Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Może...Kto wie :) PS4, albo jakaś nowa usługa, albo zapowiedź jakiegoś tytułu na niekoniecznie kolejną generację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ta kwestia była poruszana ale ta klapka od płyt w Super Slim jest w praktyce tak tandetna na jaką wygląda ? Może lepiej nie będzie wyciągać płyty z napędu po zagraniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 18:27, Darnok_Rukia napisał:

Pewnie już ta kwestia była poruszana ale ta klapka od płyt w Super Slim jest w praktyce
tak tandetna na jaką wygląda ? Może lepiej nie będzie wyciągać płyty z napędu po zagraniu
.


Lepiej kupić zwykłego slima, któremu niewiele można zarzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 10:22, Damianuss1 napisał:

Takie pytanko. Pamięta ktoś ile kosztowało PS3 w dniu swojej premiery? Chciałbym mieć
podkładkę pod PS4.

Jakieś 2600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiałbym się jeszcze na PS4, nie dość że nie wiadomo nic konkretnego na jej temat (oficjalnie), to jeszcze wystarczy sobie przypomnieć jakie trudne początki miała każda kolejna Playstation. Na trójce o ile pamiętam nie było zbyt wielu ex''ów na początku i brakło supportu dla trofeów, nie wspominając już o braku Dual Shocka 3 i zbyt małej początkowej pojemności dysku w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 11:40, Azvar napisał:

Nie nastawiałbym się jeszcze na PS4, nie dość że nie wiadomo nic konkretnego na jej temat
(oficjalnie), to jeszcze wystarczy sobie przypomnieć jakie trudne początki miała każda
kolejna Playstation. Na trójce o ile pamiętam nie było zbyt wielu ex''ów na początku
i brakło supportu dla trofeów, nie wspominając już o braku Dual Shocka 3 i zbyt małej
początkowej pojemności dysku w konsoli.


Bo się Sony przejechało na swojej renomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie myślę, że SONY już nie ma innej opcji jak ujawnić nowe PlayStation, zwłaszcza teraz. Wypuścili świetny, choć rzecz jasna enigmatyczny trailer "See the future", który z tego co widzę na różnych forach, rozpalił emocje graczy do czerwoności. Co prawda dość głośno spekuluje się także o zapowiedzi sensownego wykorzystania Gaikai, które SONY wykupiło jakiś czas temu, ale coś czuję, że bez względu na to co by tam ciekawego wymyślili, masa ludzi będzie niesamowicie zawiedziona. Zapowiedź nowej generacji konsol stacjonarnych jest w tym roku więcej, niż pewna, a dla japońskiego giganta jest to idealny moment (i taki lekki pstryczek w nos konkurencji).

Co prawda na sprzęcie się nie znam, ale szczerze bardzo bym chciał, aby w grach nastąpił przełom. I nie chodzi mi bynajmniej o przełom graficzny, bo mi, graczowi ze sporym "dorobkiem", nie to przeszkadza, choć pewnie, chciałbym zobaczyć grafikę przewyższającą takiego Wiedźmina 2 czy Battlefielda 3 na swoim telewizorze, ale to tylko dodatek. Osobiście mam już dosyć gier niemiłosiernie gubiących klatki, ewidentnie nie radzących już sobie z obecnym sprzętem, bez względu na to jak dużo twórcy "obetną" z pecetowej wersji. Przyjemnie byłoby zobaczyć 60 fps w fullhd. Stałe 60, a nie tylko w menu głównym.

Jakieś przecieki mówią o modernizacji DualShocka i bardzo dobrze. Wersja kontrolera z numerkiem "3" jest jednym z najgorszych wynalazków w historii współczesnego gamingu i osobiście wierzę, że SONY wzięło sobie do serca opinie graczy. Jestem tym bardziej spokojny, iż w przypadku następcy PSP tak właśnie było (fizyczny napęd, dwie gałki analogowe itd.). Martwi mnie tylko, że rozmiar ma zostać zachowany, ale to już są na tyle niejasne spekulacje, że lepiej poczekać na oficjalną zapowiedź.

Tak nawiasem mówiąc, abstrahując już od wszelkich podzespołów, ciekawy jestem designu nowej konsoli, a mianowicie tego czy SONY powróci do klasy i elegancji z czasów PS3 FAT czy zaprezentuje coś w deseń późniejszych, o wiele gorzej prezentujących się modeli. Czas pokaże.

Tak czy siak, co by nie mówić, za 18 dni czeka nas duże ogłoszenie związane z marką PlayStation. Ja jestem tylko ciekawy dalszego rozwoju sytuacji. I tak gram coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 14:56, Fimbulvinter napisał:

Deamon Soul''s było wcześniej w PS +?

Chyba Demon''s Souls?
W każdym razie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu mam odłożone trochę kaski. Od podobnej ilości czasu męczy mnie pytanie - czy warto teraz/dzisiaj jeszcze zaopatrywać się w obecną generację? Mam Xboxa, ale moim błędem było to, że nie stoi obok niego PS3. Nowa generacja już prawie za rogiem. Sony najprawdopodobniej jako pierwsze pokaże nową konsolę byle tylko zrobić to przed Microsoftem (nie chcą popełnić tego samego błędu co przy okazji premiery obecnej generacji?).

