PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 22:24, MagicGladiator napisał:

wg mnie te dziwne piski i czasem ciche charczenie to jakis wiartaczek ktory trzeba nasmarowac,
A jesli komputer bez przyczyny sam sie resetuje to jest wina zasilacza (odlacz ten kabel co
idzie od zasilacza do plyty glownej i zobacz czy te 24 piny nie sa takie jakby przypalone (kuzyn
mial je przepalone i z tego powodu mu sie resetowal)). Gdy wyskakuja te bledy o dysku to sproboj
odlaczyc kable od dysku, przedmuchaj i podlacz i wtedy zobacz czy dalej tak jest, bo mi to
pomaga.


Rzeczywiście już jest OK, chyba nie będzie więcej pisków i zwisów. Ale nadal wszystko wczytuje się woolno- na przykład kiedyś mapkę w Warhammerze wczytywało w pół minuty, teraz 3-4 razy wolniej :/ Ale za to gry działają w 100 % płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 13:46, diablolod napisał:

mam pytanko... co to za rozszerzenie .MDF


Najprawdopodobniej jest to obraz dysku stworzony przez Alcohol 120%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś jakie sterowniki Nvidia z serii 8x.xx były jako ostatnie przed wejściem 9x.xx ?
Bo z tymi z serii 9x.xx mam same problemy, prawie w każdej grze coś się kaszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 13:49, Klimos napisał:

> mam pytanko... co to za rozszerzenie .MDF

Najprawdopodobniej jest to obraz dysku stworzony przez Alcohol 120%.


no wlasnei jest tylko MDS w alcoholu... w deam tools tez sei nei da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 13:52, diablolod napisał:

> > mam pytanko... co to za rozszerzenie .MDF
>
> Najprawdopodobniej jest to obraz dysku stworzony przez Alcohol 120%.

no wlasnei jest tylko MDS w alcoholu... w deam tools tez sei nei da:/



wiec wkoncu co mozna z tym zrobic??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:03, diablolod napisał:

> > > mam pytanko... co to za rozszerzenie .MDF
> >
> > Najprawdopodobniej jest to obraz dysku stworzony przez Alcohol 120%.
>
> no wlasnei jest tylko MDS w alcoholu... w deam tools tez sei nei da:/


wiec wkoncu co mozna z tym zrobic??:/


Albo ściągnąć Alcohol 120%, albo poszukać programu, który zmieniał rozszerzenie obrazów płyt. Wiem, że takie istnieja, niestety nie wiem gdzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio sprawdzam z ciekawosci temperature rdzenia GPU przez panel sterowania nvidia. Zastanawiam sie, czy aby wszystko jest w porzadku, bo podczas pracy w Windowsie temperatura ta wynosi okolo 70 stopni, a podczas grania potrafi dojsc nawet do 90. Z komputerem nic zlego sie nie dzieje, system jest stabilny i wszystko dziala prawidlowo, ale mimo wszystko ta temperatura wydaje mi sie dosc wysoka. Podobno dla niektorych kart z serii GF takie temperatury to normalka. Prog spowolnienia dla mojej wynosi 135 stopni, wiec teoretycznie mam ~50 stopni zapasu. Moja karta to GF 6800 GT, ma zamontowane dodatkowe chlodzenie.

Nie ma sie czym przejmowac, czy jednak cos jest nie w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:42, Evil Khan napisał:

Jak wyczyścić historię wyszukiwanych fraz w google ??

Dajesz na "Narzędzia" potem "opcje..." w zakładkach dajesz "prywatność" a dalej w podgrupie to już "historia", gdzie znajdujesz "Wyczyść teraz historię", wybierasz co chcesz wyczyścić dajesz ok i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:02, Lord Riven napisał:

> Jak wyczyścić historię wyszukiwanych fraz w google ??
Dajesz na "Narzędzia" potem "opcje..." w zakładkach dajesz "prywatność" a dalej w podgrupie
to już "historia", gdzie znajdujesz "Wyczyść teraz historię", wybierasz co chcesz wyczyścić
dajesz ok i już...

to nie czyści historii google :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:08, Evil Khan napisał:

to nie czyści historii google :(

To zależy najką masz wersje jeśli najnowszą to daj na "Wyczyść prywatne dane" wybierasz co i dajesz ponownie na "Wyczyść prywatne dane" lecz w tym okinku powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem rozwiązany, allegro się uruchamia. Swoją drogą dziwne co? Przez 3 dni sie nie otwierała a teraz działa jakby nigdy nic. I kto zrozumie ten komputer? W każdym razie dzieki za pomoc, nawet gdy była ona nieskuteczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszałem sobie kompa jakieś 2 miesiące temu. Ale od pewego czasu strasznie spowolnił, zmniejszyłem detale gier, ale i tak wolno chodzą... Sprawdzałem kompa Anty wirusami, bylo pare spyware ale zostaly usuniete, a komp jak chodził wolno tak chodiz nadal... Mój komp:
Płyta główna Asus M2NPV-VM
Karta graficzna GeForce 6150 (wbudowana w płytę główną)
Pamięć 1024 MB RAM
Procesor AMD Athlon 3000+

Zamierzam w weekend zrobić formata ale jeśli byłby inny sposób żeby komp działał tak jak kiedyś to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Wie ktoś jak można prawdzić pracę temperatury podzespołów kompa ?? (Procesor, Karta Graf. itd.) ?? Sorry za 2 posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ostatnio robiłem reinstalacje windowsa. Gdy wszystko było zainstalowane od nowa okazało się ,że nie mogę ustawić tapety na pulpit! Mogę tylko wybierać kolor pulpitu a lista tapet jest wygaszona. Bardzo bym był wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:46, damianvs napisał:

Nie ma sie czym przejmowac, czy jednak cos jest nie w porzadku?


Standard dla 6800GT z dobrym chłodzeniem (Zalman VF-700Cu/Pentagram XC-80Cu) to 50*C Idle 68*C Stress
Przy standardowym chłodznieu 68-73 Idle, 85-96 Stress.

Oczywiście im mniej tym lepiej, ale 90*C dla 6800GT jest znośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Karta dzialala jak była otwarta obudowa:) Teraz poszła do gwarancji warunkowej na zasadzie: "zobaczymy co się da zrobić" . Najwyżej będę musiał kupić drugi model, tyle tylko iż posiadają tylko karty firmy Power Color. Wiadomo, że to są raczej nieciekawe. Żal mi tylko pamięci 1,6 ns ale się kręciły:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się