PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2006 o 22:17, Cinek222 napisał:

Nie wie ktoś przypadkiem dlaczego jak włączam grę (niewazne jaką) wyswietla mi sie ze nie znalazł
SpeedTreeRT.dll???

A to jest ważne, bo to pewnie biblioteka potrzebna do działania tej gry. Albo reinstalka gry albo reinstalka gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:27, Ponury rzniwiaż napisał:

Sry zqa 2 pod zad.Zainastalowalem dzieki harm za stornke byla bardzo pomocna:)) teraz mam
pytanie czy mozna skonfigurowac karte tak zeby mozna sie bylo popiac do jenego łącza z 2 kompow
ale bez serwera??


ja mam inet z kablowki, modem podpiety przez usb, moj komp polaczony z kompem dziewczyny przez karty sieciowe. jedyny problem to ze jak wylacze kompa to ona nie ma netu. bez routera nie bylo innego rozwiazania.

nie mialem czasu kombinowac wiec konfiguracje zrobilem kreatorami windy w 5min - jedna wielka prowizorka ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 22:38, AgayKhan napisał:

> Nie wie ktoś przypadkiem dlaczego jak włączam grę (niewazne jaką) wyswietla mi sie ze
nie znalazł
> SpeedTreeRT.dll???
A to jest ważne, bo to pewnie biblioteka potrzebna do działania tej gry. Albo reinstalka gry
albo reinstalka gry.

Można troche jaśniej???Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2006 o 22:48, Cinek222 napisał:

Można troche jaśniej???Co mam zrobić?

Grę na nowo zainstalować.Jeśli płyta jest dobra lub czytnik płyt, to powinno działać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 22:53, AgayKhan napisał:


> Można troche jaśniej???Co mam zrobić?
Grę na nowo zainstalować.Jeśli płyta jest dobra lub czytnik płyt, to powinno działać dobrze.

Dupa....nie działa...instalowałem chyba z 5 razy i nic..ciągle pisze że nie znaleziono SpeedTreeRT! Ludzie pomóżcie! pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 23:01, Cinek222 napisał:

Dupa....nie działa...instalowałem chyba z 5 razy i nic..ciągle pisze że nie znaleziono SpeedTreeRT!
Ludzie pomóżcie! pliz


biblioteka odpowiada za realistyczne tworzenie roslinnosci w grze - poszukaj na dysku, sprawdz na plycie z gra. jak znajdziesz skopiuj do katalagu z gra/katalog bin albo gdzies gdzie plik prawdopodobnie powinien byc.

http://www.speedtree.com/
tu masz jako ciekawostke link do producenta. w oblivionie tez oni drzewa robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 10:18, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja mam jeszcwe jedno pytanie odnosnie sieci:)) Ktos moze wie jak zapobiec rozlaczaniu sie
neostrady co 24h??

Zadzwonić do nich i odbyć ostrą rozmowę :[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 10:18, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja mam jeszcwe jedno pytanie odnosnie sieci:)) Ktos moze wie jak zapobiec rozlaczaniu sie
neostrady co 24h??

kupić wersje dla firm? neostrada raz na dobe zmienia ip (i właśnie wtedy sie na chwile rozłancza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 10:18, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja mam jeszcwe jedno pytanie odnosnie sieci:)) Ktos moze wie jak zapobiec rozlaczaniu sie
neostrady co 24h??


Nie da rady temu zapobiec. Ciesz sie, ze Ci sie rozlacza TYLKO co 24 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jak wiele osób w tym wątku :) Otóż, gdy nacisnę najprawdopodobniej alt+r, ekran mi się "wywraca" o 180 stopni. Żeby go odwrócić użyłem alt+ctrl+strzałka w górę. Pomogło, ale gdy uruchomiłem pełnoekranową grę, ekran znów się obrócił, a jakość kolorów zniżyła się do 4 bitów. Zrestartowałem komputer. Nic nie pomogło, a po zalogowaniu się Windows poinformował mnie, że wystąpił jakiś błąd z programem HydraTM (coś z Hydra). Przywróciłem system - wszystko wróciło do normy.
Ale chciałbym usunąć to nieszczęsne alt+r. Np. pisząc ten post ekran się odwrócił przy słowie "górę" ;]

Mam Windows XP Home, 2 kraty graficzne: zintegrowane z płytą główną dziadostwo, ATI Radeon 9550 oraz monitor LCD. Procesor AMD Athlon 1853 MHz, 512 RAM-u. Mam nadzieję, że podałem wszystkie potrzebne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz zagadka:

