rok. w gry z ps plus mozna grac ile wlezie, o ile ciagle jestesmy posiadaczami ps+, w momencie wygasniecia, gry przestaja byc dostepne, ale po wykupieniu ponownie ps+ wszystko dziala.
edit; polecam kupowac na allegro passy na triale ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na dniach będę miał swoje PS3, dostałem kod 30 dniowy na PS+ z facebooka. Gdzieś czytałem, że infamous 2 będzie dostępny tylko do końca grudnia. Czyli wówczas jeśli do końca grudnia w ramach tego "triala" pobiorę grę, będę mógł z niej korzystać do upływu 30 dni? Bo jakoś nie do końca zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:57, Marcin08 napisał:

na dniach będę miał swoje PS3, dostałem kod 30 dniowy na PS+ z facebooka. Gdzieś czytałem,
że infamous 2 będzie dostępny tylko do końca grudnia. Czyli wówczas jeśli do końca grudnia
w ramach tego "triala" pobiorę grę, będę mógł z niej korzystać do upływu 30 dni? Bo jakoś
nie do końca zrozumiałem...

Infamous 2 był dostępny do ściągnięcia przez cały rok 2012 i całkiem możliwe, że już się skończy. Jeżeli jesteś w posiadaniu ps+ to ściągasz grę i przez okres jaki będziesz plusa posiadał gra będzie dla Ciebie jak najbardziej aktywna. Po upływie 30dni, aby znów móc grać trzeba wykupić plusa ponownie. Po wygaśnięciu abonamentu wszystkie gry ściągnięte za pośrednictwem plusa automatycznie stają się niegrywalne. Warto pamiętać, że nie trzeba ściągać wszystkich dostępnych gier naraz "bo zaraz się skończą". Wystarczy jedynie na daną dostępną grę kliknąć "kup" i gra będzie już dla nas możliwa do ściągnięcia kiedy tylko zechcemy - oczywiście jeżeli ciągle mamy rozszerzenie naszego konta w postaci wcześniej wspomnianego plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czuje się jak tłuk w tym momencie więc przepraszam ;)
ale czy to co napisałem oznacza, że jak pobiorę infamous 2 poki jest dostępny to w darmowej wersji będzie grywalny aż do wygaśnięcia mojego abonamentu czy do czasu kiedy jest dostępny (czyli jeżeli będzie do końca grudnia, to czy z pierwszymi dniami stycznia stanie się niegrywalny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 21:27, Marcin08 napisał:

czuje się jak tłuk w tym momencie więc przepraszam ;)
ale czy to co napisałem oznacza, że jak pobiorę infamous 2 poki jest dostępny to w darmowej
wersji będzie grywalny aż do wygaśnięcia mojego abonamentu czy do czasu kiedy jest dostępny
(czyli jeżeli będzie do końca grudnia, to czy z pierwszymi dniami stycznia stanie się
niegrywalny)?

Do wygaśnięcia Twojego abonamentu. Gry w ps plus mają ograniczony limit tylko jeżeli chodzi o ich obecność do ściągnięcia za darmoche, później mogą gnić na naszej konsoli wiekami. Nawet jak ją usuniemy i będziemy chcieli do niej wrócić za parę miesięcy kiedy już nie będzie dostępna do ściągnięcia za free, my jak najbardziej będziemy mogli ją zassać ponownie za 0zł (oczywiście ciągle mówię, jak po wygaśnięciu znów aktywujemy plusa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki już czaję ;)
A jeszcze pewne kwestie, czy daną grę mogę pobierać "na raty"? Chodzi o to, żeby na przykład w trakcie grania w jakąś grę pobrało się 20%. Potem wyłączam konsolę, i przy następnym uruchomieniu pobieranie się kontynuuje. Czy raczej muszę pobrać całość za jednym zamachem?
I druga kwestia, w przypadku PS3 Slim 320 GB ile może mniej więcej ważyć aktualizacja samego oprogramowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 17:02, Qbasmok napisał:

Jak rozwiązałeś ten problem? Bo ma taki sam z każdą kartą kredytową.

Hmm z failowałem bo na początku wpisywałem zły ten 3/4 pin potwierdzający ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 22:39, Marcin08 napisał:

Ok dzięki już czaję ;)
A jeszcze pewne kwestie, czy daną grę mogę pobierać "na raty"? Chodzi o to, żeby na przykład
w trakcie grania w jakąś grę pobrało się 20%. Potem wyłączam konsolę, i przy następnym
uruchomieniu pobieranie się kontynuuje. Czy raczej muszę pobrać całość za jednym zamachem?
I druga kwestia, w przypadku PS3 Slim 320 GB ile może mniej więcej ważyć aktualizacja
samego oprogramowania?

1)jak najbardziej
2)na kazdej konsoli dziwacznie potrafi system zabierac rozne wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 22:39, Marcin08 napisał:

A jeszcze pewne kwestie, czy daną grę mogę pobierać "na raty"?

Mozna. Tylko w momencie jak wybierzesz, zeby Ci sciagnal jakas gre w sklepie to musisz kliknac na ''Background download'' (a tym samym pozwoli Ci wrocic do menu konsoli). Jesli tego nie zrobisz to bedziesz musial sciagnac ''na raz''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podłączając konsolę do TV CRT 14` lub 21` będę mógł spokojnie rozczytać napisy? Bo gdzieś przeczytałem, że będę miał rozmazane napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 03:16, laki13 napisał:

Czy podłączając konsolę do TV CRT 14` lub 21` będę mógł spokojnie rozczytać napisy? Bo
gdzieś przeczytałem, że będę miał rozmazane napisy.

Nie rozczytasz za cholerę, wiem, bo sam kiedyś tak grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że TV mam na biurku przy kompie, więc można powiedzieć, że nos będę miał przy TV. Nie wierzę jednak, że nic, a nic nie odczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 08:37, laki13 napisał:

Zapomniałem dodać, że TV mam na biurku przy kompie, więc można powiedzieć, że nos będę
miał przy TV. Nie wierzę jednak, że nic, a nic nie odczytam ;)

Nie wiem jak byś musiał się wpatrywać żeby coś przeczytać, duże litery jeszcze tak, ale mała czcionka jest totalnie nieczytelna. W takim DC Universe Online nie doczytasz się ni cholery, poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w takie gry jak Heavy Rain, Red Dead Redemption, God of War, Killzone etc. da radę pograć? Bo w zasadzie to na PS3 chcę ogrywać exclusivy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 08:42, laki13 napisał:

A w takie gry jak Heavy Rain, Red Dead Redemption, God of War, Killzone etc. da radę

W RDR tez będzie ciężko z napisami, ale tam da radę przeczytać wszystko, Heavy Rain bierz śmiało bo tam do czytania za wiele nie ma, jest świetny polski dubbing, God of War i Killzone to samo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować