Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2013 o 15:56, MrGregorA napisał:

ghotam city impostors jest za darmo dla plusowcow. bierzcie, bo moze zniknac. wg. bloga
tylko niemcy i australia maja miec te gre za darmo


Jest w grach z plusa, ale nie jest za free ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 18:03, B1SH0P napisał:

> ghotam city impostors jest za darmo dla plusowcow. bierzcie, bo moze zniknac. wg.
bloga
> tylko niemcy i australia maja miec te gre za darmo

Jest w grach z plusa, ale nie jest za free ^ ^


a widzisz. a ja jeszcze mialem za darmo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 19:52, Piotrek_K napisał:

No nie do konca. Niemcy i Austriacy maja ja miec ZAMIAST Mortal Kombat ;)


no wiem. ale zle powiedzialem ze tylko oni maja za darmo? tak czy inaczej nie ma juz o czym gadac, jesli u nas juz nie jest darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 20:08, MrGregorA napisał:

> No nie do konca. Niemcy i Austriacy maja ja miec ZAMIAST Mortal Kombat ;)
no wiem. ale zle powiedzialem ze tylko oni maja za darmo?

Nie, nie. Ale maja ta pozycje za jakas inna - to tak dla uscislenia, zeby nie bylo, ze dostaja wiecej gier od nas. Niestety, jak wrocilem o tej 19 to u nas byla platna. Coz - i tak bym raczej na nia nie zreflektowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z programem AviAddSubs. Niezupełnie dotyczy PS3 (ale piszę tu, bo tu się najwięcej o nim mówi), bowiem problem tkwi w tym, że po udanej operacji scalania napisów z filmem, napisów mimo to zwyczajnie nie ma... Jest pusto w polu gdzie wybiera się napisy. Wszystko zrobiłem jak należy, ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagralem, szukanie gry trwalo jakies 5 min. Zagralem na jednej linni, ale duzo osob wyszlo w trakcie wyboru bohatera i w sumie gralem 2v3 + komputer jako wypelniacz. Gra jest calkiem fajna i pewnie od czasu do czasu jakis meczyk sobie bede strzelal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zarzucić jakimś przykładem pada który zadziałałby zarówno pod PS3 jak i PC .Oczywiście poza Dual Shockiem bo za nic nie chce współgrać z moim kompem . Próbowałem zarówno z moim padem jak i kumpla . Motion Joy nie może zainstalować sterowników . Także znacie jakąś przyzwoitą alternatywę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logitech RumblePad 2. Swego czasu używałem go na PC i sprawdzał się genialnie. Ostatnio zakupiłem PS3 z jednym padem, a że chciałem pograć w dwie osoby podłączyłem starego RumblePada i działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 08:49, Darnok_Rukia napisał:

Motion Joy nie może zainstalować sterowników

A szukałeś jakiejś alternatywy? Ja osobiście na pewno nie korzystałem z tego co podałeś, a na każdym pc''ie bez problemu podpinam sixaxisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jako że pojawiła się okazja to miałbym pytania.
1. Oferta konsoli Playstation 3 FAT 80 GB za 400-450 złotych. Opłaca się? Trzecia generacja - podobno mało używana (od ludzia z rl).
2. Dysk trochę mały, na początek może wystarczy, ale z tego co looknąłem na necie to mało ofert dysków jest - to znaczy ceny nie są konkurencyjne. No dobra, to można wybaczyć że dyski PS3 sa dość drogie, ale jak już kupie nowy to czy będę musiał jeszcze szukać takiego specjalnie do FAT''a? Są one jeszcze dostępne na rynku?

Napisze tutaj może że samego Playstation 3 bym nie kupował nowego, ale cena wydaje mi się atrakcyjna toteż taka idea zakwitła mi w umyśle. Jeszcze jedna sprawa - czy gra na monitorze 22 cale przez HDMI będzie w miare komfortowa czy raczej pomyslec o jakimś lepszym TV? Pytanie jak widzicie laickie - nie bijcie za mocno! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 01:01, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Witam panowie, jako że pojawiła się okazja to miałbym pytania.
1. Oferta konsoli Playstation 3 FAT 80 GB za 400-450 złotych. Opłaca się? Trzecia generacja
- podobno mało używana (od ludzia z rl).
2. Dysk trochę mały, na początek może wystarczy, ale z tego co looknąłem na necie to
mało ofert dysków jest - to znaczy ceny nie są konkurencyjne. No dobra, to można wybaczyć
że dyski PS3 sa dość drogie, ale jak już kupie nowy to czy będę musiał jeszcze szukać
takiego specjalnie do FAT''a? Są one jeszcze dostępne na rynku?

Napisze tutaj może że samego Playstation 3 bym nie kupował nowego, ale cena wydaje mi
się atrakcyjna toteż taka idea zakwitła mi w umyśle. Jeszcze jedna sprawa - czy gra na
monitorze 22 cale przez HDMI będzie w miare komfortowa czy raczej pomyslec o jakimś lepszym
TV? Pytanie jak widzicie laickie - nie bijcie za mocno! ;)


Każdy dysk do PS3 który jest w wielkości 2,5 cala i prędkością 5400 obr/min oraz z interfejsem SATA nadaję się do konsoli. Czyli kieruj się na rynek dysków do laptopów.

Jeśli posiadasz monitor z HDMI to możesz spokojnie grać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować