PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mój TV


HDMI 4
Composite(AV) 1
S-Video 1
Słuchawkowe 1
WISELINK (USB) Tak
PC input (D-sub) 1
Component(Y/Pb/Pr) 1
Wejście antenowe 1
RS232C (do celów serwisowych) 1
Scart 2
Optyczne wyjście audio 1


odbiornik podczerwieni, SPDIF, wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe, USB, LAN, port rozszerzeń, VGA, S-Video.


A to ma mój laptop.


Wiem że d-sub to połączę. O ile vga to to samo co d-sub ;] A jaki kabalek na dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 10:01, 0--Player--0 napisał:

ATI nigdy nie spotkałem się z kartą tej firmy więc będę musiał strzelać :D. może spróbuj
zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.


Zawsze mam najnowsze :P Można tak w nieskończoność próbować coś zrobić, ale mam nadzieję, że format pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W msconfigu jakiś czas temu wyłączyły się niektóre usługi w tym te od avasta. Teraz próbujac je włączyć nie daje rady bo wyskakuje komunikat:
"Błąd odmowy dostępu został zwrócony podczas dokonywania próby zmiany usługi. Być może musisz zalogować się używając konta administratora, aby przeprowadzić zmiany." [OK]

- jestem na administratorze.
- ni jak nie idzie włączyć tych usług
- usunąłem wirusy i inne pierdóły
- zainstalowałem od nowa avasta i nadal mi się nie odpala automatycznie przy starcie

Trzeba grzebać w regedit czy ki piorun? Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:16, barth89 napisał:

> ATI nigdy nie spotkałem się z kartą tej firmy więc będę musiał strzelać :D. może
spróbuj
> zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.
>

Zawsze mam najnowsze :P Można tak w nieskończoność próbować coś zrobić, ale mam nadzieję,
że format pomoże.

powinien. w końcu format na większość problemów działa. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft gniazdek nie projektował, jak kabelek pasuje to znaczy że podłączysz ;) zaś co do dźwięku, to trzeba pewnie będzie jakąś przejściówkę z audio i d-suba na scart załatwić albo ograniczyć się do dźwięku z lapa.

ps vga to standard dla grafiki (rozdzielczość 640x480 inne rozdzielczości mają inny początek np svga to 800x 600, zaś wyższe to xga), natomiast d-sub to typ gniazdka monitorowego

pps właśnie zauwazyłem że (chyba) masz lapie s-video, podłącz nim i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2009 o 20:17, 0--Player--0 napisał:

powinien. w końcu format na większość problemów działa. powodzenia :)


Do tego wyskakuje BSOD... Mam nadzieję, że ten format pomoże + wymiana płyty głównej i procesora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłby mi ktoś zrobić screena ustawień dźwięku? Chodzi mi o kogoś, kto nie bawił się suwakami, interesują mnie domyślne ustawienia. Konkretnie chodzi mi o suwak głośność CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:35, Grodhar napisał:

GG mi co chwile wywala takie komunikaty: [Screen]

Ostatnio czyściłem kompa ze śmieci pewnie coś usunąłem, strony www chodzą normalnie.
Nie wiecie może co muszę ściągnąć?


Kurde no screen ;p

20090623235542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 23:19, KubooPL napisał:

Witam. Mógłby mi ktoś zrobić screena ustawień dźwięku? Chodzi mi o kogoś, kto nie bawił
się suwakami, interesują mnie domyślne ustawienia. Konkretnie chodzi mi o suwak głośność
CD.

Ja to mam tak:

20090624000236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 00:00, Misquamaqus napisał:

Moze bys sobie zainstalowal foxa ?.
Caly czas chodzisz na I E ?.

Na screenie widać że mam foxa przecież ;/
IE ? Skąd ten pomysł :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyc ciekawy problem. Przy instalacji sterownikow do kierownicy Logitech, gdy zostaje poproszony przez oprogarmowanie do podlaczenia jej przez USB nastepuje zawiecha tegoz oprogramowania. Probowalem na najnowszej wersji, nieco starszej i starej. I to samo :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:49, TetraGramaton napisał:

Czy można pozbyć się burczenia ze słuchawek nawet wtedy gdy niczego nie odsłuchuję ?


Albo burzcy lipna karta dzwiekowa, albo slaba plyta glowna ma szumy wlasne/przydzwieki.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:40, Misquamaqus napisał:

Albo burzcy lipna karta dzwiekowa, albo slaba plyta glowna ma szumy wlasne/przydzwieki.,

Nie żadna lipna karta dźwiękowa bo mam SB 5.1 Live ;P. Kiedy wrzucam coś do napędu i płyta zaczyna się obracać to słychać jeszcze większą kakafonię - pzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:54, TetraGramaton napisał:

> Albo burzcy lipna karta dzwiekowa, albo slaba plyta glowna ma szumy wlasne/przydzwieki.,

Nie żadna lipna karta dźwiękowa bo mam SB 5.1 Live ;P. Kiedy wrzucam coś do napędu i
płyta zaczyna się obracać to słychać jeszcze większą kakafonię - pzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........!!!



To zmien sterowniki do dzwiekowki.
U mnie nawet nie zaszumi a mam zwykla creative sound blaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:01, Piterus_Von_Drackus napisał:

Przede wszystkim co próbujesz kompresować. Jeżeli są to dane już skompresowane, takie
jak np grafiki w formacie jpg to już nie zmniejszysz objętości pliku. Program nie będzie
w stanie czasowo "usunąć" powtarzających się ciągów znaków.


Są to głównie zdjęcia i parę filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gramowicze, potrzebuje pomocy;/ Zlozylem dzis kompa, wszystko niby ok, wszystko prawidlowo (mam nadzieje) popodlaczane, jednak gdy wciskam POWER, od razu slysze pisk (ten systemowy, mowiacy o bledzie) a monitor w ogole sie nie wlacza, nie mam nawet mozliwosci wejsc do BIOSu. Co mam robic? Zaznacze, ze plyta i procesor sa nowe, takze moim zdaniem nie powinny byc uszkodzone... Nie podlaczylem tylko dvd, moze to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się