PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 17:11, kwapiszon7 napisał:

Nie mogę też zmienić na AGP 8x i ciągle jest AGP 0x,może ma to coś wspólnego.Jak
kiedyś to włączyłem to mi się komp wieszał.


Trochę to dziwne. A gdzie zmieniałeś ustawienia AGP, w BIOSie?

Dnia 30.05.2006 o 17:11, kwapiszon7 napisał:

Może to wina świeżego systemu który był reinstalowany?


System raczej nie ma tu nic do rzeczy, no chyba że nie zainstalowałeś bądź zainstalowałeś złe sterowniki od karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki proglem drukarka zamiast na czarno to drukuje na zielono-żółto. Mam drukarke HP deskjet 3550 sytem Linux Mandriva 2006. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:11, kwapiszon7 napisał:

Otóż mam problem.Kiedyś miałem Radeona 9200SE i 256 ramu.Na początek to starczało ale chcialem
więcej.No to kupiłem 256 ramu i miałem już 512.Nie zauważyłem jakiejść specjalnej zmiany oprócz
-80 zł z kieszeni.Następnie kupiłem nową kartę Radeon 9800 non-pro.I nie zauważyłem ŻADNEJ
różnicy tylko się zmienił wynik 3D Marku.
Gry działały mi gorzej lub tak samo.Średnio 10 fps nawet w bardzo starych grach.Dodałem jeszcze
512 żeby mieć 1 GB ramu.I znowu Nic.Kompletnie nic.Żadnej zmiany.Np.Gra KoTOr w którą grałem
na początkowym kompie teraz zacina jak szalona.Albo UT 2004 gra która powinna iść co najmniej
50fps mi chodzi 10 fps.Nie mogę też zmienić na AGP 8x i ciągle jest AGP 0x,może ma to coś wspólnego.Jak
kiedyś to włączyłem to mi się komp wieszał.Może to wina świeżego systemu który był reinstalowany?
Pomocy.


Z jakiej firmy masz tą karte ? Jeżeli z gigabyta to ja miałem to samo :D. sterowniki pewnie masz ATI ? Zainstaluj sobie stery z gigabyta, wtedy wszystko powinno dobrze chodzić. Mi pomogło tak więc i tobie powinnno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 18:56, blood2 napisał:

Mam taki proglem drukarka zamiast na czarno to drukuje na zielono-żółto. Mam drukarke HP deskjet
3550 sytem Linux Mandriva 2006. Z góry dziękuje

Prawdopodbnie masz brudna glowice wcisnij pare razy czyszcenie glowicy w zakldce konsewacja i pwowinno byc ok:) Natomiast jezeli imo nie bedzie pozostaje ci wymiana kartridzy a jezeli nawet to nie pomoze to juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z graniem.... gry wszystkie się spokjnie instalują ale potem jesli sie chce w nie zagrać.. to cały komp sie zawiesza... coś nie tak z Directem?? mam wersje 9.0c. Prosze o pomoc w tej sprawie bo to tak głupio być na forum o grach a nie móc grać.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:14, TwoSwords napisał:

Mam problem z graniem.... gry wszystkie się spokjnie instalują ale potem jesli sie chce w nie
zagrać.. to cały komp sie zawiesza... coś nie tak z Directem?? mam wersje 9.0c. Prosze o pomoc
w tej sprawie bo to tak głupio być na forum o grach a nie móc grać.... :]

Po pierwsze co za gry. Podrugie podaj parmaetry swojego sprzetu po 3 pomysl nad fomatem ale najpierw 2 pierwsze punkty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:35, Ponury rzniwiaż napisał:

Po pierwsze co za gry. Podrugie podaj parmaetry swojego sprzetu po 3 pomysl nad fomatem
ale najpierw 2 pierwsze punkty;)

wszystkie gry... zaczynając od najbardziej znanej Homm3 do Hitmana, Ghost Recon i DS II. A parametry to: procek Intel celeron 800Mhz , 256RAM, GeForce4 MX 4000 z 64MB (troche słaby ale gry działały.... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:51, TwoSwords napisał:

> Po pierwsze co za gry. Podrugie podaj parmaetry swojego sprzetu po 3 pomysl nad fomatem

> ale najpierw 2 pierwsze punkty;)
wszystkie gry... zaczynając od najbardziej znanej Homm3 do Hitmana, Ghost Recon i DS II. A
parametry to: procek Intel celeron 800Mhz , 256RAM, GeForce4 MX 4000 z 64MB (troche słaby ale
gry działały.... :( )

Wiec te gry ci nie pojda na procku 800 mhz a gf 4 ledwo shadery obsluguje coniektre wiec tez ci nie pojda wiec albo bedziesz gral w stare gry albo upragdate sprzetu:) (oczywiscie chodzi ci o dema?? czy o pelne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 14:55, Ponury rzniwiaż napisał:

Wiec te gry ci nie pojda na procku 800 mhz a gf 4 ledwo shadery obsluguje coniektre wiec
tez ci nie pojda wiec albo bedziesz gral w stare gry albo upragdate sprzetu:) (oczywiscie chodzi
ci o dema?? czy o pelne?)

