Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam takie pytanko,otoz znajomy kupil nowe ps3 i mial pewne problemy z nia i ze nie chcial sie meczyc odniosl ja do sklepu,tam sprzedawca po wysluchaniu zazalenia wzia sprzet i dal klijentowi nowke sztuke ten sam model a stary zabral,powiedzcie mi czy to poprostuu bardzo zyczliwy sklep czy taka jest polityka handlowa sony wzgledem ich konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ja tam z Sony Polska dobrych wspomnień nie mam ;p A co to był za problem? Bo może ktoś nie wiedział o co kaman i konsolę wymienił niepotrzebnie, choć póki sprzęt jest na gwarancji wymiana jest dość wygodna i dla sklepu i dla klienta- ten drugi odchodzi zadowolony a sklepy mają lepsze układy z dystrybutorami więc z pewnością nikt im tam nie będzie robił problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeste crashe i zawieszki systemu,klijent z winy konsoli dwa razy musial formatowac sprzet.To sie zacielo podczas ogladania jakiegos filmiku na necie to podczas gry,takie tam...(ogolnie bardzo czesto musial ogladac plansze z informacja o nie poprawnym zamknieciu systemu i przymusowym sprzawdzeniu poprawnosci systemu plikow w wyniku czego dwa razy doszlo do utraty danych...)dostal nowa konsole i poki co wszystko huczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uoo, grubo :) No tak, to jednak jakaś awaria, nie wiem czy nie spowodowana wadliwym firmware, albo bios/dysk skopany. Co do przeglądarki to ona zawiesza się notorycznie, nawet na "zdrowej" konsoli, wystarczy poodpalać parę stronek i się zaczyna ;) Ale utrata danych/częste zwiechy podczas grania to poważna sprawa, wymiana konsoli w tym wypadku była musowa, dobrze, że już wszystko trybi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem, moja konsola była w naprawie 2 razy przez to, jedyne co zrobili to "całkowite zrestartowanie systemu", przynajmniej tak mi napisali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś co się stanie jeśli mam niemieckie wydanie Dirta 2 (Platinum)? Będę miał w grze angielski na swojej konsoli czy tylko niemiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek ex z tej konsoli wymaga instalacji na twardzielu przekraczającej 11GB? Mam okazję tanio kupić nowego slima, ale nie chcę się bawić z jakimiś większymi dyskami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 13:58, Damianuss1 napisał:

Czy jakikolwiek ex z tej konsoli wymaga instalacji na twardzielu przekraczającej 11GB?
Mam okazję tanio kupić nowego slima, ale nie chcę się bawić z jakimiś większymi dyskami
itd.


Gran Turismo 5 Forever wymaga 8 GB miejsca na dysku :). Inne Exy wymagają tylko miejsca na patche które są dość małych rozmiarów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie, czy piosenki kupione na singstorze, przejdą na (niemal pewną) kolejną część singstara na PS4. Co myślicie? Singstary z PS2 działają na Ps3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:02, Bracio napisał:

Gran Turismo 5 Forever wymaga 8 GB miejsca na dysku :). Inne Exy wymagają tylko miejsca
na patche które są dość małych rozmiarów :).

Ok, zdaje się, że jeszcze pod koniec tej generacji stanę się posiadaczem tej konsoli. Wszystko dla Beyond Two Souls ;_;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra z pudełkiem czeskim, niemieckim jaką do tej pory miałem posiadała wersję angielską/polską, więc myślę, że na 95% tak będzie i z Dirtem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:17, Damianuss1 napisał:

Ok, zdaje się, że jeszcze pod koniec tej generacji stanę się posiadaczem tej konsoli.
Wszystko dla Beyond Two Souls ;_;.


Troszkę gier na wyłączność też się nazbierało do zagrania- seria Uncharted, seria Killzone, seria God of War, Heavy Rain, LBP, InFamous i wiele innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 21:12, Gol_Galad napisał:

Chciałbym zapytać się czy w poszczególnych tytułach występują jakieś klucze:
- Disgaea 4
- Catherine
Otóż zadaje to pytanie gdyż przy opisach niekórych używanych egzemplarzy pojawia się
informacja, że klucze mogą być zużyte...
Albo ujmę to tak - czy jest jakaś lista wszystkich gier do których egzemplarzy dołączane
są klucze?

Mój egzemplarz Catherine nie ma żadnego klucza, nie ma żadnej dodatkowej kartki z kodem czy kodu wydrukowanego z tyłu na instrukcji. Disgaei 4 nie posiadam więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 18:37, B1SH0P napisał:

Też to miałem, moja konsola była w naprawie 2 razy przez to, jedyne co zrobili to "całkowite
zrestartowanie systemu", przynajmniej tak mi napisali..


U mnie co jakiś czas się zdarzy, że konsola się nieprawidłowo wyłączy i potem sprawdza dysk twardy (ale póki co po za straconym czasem i nerwami wszystko ok, a zdarzyło się może 3 razy w ciągu roku), tak samo jak zawieszki konsoli (najgorzej to miałem z Deus Ex: Human Revolution, gdzie konsola nie chciała się wyłączyć i pomagało jedynie wyciągnięcie wtyczki...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób odczytać pendrive na konsoli . Włożyłem do usb i nic się nie stało ... Chciałbym się pobawić z motywami bo rozumiem że można sobie ustawić dowolną tapetę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 09:44, Darnok_Rukia napisał:

W jaki sposób odczytać pendrive na konsoli .

Na pendrive stwórz folder o nazwie "PS3", a wewnątrz niego folder "THEME". W ten sposób konsola rozpozna motywy automatycznie w ustawieniach motywów. Analogicznie, kiedy chcesz przerzucić zdjęcia / muzykę / filmy, wewnątrz PS3 tworzysz odpowiednio foldery PHOTO / MUSIC / VIDEO i do nich wrzucasz odpowiednie pliki.

Możesz też wskazać pendrive w menu konsoli, wcisnąć trójkąt, wybrać opcję display all / pokaż wszystko i eksplorować pendrive''a jak na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę za darmo ma zostać udostępniony pierwszy epizod The Walking Dead. Dla wszystkich, nie tylko subskrybentów Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować