PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

najlepiej nic nie ruszaj z folderu windows :) kasuj tempy i cache przegladarki internetowej :) a folder windows zostaw w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:36, Jack Bauer napisał:

nie wiecie czym wyczyścić kompa z niepotrzebnych i nieużywanych plików ? bo w folderze WINDOWS
jest pełno syfu z gier i programów które już dawno usunąłem ale tam to zostało ;|.


poszukaj po prostu w jakiś gazetach programów do oczyszczania rejestrów i niepotrzebnych plików mój kolega ma chyba odkurzacza i reg clener czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:21, Harmegidon napisał:

> > Wejdź przez benchmark na station drivers !
> Tam są tylko dla kart PCI :/.
Wiesz ten servis się trudno obsługuje, wiec się nie dzwię, że nie znalazłeś ;].


Jak żeś taki Słodowy, to znajdź je sam ;) (mam nadzieję, że ktoś doceni ten nieco starawy dowcip :)).

A tak poważnie, to znalazłem coś na http://us.creative.com/support/downloads/ , ale i tak nie ma tam wszystkiego (i znowu tylko wersja update :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema... mam maly problemik z kompem... otoz gdy wczoraj siedzialem w necie to mialem od czasu do czasu dzwieki jak by sie komp wlaczal i wylaczal, komp coraz ciezej chodzil, az sie zawiesil... dzisiaj rano wstalem i gralem w counter-strike''a i potem jak wszedlem do neta to te dzwieki mialem znow ale teraz ich czestotliwosc wytepowania byla duza az w koncu sie zawiesil komp... no to zrestartowalem go... wlaczyl sie tryb awaryjny i wybralem prace w normalnym systemie... no ale niestey, wyskoczyl mi jakis blad na niebieskim tle ze na kompie jest zainstalowane jakies nowe oprogramowanie i jest ono bledne czy jakos tak... no ale odziwo ja nic nowego nie istanlowalem, pisalo ze jezeli nic nie instalowalem to zeby zresetowac kompa i tak tez uczynilem, ale blad sie powtarzal, wiec probowalem zrobic format dysku C: , ale na 40% wyskoczyl mi blad ze dalsza procedura formatowania jest niemozliwa a powod byl ''dysk moze byc uszkodzony'' ... no i oto jest moj problem, zeby bylo jasne pisze od kumpla prosilbym bardzo o pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu napisales moze wynikac jedno - padl CI dysk twardy niestety..

jest szansa ze to problem jedynie z kontrolerem na plycie albo tasma - lecz niestety najbardziej prawdopodobnym jest uszkodzenie powterzchni dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak sobie ograniczysz miejsce nadysku przeznaczone do pukntow rpzywracania :) spokojnie wystarczy Ci tylko 1 gb na dysku C a na innych dyskach mozesz wylaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 15:52, morthi napisał:

najlepiej jak sobie ograniczysz miejsce nadysku przeznaczone do pukntow rpzywracania :) spokojnie
wystarczy Ci tylko 1 gb na dysku C a na innych dyskach mozesz wylaczyc :)


Hehehehe to teraz juz wiem gdzie sie podziało 4,5GB miejsca z dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale niektóre gry strasznie mi się zacinają. Mam 4 giga pamięci i kartę graficzną 128bitów.
Może mi ktoś pomuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 17:13, capral napisał:

Nie wiem dlaczego, ale niektóre gry strasznie mi się zacinają. Mam 4 giga pamięci i kartę graficzną
128bitów.
Może mi ktoś pomuc?


heh, 4gb ramu nic nie mowi, moze podaj dokladna specyfikacje i co ci zacina?

i po co ci tyle ramu- to jakas stacja graficzna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcem zrobić koledze format (nie umie tego zrobić) ale u niego jakos nie da rady go zrobic.
Wkładam płyty z Windowsem i uruchawamiam komputer od nowa i nie wyskakuje nic zeby nacisnac dowolny klawisz.
Czy jakos da rady zrobić format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze w biosie musisz ustawic z ktorego napedu bootuje sie komp:) chyba ze to nowa plyta glowna to klawiszem F8 otwierasz wybieralke :)

i sobie juz na pewno poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:16, olki77 napisał:

Chcem zrobić koledze format (nie umie tego zrobić) ale u niego jakos nie da rady go zrobic.
Wkładam płyty z Windowsem i uruchawamiam komputer od nowa i nie wyskakuje nic zeby nacisnac
dowolny klawisz.
Czy jakos da rady zrobić format?


A sekwencje bootowania ustawiles w biosie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie dlaczego czasem komp sie nie wyłacza ? zrobiłem formata (ale to z innych powodów) i myslałem że teraz będzie sie wyłaczać ale dalej nie chce i nie wiem co sie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się