PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam problem z monitorem co jakiś czas przy graniu odpala się Power Saving Mode, gdy inaczej korzystam z komputera nic takiego się nie dzieje. Przeczyściłem wszystkie wiatraczki, zdaję mi się że chodzą. Nie wymieniałem też ostatnio żadnego sprzętu, już kilka lat wszystko w takiej konfiguracji działało bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio używałem mikrofonu z sluchawkami (są spięte razem) i po przerwie powróciłem do używania i o dziwo mikrofon niedziała nic niesłychać co mówie przez skeyp i inne programy. Zaktualizowałem stery, sprawdziłem wszelkie ustawienia i dalej nic. Testowałem go na viscie i seven niewiem już co mam zrobić. Dodam że systemy wykrywają słuchawki i mikrofon.(system vista) ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, używam przeglądarki Opera i od jakiegoś czasu mam problem ze wtyczką flash. Wyskakuje mi przy obrazkach, ale nade wszystko przy filmach że wtyczka uległa awarii i że mogę odświeżyć stronę. Próbowałem usuwac ciasteczka itp. Instalować na nowo flash, ale nic... Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:30, Vaksinar napisał:

Witam, używam przeglądarki Opera i od jakiegoś czasu mam problem ze wtyczką flash. Wyskakuje
mi przy obrazkach, ale nade wszystko przy filmach że wtyczka uległa awarii i że mogę
odświeżyć stronę. Próbowałem usuwac ciasteczka itp. Instalować na nowo flash, ale nic...
Jakieś rady?


Ja sobie z tym nie poradziłem i w końcu się wkurzyłem.
Wywaliłem opere i zainstalowałem FF.
Zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:54, Misquamaqus napisał:

Ja sobie z tym nie poradziłem i w końcu się wkurzyłem.
Wywaliłem opere i zainstalowałem FF.
Zero problemów.


Hmmm, a co sądzisz o tej przeglądacie google? Ponoć najlepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 21:03, Vaksinar napisał:

Hmmm, a co sądzisz o tej przeglądacie google? Ponoć najlepsza....


Mało bezpieczna i pobiera dane o użytkowniku, odwiedzanych witrynach, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temperatura moich podzespołów to ok. 60 i 70 stopni Celsjusza... co robić, żeby taka wysoka nie była ? Myślałem nad zmianą wiatraczków, ale nie wiem jakie wybrać do moich podzespołów... :( Co może zrobić taka wysoka temperatura komputerowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:54, Misquamaqus napisał:

Ja sobie z tym nie poradziłem i w końcu się wkurzyłem.
Wywaliłem opere i zainstalowałem FF.
Zero problemów.


U mnie też, ale jednak pytanie. Czy FF ma taką fajną funkcję Opery, że strona pierwsza to takie jakby małe okienka skróty ulubionych stron?

Właśnie sobie to włączyłem, juz nieaktualne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja mam takie coś: moja siostra zrobiła bóg wie co z laptopem (Jej mgliste wyjaśnienia dotyczyły czegoś związanego z gadu gadu) i teraz ma na pulpicie, w prawym dolnym rogu niezidentyfikowany obiekt, z którym nie da się zrobić absolutnie nic. Jedyne czego udało mi się dokonać to wejść prawym przyciskiem we właściwości tego czegoś i oto co otrzymałem. Jakieś sugestie jak się tego pozbyć?

20120710203008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 20:36, Desann235 napisał:

No dobra to ja mam takie coś: moja siostra zrobiła bóg wie co z laptopem (Jej mgliste
wyjaśnienia dotyczyły czegoś związanego z gadu gadu) i teraz ma na pulpicie, w prawym
dolnym rogu niezidentyfikowany obiekt, z którym nie da się zrobić absolutnie nic. Jedyne
czego udało mi się dokonać to wejść prawym przyciskiem we właściwości tego czegoś i oto
co otrzymałem. Jakieś sugestie jak się tego pozbyć?


Wyłącz aktywny pulpit, czy jak to się tam nazywa (po angielsku Active Desktop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam problemu z telefonem , ale pytanie o sieć. Jeżeli pytanie jest nie na miejscu , z góry przepraszam.
Posiadam telefon w t-mobile i orange , z t-mobile praktycznie nie korzystam , ale teraz muszę doładować konto za 50zł. I pytanie brzmi , czy są jakieś pakiety w t-mobile na minuty i sms , ale do wszystkich sieci. Na razie z telefonu orange nie mogę korzystać , a koniecznie będę musiał dzownić , a 50zł wydzwonię w jeden dzień. ??.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam problem z tym Fire Foxem.

Czy da się zwiększyć liczbę okienek w "tab page"? Standardowo jest 9, dla mnie troszke mało. Szukam po opcjach i nie ma nigdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 13:26, Vaksinar napisał:

Jednak mam problem z tym Fire Foxem.

Czy da się zwiększyć liczbę okienek w "tab page"? Standardowo jest 9, dla mnie troszke
mało. Szukam po opcjach i nie ma nigdzie. :(


Nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja :)))
Czytałem opinie o tym new tabe i ludzie są zadowolenie, ale tak jak piszesz, chcą tez, aby było więcej okienek, stąd wnoszę, że jest to dopiero do zrobienia.

about:addons

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/customize-aboutnewtab/reviews/?src=api

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ESC.PL: towar ma ponad 12 miesięcy, odpowiedzialność sprzedawcy wygasła, tylko odesłanie do serwisu producenta, bez terminu realizacji

Super, to teraz pcta mogę nie zobaczyć do Września co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 17:43, zerohunter napisał:

Super, to teraz pcta mogę nie zobaczyć do Września co?

Mój kumpel jakieś 3 miechy temu odesłał myszkę do serwisu. Do dziś jej nie ma.
Więc taka możliwość istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 17:43, zerohunter napisał:

ESC.PL: towar ma ponad 12 miesięcy, odpowiedzialność sprzedawcy wygasła, tylko odesłanie
do serwisu producenta, bez terminu realizacji

Super, to teraz pcta mogę nie zobaczyć do Września co?


A co masz z tym komputerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 17:43, zerohunter napisał:

ESC.PL: towar ma ponad 12 miesięcy, odpowiedzialność sprzedawcy wygasła, tylko odesłanie
do serwisu producenta, bez terminu realizacji

Super, to teraz pcta mogę nie zobaczyć do Września co?


Poczytaj: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021411176 szcczególnie jeśli interesuja Cię terminy to artykuł 10.
Jeśli będziesz reklamować towar na podstawie tej ustawy to sprzedawca dopowiada 2 lata za towar, poza tym jeśli nastąpi wymiana na nowy to okres zaczyna biec od początku. Have fun z użeraniem się ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdyknal zasilacz i mobo, procesora nie miałem jak sprawdzić, więc też poleciał, jakoś nie szczególnie liczę na tą gwarancję, ale tonacy się brzytwy chwyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się