Uruchamiam grę i po chwili widzę niebieski ekran z informacjami, że między innymi "Próba wykonania pamięci niewykonywalnej"... Dziwi mnie to bo demo tej gry działa bez zarzutu...(?) Dzięki pomocy CDP udało mi się ustalić, że chodzi o kartę dźwiękową - gdy ją wyłącze to gra uruchamia się... No i uwaga - wychodzę z gry poprzez alt+tab, włączam kartę, wracam do gry i jakimś cudem pojawia się muza... O co chodzi na Belzebuba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 00:27, gmx napisał:

> Dupa....nie działa...instalowałem chyba z 5 razy i nic..ciągle pisze że nie znaleziono
SpeedTreeRT!
> Ludzie pomóżcie! pliz

biblioteka odpowiada za realistyczne tworzenie roslinnosci w grze - poszukaj na dysku, sprawdz
na plycie z gra. jak znajdziesz skopiuj do katalagu z gra/katalog bin albo gdzies gdzie plik
prawdopodobnie powinien byc.

http://www.speedtree.com/
tu masz jako ciekawostke link do producenta. w oblivionie tez oni drzewa robili

Słuchaj mam taki plik po zainstalowaniu : MFC71.dll Shared Library .Może to jest to bo ty mowiles ze to jest bibloteka jakas tam a tu jest właśnie library(...) ...tyle że ikona tego pliku to takie dwa koła zębate jedno zielone drugie pomarańczowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 12:52, Cinek222 napisał:

Słuchaj mam taki plik po zainstalowaniu : MFC71.dll Shared Library .Może to jest to bo
ty mowiles ze to jest bibloteka jakas tam a tu jest właśnie library(...) ...tyle że ikona
tego pliku to takie dwa koła zębate jedno zielone drugie pomarańczowe ...


nie nie nie, biblioteki sa rózne i sa tworzone dla wygody programistów bo zawieraja skompilowane funkcje do których aplikacja odwoluje sie jak potrzebuje. akurat mfc71.dll jest biblioteka microsoftu bo gra byla pewnie kompilowana w jakims visual studio. w skrocie - gra chce otworzyc okienko prosi o pomoc mfc71.dll, chce narysowac drzewko - prosi o pomoc speedtreert.dll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 11:21, sig. napisał:

> Ja mam jeszcwe jedno pytanie odnosnie sieci:)) Ktos moze wie jak zapobiec rozlaczaniu
sie
> neostrady co 24h??
kupić wersje dla firm? neostrada raz na dobe zmienia ip (i właśnie wtedy sie na chwile rozłancza)

Hmm a ona wiecej kosztje (mamy firme wiec pewnie moglibysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 13:03, gmx napisał:

> Słuchaj mam taki plik po zainstalowaniu : MFC71.dll Shared Library .Może to jest to
bo
> ty mowiles ze to jest bibloteka jakas tam a tu jest właśnie library(...) ...tyle że
ikona
> tego pliku to takie dwa koła zębate jedno zielone drugie pomarańczowe ...

nie nie nie, biblioteki sa rózne i sa tworzone dla wygody programistów bo zawieraja skompilowane
funkcje do których aplikacja odwoluje sie jak potrzebuje. akurat mfc71.dll jest biblioteka
microsoftu bo gra byla pewnie kompilowana w jakims visual studio. w skrocie - gra chce otworzyc
okienko prosi o pomoc mfc71.dll, chce narysowac drzewko - prosi o pomoc speedtreert.dll
Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić ! Już sie gubie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 13:03, gmx napisał:

> Słuchaj mam taki plik po zainstalowaniu : MFC71.dll Shared Library .Może to jest to
bo
> ty mowiles ze to jest bibloteka jakas tam a tu jest właśnie library(...) ...tyle że
ikona
> tego pliku to takie dwa koła zębate jedno zielone drugie pomarańczowe ...

nie nie nie, biblioteki sa rózne i sa tworzone dla wygody programistów bo zawieraja skompilowane
funkcje do których aplikacja odwoluje sie jak potrzebuje. akurat mfc71.dll jest biblioteka
microsoftu bo gra byla pewnie kompilowana w jakims visual studio. w skrocie - gra chce otworzyc
okienko prosi o pomoc mfc71.dll, chce narysowac drzewko - prosi o pomoc speedtreert.dll

Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić! Juz sie gubie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2006 o 15:03, Cinek222 napisał:

Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić! Juz sie gubie w tym wszystkim

Poszukaj na swojej płytce z grą tego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:41, AgayKhan napisał:


> Ej to weź mi napisz co do cholery jasnej mam zrobić! Juz sie gubie w tym wszystkim
Poszukaj na swojej płytce z grą tego pliku.

Tyle że to ściągałem z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się