Tą ciężko zarobioną gotówkę odłożyłem sobie aby nabyć konsolę nowej generacji, może trochę jeszcze dozbieram aby mieć też na startowe tytuły. Nadal warto? Może zwyczajnie zostać przy tym Xboxsie, jeszcze go pomęczyć, a pod koniec roku "bam" i nowa konsola Sony nagle pojawi się w sklepach. Oczywiście premiera nowej konsoli zapewne pociągnie za sobą ceny starych/obecnych konsol w dół.

Nie ma co się oszukiwać, nowe PS3 z odpowiednim dyskiem to wydatek nadal z rzędu 1k zł z jakąś jedną może dwiema grami. Dla mnie to sporo, a to jeszcze będzie się chciało zagrać w to czy tamto, 5 gier i mamy 2k mniej w portfelu. Liczę na to, że PS4 będzie miało wsteczną kompatybilność. Jeśli tak by się stało mógłbym cieszyć się nową konsolą i zagrać/nadrobić zaległości np w exach, które mnie interesują. Warto dzisiaj zaopatrywać się w PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na twoim miejscu wtrzymał do tego ogloszenia Sony jakie ma nastąpić. Oprócz tego przy premierze PS4 może obniżą cenę trójki na wypadek jakby nie miało wstecznej kompatybilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 15:37, Pablo_Querte napisał:

Ja bym się na twoim miejscu wtrzymał do tego ogloszenia Sony jakie ma nastąpić. Oprócz
tego przy premierze PS4 może obniżą cenę trójki na wypadek jakby nie miało wstecznej
kompatybilności.


Na wsteczną kompatybilność raczej nie ma co liczyć. Ze względu, że Cell ma zupełnie inną architekturę niż to co ma być wg plotek w PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym abyś zrobił podobnie jak ja. Trochę ponad rok temu zakupiłem PS3 i jadę na używanych(bądź zakupionych przy bardzo dobrych promocjach) grach wraz z kolegą - a to on używany tytuł kupi, a to ja i pożyczamy sobie. Średnio wychodzi po 50zł/grę(bierzemy tytuły któe najbardziej nas interesują), chociaż jeszcze zakupiłem swego czasu premierówkę MGS HD Collection (zakup warty każdego grosza!) Znacznie, ale to znacznie taniej aniżeli by kupowało się w sklepie po normalnych cenach i w dodatku to jest naprawdę dobry pomysł aby ograć całą aktualną generację zanim następna jakoś zagości, tym bardziej, że exclusive''y na PS3 należą do grupy najlepszych gier z jakimi miałem do czynienia w życiu(Journey, God Of War 3 i MGS4 w szczególności).

Na wsteczną kompatybilność domyślnie bym nie liczył, ale nie wyklucza się jakiejś bibloteczki najsłynniejszych tytułów która by ją miała po niezłym patchowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekaj. moze ps4 bedzie wstecznie kompatybilne. dodatkowo gry na ps3 i samo ps3 bedzie tansze. tyle wytrzymałes, to i pol roku wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekać można, ale jest jeden haczyk, przez który możesz stracić parę dobrych tytułów.
Mianowicie PS Plus. Aktualnie za 195zł (od czasu do czasu 146,25zł) za rok, a masz ponad 60 gier do siebie - w czasie trwania abonamentu, ale wątpię, byś nie chciał wyłożyć znów kasy na przedłużenie.
Oszczędności lecą u mnie już dzięki Plusowi w grube tysiące patrząc na ceny domyślne.

Fakt faktem chyba nic się nie stanie, jak poczekasz do sprawdzenia, co to mają ogłosić tego 20 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jeśli wykupię ten abonament np teraz to dostanę gry, które były proponowane ostatnio, a nie wszystkie z bazy PS plus? Właściwie nie zależy mi aż tak na tym. W co będę chciał pograć to i tak to kupię. Zdałem sobie sprawę, że usługa MS w porównaniu do usługi PS plus jest jak niebo, a ziemia. Płacąc za tego golda płacę praktycznie tylko i wyłącznie za możliwość grania po sieci. Nie kupuję prawie w ogóle gier z xbla, mowa oczywiście o grach typu arcade. Mam gdzieś te ich pożal się Boże promocje na te gry, z których jeszcze ani razu nie skorzystałem. Ja wiem, że PS plus też nie jest idealne, jeśli nie zapłacę za ten abonament to nie będę mógł grać w te "darmowe gry", ale jakby nie patrząc i tak bym zapłacił, bo to jest super sprawa. Zdecydowałem, że zaczekam jednak na nową generację. Ewentualnie na obniżkę cen obecnej generacji jeśli potwierdzi się, że wsteczna kompatybilność w nowych konsolach dostanie liścia. Ostatnio słuchając podcastu na polygamii ktoś napomknął taką śmieszną rzecz jakoby Sony ogłosi tego 20.02 Vita slim, hehe albo FF HD Collection i wszyscy spadną z krzeseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować