PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2008 o 21:41, Sir Hatton napisał:

Hej :) mam problem a mianowicie mój komputer ciągle się resetuje zanim nawet zdąży się
włączyć co może być nie tak?? Czy może być to spowodowane sprzęganiem się z innymi urządzeniami??

u mojego kumpla to był spalony zasilacz [albo przepalony..] coś z zasilaczem w każdym razie
ewentualnie coś z ramem, płytą głowną, przetaktowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 22:08, squeglee napisał:

Mam pytanie, da się w Windows Movie Makerze zainstalować inne czcionki niż standardowe?

Oczywiście...
Wystarczy wpisać w Google hasło "fonty" i wyskoczy Ci mnóstwo stron z darmowymi czcionkami.
Ściągasz (czasem są spakowane - więc rozpakowujesz archiwa), a potem kopiujesz je do folderu C:\WINDOWS\Fonts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś w BIOSie było namieszane :) Miałem podobnie - coś źle ustawiłem i system pracował bardzo niestabilnie, myślałem, że to pamięć poszła czy coś, a tu BIOS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:11, Chilid napisał:

Witam jaka powinna być odpowiednia temp. dysku oczywiście podczas pracy

zależy od dysku, w przypadku 10000 rpm (a także niektórych 7200) przekraczająca 70 stopni jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,a konkretnie to taki że kiedy instaluje (2-o z kolei którego ściągnąłem) 3dmarka 06 to po uruchomieniu nic sie nie dzieje ,pokazuje sie tylko logo którego screena wrzuciłem pod spodem.W menadżeze urządzeń pisze obok
uruchomionej aplikacji brak odpowiedzi.Dlaczego nie działa ? jeden ściągnąłem ze strony futuremarka a 2-i z instalki.

20080229123036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że przez <= minutę 3DMark skanuje konfigurację systemu i w tym czasie może on nie odpowiadać. Może w rzeczywistości trwa to dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:03, Treant napisał:

Jest napisane, że przez <= minutę 3DMark skanuje konfigurację systemu i w tym czasie
może on nie odpowiadać. Może w rzeczywistości trwa to dłużej?


no własnie ,trwa to dłużej ,ale czy powinien byc brak odpowiedzi podczas skanowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:24, Logan10 napisał:

no własnie ,trwa to dłużej ,ale czy powinien byc brak odpowiedzi podczas skanowania ?

Napisane jest, że może być, więc nie dzieje się nic niezwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:16, Treant napisał:

> no własnie ,trwa to dłużej ,ale czy powinien byc brak odpowiedzi podczas skanowania
?
Napisane jest, że może być, więc nie dzieje się nic niezwykłego.


No tak ,ale ja czekałem prawie 3h ,to trochę za dużo nie wydaje ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małą prośbę, otóż wchodzę w start-->uruchom-->msconfig i w zakładce Usługi mam między innymi takie usługi. Czy moglibyście mi tak dosłownie w 1 zdaniu napisać co dana usługa "robi" w systemie i ewentualnie gdzie jest zlokalizowana? Dzięki za pomoc. Oto lista usług:

Usł. Administr. Menadżera dysk. Log.

Urządzenie alarmowe

Windows audio

Google updater service

Web client

Harmonogram zadań

Rejestr zdalny

Plug and play

Dziennik zdarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:30, Treant napisał:

> No tak ,ale ja czekałem prawie 3h ,to trochę za dużo nie wydaje ci się ?
Tego wcześniej nie napisałeś. Spełniasz wszystkie wymagania podane na poniższej stronie?:
http://www.yougamers.com/gameometer/10171/?sa=1


a no właśnie :/ nie spełniam.A jest jakiś inny program podobny do 3dmark ? to mój procek i karta:
Intel Core2 Duo 2,2GHz
ATI Radeon 3870 HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 00:36, Logan10 napisał:

a no właśnie :/ nie spełniam.A jest jakiś inny program podobny do 3dmark ? to mój procek
i karta:
Intel Core2 Duo 2,2GHz
ATI Radeon 3870 HD

Jak to nie spełniasz!? 3D Mark ''06 wymaga dużo mniej niż ma twój PC - powinieneś mieć wynik ok. 9000 punktów...
Fakt, że u mnie na Radeonie HD2900XT też ten program nie lubił się uruchamiać - test udało mi się przeprowadzić tylko 2x. Później dochodziło do zwisu 3D Marka. Sam nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem program do bezprzewodowej karty sieciowej i od tej pory zmienił mi się wygląd logowania i wylogowania systemu jak można to wyłączyć probowałem juz w zmienić to w koncie uzytkownika i nic z tego ;/

20080301090900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na moje pytanie, a jeśli nie to z góry przepraszam.
Chcę kupić nowy DVD-ROM w Media Markt. I za bardzo nie wiem (nie orientuje się w tych sprawach) czy każdy ROM pasuje do każdego kompa, czy muszę podać model mojej płyty głównej (a może czegoś innego) konsultantowi w sklepie?

Pewnie dla niektórych to oczywiste, ale ja naprawdę nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:12, Chilid napisał:

Zainstalowałem program do bezprzewodowej karty sieciowej i od tej pory zmienił mi się
wygląd logowania i wylogowania systemu jak można to wyłączyć probowałem juz w zmienić
to w koncie uzytkownika i nic z tego ;/

przejrzyj zakłądki właściwości karty sieciowej, a także ustawienia tcp/ip. pamiętam że w którymś z tych miejsc była rozwijana lista z sposobami logowania (pewnie ten soft dodał własny, i ustawił go jako domyślny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się