Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2009 o 16:10, Kaucz napisał:

> jakie są największe minusy tej konsoli ??
Minusy? Cena.

To chyba zależy gdzie patrzeć, bo na początku września kupiłem 80GB FAT nówkę za 1000zł(tak więc cena porównywalna do Xboxa) D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 16:10, Kaucz napisał:

> jakie są największe minusy tej konsoli ??
Minusy? Cena.


Chyba tylko cena. Można wymienić pobór prądu( nie dotyczy Slima) i brak wielu tytułów Microsoftu, które powinny ukazać się na PC( GoW2 itp.). Ale to chyba żadna "cena" za przyjemność płynącą z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 19:58, Woo-Cash napisał:

> > jakie są największe minusy tej konsoli ??
> Minusy? Cena.

Chyba tylko cena. Można wymienić pobór prądu( nie dotyczy Slima) i brak wielu tytułów
Microsoftu, które powinny ukazać się na PC( GoW2 itp.). Ale to chyba żadna "cena" za
przyjemność płynącą z gry ;)

Tytuły M$ to nie jest minus. TO oczywiste że każda platforma ma swe exy. Za to posiadacze X360 zazdroszą exów posiadaczom PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:57, Szczur22 napisał:

> Gdybym tylko posiadał PS3 :) http://www.ultima.pl/God_of_War_Collection_wersja_amerykanska_/i7992/


Nie mogłem, to było silniejsze ode mnie. Zamówiłem. Listopad będzie udanym miesiącem
:D

Hehe.

No tutaj cenie ultimę. Bo chyba będą z USA sprowadzać nawet o Polskich graczach pomyśleli. A 199zł to nie jest jakaś tam strasznie wysoka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 21:29, donard napisał:

Witajcie. Czy do play station network jest potrzebny abonament czy podpinam kabel z netem
i gra gitara?


Nie jest potrzebny żaden abonament. Podłączasz kabel lub łączysz się przez WiFi z routerem i gra gitara, a z sieci korzystasz za friko. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:41, Slappy napisał:

No tutaj cenie ultimę. Bo chyba będą z USA sprowadzać nawet o Polskich graczach pomyśleli.
A 199zł to nie jest jakaś tam strasznie wysoka cena.


To niska cena jak na takie cudo. No i pare miesięcy przed europejską premierą- zdążę przejśc odie części do czasu wyjścia 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 21:35, woko27 napisał:

> Witajcie. Czy do play station network jest potrzebny abonament czy podpinam kabel
z netem
> i gra gitara?

Nie jest potrzebny żaden abonament. Podłączasz kabel lub łączysz się przez WiFi z routerem
i gra gitara, a z sieci korzystasz za friko. ;]

To jakoś w ciągu roku skąbinuje ps3 z hameryki jak się dobrze powiedzie. Edit jak będe miał ps3 z ameryki to menu da się zmienić na pl i grać w gry kupione w pol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 21:50, donard napisał:

To jakoś w ciągu roku skąbinuje ps3 z hameryki jak się dobrze powiedzie. Edit jak będe
miał ps3 z ameryki to menu da się zmienić na pl i grać w gry kupione w pol?


Języka na polski nie można zmienić, bo... nie ma czegoś takiego jak polskie menu w PS3. ;]
No chyba, że polski oddział SCEP się postara i dodadzą j. polski, który będzie można włączyć na każdej konsoli (bo każda ma taki sam firmware).

A co do gier to nie jestem pewien, ale chyba w PS3 nie ma blokady regionalnej, także można grać w gry kupione USA na konsoli europejskiej i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:10, PRINCE_JANEK napisał:

Pentagram Cerberus P 6331-42.

Poniżej 200 zł go dorwiesz. Jeszcze nigdy mnie nie rozłączył, zasięg WiFi dobry. Ogólnie
polecam.

Zapomniałem dodać, że mam internet z Netii przez taki niebieski modem Sagema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie kabel ethernet jako międzygalaktyczny szlak handlowy Przymierza Zjednoczonych Układów Słonecznych, a pakiety, czyli dane przekazywane przez sieć, jako Ebon Hawk Hana Solo i Statki Imperium.
Stacja Pomarańczowego Banana niech posłuży nam za konsolę.

Han Solo, znany ze swojego podłego charakteru, kradnie wszystko, co wpadnie mu w łapska i co jest zgodne z chęciami jego zleceniodawcy, czyli w tym przypadku, użytkownika internetu. Jego celem jest dostanie się do Stacji Pomarańczowego Banana.
Oczywiście, istnieje pojęcie prędkości transferu danych.
By dane nie szły zbyt wolno, statki imperium ''gonią'' Hana Solo, dzięki czemu wchodzi on w podprzestrzeń i dostaje się do Stacji Pomarańczowego Banana, gdzie w końcu dostarcza obmacujące się panie w lateksowych strojach, które oglądają Teletubisie, jedząc jednocześnie stopami pudding czekoladowy...
... NO A JAK MA DZIAŁAĆ INTERNET. Tak samo, jak na PC, tylko, że ograniczone jest to oprogramowaniem konsoli (możesz też zainstalować linuksa, jeśli chcesz). Gosh. Włączasz grę, wybierasz opcję multiplayer, i Han Solo kopie tyłki Twoim wrogom. Ściąganie dem i dodatków odbywa się z menu konsoli, reszta przez przeglądarkę internetową, i tak dalej, i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyłem ''podprzestrzeni'' zamiast nadprzestrzeni.
Poplątałem wszystko.
W jednym, słusznym celu.
... by nie wpakowano mnie do paki. Rozumisz?
Kto normalny dałby ''z oryginału'' Stację Pomarańczowego Banana? KOMON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować