PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Kolejny problem:) sieciowy nie moge z servera dostac sie do otocznia i grupy roboczej bo nie mam moich mijesc sieciowych z jakiej lokacji mozna tam sie jeszcze dostac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:50, Cinek222 napisał:

>
> > Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić! Juz sie gubie w tym wszystkim

> Poszukaj na swojej płytce z grą tego pliku.
Tyle że to ściągałem z neta

ściągnąłeś grę CDP przez neta? czy to aby NA PEWNO właściwe forum?
Jaka to gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 20:01, Ponury rzniwiaż napisał:

Kolejny problem:) sieciowy nie moge z servera dostac sie do otocznia i grupy roboczej bo
nie mam moich mijesc sieciowych z jakiej lokacji mozna tam sie jeszcze dostac ??


moj kompoter->w góre->moje miejsca sieciowe

jezeli cos udostepniasz to tam powinno byc. jak nie bedzie to sprawdz czy cos udostepniasz i czy masz udostepnianie plikow odpalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.05.2006 o 22:25, gmx napisał:

jezeli cos udostepniasz to tam powinno byc. jak nie bedzie to sprawdz czy cos udostepniasz
i czy masz udostepnianie plikow odpalone

Prze iez wlasnie pisalem ze ie mam z niewiadomych powodow mjesc sieciowych dlatego nie mge sie dostac do grupy roboczej ale imo dzieki (na drugim kompe mjejsca są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:41, PirO 17 napisał:

> >
> > > Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić! Juz sie gubie w tym wszystkim

>
> > Poszukaj na swojej płytce z grą tego pliku.
> Tyle że to ściągałem z neta
ściągnąłeś grę CDP przez neta? czy to aby NA PEWNO właściwe forum?
Jaka to gra?

Słuchaj..pytałem na innych forach z grami ale tam są sami tępacy więc pomyslałem że TU mi ktoś pomoże...to PRO CYCLING MANAGER....ściągnąłem juz speedtreert...potem wyskakiwalo ze nie znalazl fmod.dll ...ściągnąłem....teraz mi pisze ze nie znalazl m4d.dll ale tego już nie znalazlem do sciagniecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 12:11, fanfilmu.pl napisał:

[...] Otóż, gdy nacisnę najprawdopodobniej alt+r
Ale chciałbym usunąć to nieszczęsne alt+r. Np. pisząc ten post ekran się odwrócił przy słowie "górę" ;]

- Wyłącz w biosie zintegrowane z płytą dziadostwo i jeżeli nie pomaga zastosuj jedno z poniższych rozwiązań lub oba.
- Odinstaluj program ATI Hydravision, który służy do obsługi więcej niż jednego ekranu.
alternatywnie
- uruchom msconfig ("uruchom"). Na zakładce usług wyłącz "ATI hotkey poller". To drugie pomaga również przy uporczywym odpalaniu panelu ATI przy wciaskaniu klawisza "Ć" (prawy alt+C = lewy ctrl+alt+c).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 12:50, Wodzasty napisał:

Uruchamiam grę i po chwili widzę niebieski ekran z informacjami, że między innymi "Próba wykonania
pamięci niewykonywalnej"... Dziwi mnie to bo demo tej gry działa bez zarzutu...(?) Dzięki pomocy
CDP udało mi się ustalić, że chodzi o kartę dźwiękową - gdy ją wyłącze to gra uruchamia się...
No i uwaga - wychodzę z gry poprzez alt+tab, włączam kartę, wracam do gry i jakimś cudem pojawia
się muza... O co chodzi na Belzebuba???

Właściwości systemu/Zaawansowane/Wydajność/Ustawienia/Zapobieganie wykonywaniu danych.
1. Tam albo zaznacz (lub dodaj i zaznacz) program, który może robić problem z odpalaniem kodu w buforze danych - w tym wypadku moga to byc wszystkie programy EXE z folderu karty dźwiękowej, sama gra, programy EXE pochodzące od karty dźwiękowej, ale wrzucone do folderu Windows\system32 (tu trzeba trochę zgadywać, albo umieć posługiwać się zaawansowaną wyszukiwarką plików (najlepiej po dacie identycznej jak pliki z folderu karty dźwiękowej).