Powiem ci ze gry mi działąły i to wszystkie.... dziwne co nie?? ale nawet DS II mi za bardzo nie skakał, a jeśli chodzi o problem mój to na pewno nie pójdzie mi żadna giera teraz ... (sprawdzałem na Tomb Raiderze 2) może to ma związek z tym że ostatnio własnie miałem robiony format i od tamtej pory anie jedna giera nie che odpalić.. a format robił mi kumpel.... chyba jednak musze lecieć do jakiegoś serwisu... aby mi go zrobili.. bo swojego Xp niestety nie mam... ale thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zaczynam widizec twój problem:)) Nie masz poinstalowanych odpowiednich biliotek DX i sterow radzilbym przeinstalowac zarono stery karty graf jak i DX. Ew jesli masz tak jak ja i pytka zostala w serwisie (u mnie nie wiem czem moj xp zostal zachowany jako gwarant zachowani lojalnosci na okres gwarancji zupelnie bez sensu ale 3 ata gwarancji piechota nie chodzi:) W przypadku karty Gf stery czesto ulegaja dezaktualizacji lub ulegaja jakiemus uszkodzeniu wie reinstalka ich powinna pomoc:)

Ps: Mam nadzieje ze naklejeczke z potwierdzeniem orgnalnosci twojego xp masz;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku skarżyłeś się, że ci "ć" nie wychodzi. A spróbuj, czy również duże Ć nie da się napisać. Potem ewentualnie możesz zmniejszyć rozmiar, tak, żeby pasowało do tekstu (ale to wychodzi w edytorze a i to nie zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:40, KrzysztofMarek napisał:

W innym wątku skarżyłeś się, że ci "ć" nie wychodzi. A spróbuj, czy również duże Ć nie da się
napisać. Potem ewentualnie możesz zmniejszyć rozmiar, tak, żeby pasowało do tekstu (ale to
wychodzi w edytorze a i to nie zawsze).

Niestety tez nie;/ W wordzie jakos pisze bo mam autoslownik natomiast na forum niedarady. Sprawdzalem w ustawieniac jezykowych i wszystko jest ok . Prawie napewno wszystkiemu winne sa te stery ati ktore niedawno instalowalem ale nie wiem co zrobic zeby wroci do poprzednich ustawien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 17:01, Ponury rzniwiaż napisał:

> /.../ > Niestety tez nie;/ W wordzie jakos pisze/.../

To szkoda, bo gdyby pisało duże Ć, to bym poszukał rozwiązania, było w jednym z numerów PC Format, o ile pamiętam. Ale tak, to widocznie nie ten przypadek... I tak, to ATI przechwytywało to ć ... U mnie dało się wyłączyć bez problemu, dlaczego u Ciebie nie, to już nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 17:07, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Niestety tez nie;/ W wordzie jakos pisze/.../
To szkoda, bo gdyby pisało duże Ć, to bym poszukał rozwiązania, było w jednym z numerów PC
Format, o ile pamiętam. Ale tak, to widocznie nie ten przypadek... I tak, to ATI przechwytywało
to ć ... U mnie dało się wyłączyć bez problemu, dlaczego u Ciebie nie, to już nie wiem ;(

No ja tez tym bardziej ze wylaczylem hotkeys:/ Nie wiem juz czemu ale moze cos wykombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyć wszelkie łączożerne programy. Możesz także wykupić łącze o większej przepustowości, ale to ostateczność. Zresztą nie zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 17:01, Ponury rzniwiaż napisał:

Niestety tez nie;/ W wordzie jakos pisze bo mam autoslownik natomiast na forum niedarady.

To zainstaluj sobie FF i tam jest wtyczka do poprawiania błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 19:13, AgayKhan napisał:

To zainstaluj sobie FF i tam jest wtyczka do poprawiania błędów.

obawiam sie żę nie działa w wersji 1.5 i nowszych (a jak jest jakaś działająca to daj linka. chętnie skorzystam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey. To nie jest problem "z kompem" ale... ;P. Chciałbym pokazać wam obrazek - ale nie mogę... Mam niewielkie problemy z netem :P.
Nie wiem jak zrobić tabelkę w wordzie - powiedzmy 8 wierszy, 3 kolumny. Po "wpisaniu" odpowiednich wartości chce "usunąć" kolumny - tak aby był ładnie wiersz pod wierszem, bez żadnych pionowych przedziałów... Muszę "tworzyć" te kolumny na początku bo nie widzi mi się wciskanie spacji... Dodatkowo gdybym używał spacji zrobił bym to nierówno ;P. Mam nadzieję, że jakoś opisałem problem...

Jak "usunąć" te pionowe kreski (kolumny) po wpisaniu danych ? (scalanie komurek itp. niszczy całą tabelkę :(.)
Zależy mi na czasie.

^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobić je w exelu (o ile takowego masz) i wkleić do worda jako obrazek (broń bożę jako tebelke, wtedy na poustawia po swojemu a wiec popsuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się