Alternatywnie
2. "Włącz obsługę DEP tylko dla istotnych programów i usług systemu Windows"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, że pojawienie się komunikatu o próbie używania pamięci danych, albo pamięci niewykonywalnej jest skutkiem:
1. Wirusa, który dokleił się do normalnego programu i próbuje zagnieździć się w buforach danych.
2. Ataku typu Denial of Service (DoS) polegającego w dużym uproszczeniu na wysłaniu z sieci ramkek sieciowych o nieprawidłowej budowie, załamaniu stosu programu obsługującego i wpakowaniu się kodu maszynowego z sieci do bufora zaatakowanego programu, który niechcący uruchamia ten kod z bufora.
3. Paskudnie i dyletancko napisanego programu. Najczęściej ta przypadłość dotyczy zupełnie zbędnych programów instalujących się często w trayu (pasku obok zegarka). Zwykle problem dotyczy obsługi zintegrowanych lub starych kart dźwiękowych oraz wielu kart telewizyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:05, lOkErS napisał:

http://www.mag.tami.pl/index.php?id=2&idp=7
http://www.icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_produkt&o=monitory_lcd&id=162

ktory monitor lepszy? nie patrcie na to ze jeden ma karte telewizyjna... czy znacznie roznia
sie od siebie?


ten http://www.icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_produkt&o=monitory_lcd&id=162 ;] jest duzo lepszy niz ten drugi wystarczy popatrzec na ilosc wyswietlanych kolorow [ Samsung ma 16,2 mln a Panele LCD TV Magi tylko 65tys.] lub na wielkosc plamki [ Samsung ma 0,264mm a Panele LCD TV Mag 0.297mm] albo na to ze Samsung ma 17" cal a Panele LCD TV Mag tylko 15'' cal.

No ale niestety Samsung nie moze działac jako jako autonomiczny telewizor ;] ale wybur nalerzy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:57, lOkErS napisał:

3 lata temu... dal za niego 3 tys. zł... wiec to nie byla raczej wyprzedaz :P

Ale dzisiaj to byłaby wyprzedaż. :)
3 lata w LCD, to epoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:00, Olamagato napisał:

> 3 lata temu... dal za niego 3 tys. zł... wiec to nie byla raczej wyprzedaz :P
Ale dzisiaj to byłaby wyprzedaż. :)
3 lata w LCD, to epoka.


wiem :) ale wtedy to byla zupelna nowosc, monitory lcd dopiero zaczynaly "wchodzic" do zwyklych domow :) w kazdym badz razie dzieki, juz zdecydowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:50, amster22 napisał:

NIe wiem jak zapisać na cd plik typu rar. Chodzi o mp3. Odtworzyć mogę ale zapisać nie. Co
mogę zrobic?

hm możesz dokładnie wyjaśnić o co chodzi? pliki rar/mp3 nagrywa sie jak każde inne, starczy zaznaczyć ze to płytka z danymi. No chyba że chcesz nagrać z tych mp3 płyte audio, to wtedy musisz znaleźć program do nagrywania z wbudowanych "odtwarzaczem" mp3 (napewno potrafi to nero (wersja oem często jest w komplecie z nagrywarką) , niewiem czy którykolwiek z darmowych to potrafi). jesli nie masz takiego to je trzeba będzie na wave przekonwertować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio przez przypadek wylamalem sobie tacke w napedzie, pudelko z plytami cd spadlo mi na wysunieta tacke ;) no i po tym wypadku tacka sie niechce wsunac do srodka(2/3 wystaja na zewnatrz) Mam w zwiazku z tym pytanie czy gwarancja obejmie takie uszkodzenie, jest wogule mozliwe naprawienie czegos takiego, jesli nie to co sadzicie o tej nagrywarce http://www.liteon.ab.pl/produkty.php?id=shw16h5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:23, Ledoke napisał:

Heh, ostatnio przez przypadek wylamalem sobie tacke w napedzie, pudelko z plytami cd spadlo
mi na wysunieta tacke ;) no i po tym wypadku tacka sie niechce wsunac do srodka(2/3 wystaja
na zewnatrz) Mam w zwiazku z tym pytanie czy gwarancja obejmie takie uszkodzenie, jest wogule
mozliwe naprawienie czegos takiego, jesli nie to co sadzicie o tej nagrywarce http://www.liteon.ab.pl/produkty.php?id=shw16h5s

Raczej ci nie przyjma na gwarancji moga ci to ew naprawic z jakims rabarem. osobiscie wole lg multi recorder ma dobra korekcje bledow czyta kazdy rodzaj plyt (od zwyklego cd do dvd-ram) jest cicha szi szybka no i lg sa naprawde mocne w mom nieco starszym od nagrwyarki combo (nagrywara cd czytnik dvd) pekla plyta rozkrecielm wydlubalem pinceta kawaleczki plyty a naped wciaz dziala (do dziajij) i nie widze roznicy przed i po wypadku z plytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się