PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Wygląda na to, że wszystko w porządku. Karta jest zaledwie ciepła. Zamiast coolerka jest radiator. Wszystko trzyma się solidnie, żadnych luzów. Zabawa w wymianę sterowników nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:04, Sth`Devilish napisał:

I mają rację ^^ Do nauki!


Ucze sie i nie mam wcale takich złych ocen, ucze sie troche powyzej sredniej. A pozatym postaw sie na moim miejscu gdzie majac 17 lat masz czas korzystanie z internetu do 21 podczas gdy twoi rowiesnicy moga z niego korzystac kiedy im sie podoba. Tak wiec jeszcze raz ponawiam prosbe o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli blokowane przez system, to możesz szukać co najwyżej w Panelu sterowania w dziale Kontrola rodzicielska (może się nazywać inaczej, ja patrzę na Windows Vista), ale jeżeli nie masz uprawnień administratora na twoim koncie i inne konto z uprawnieniami administratora jest zabezpieczone hasłem, to bez niego chyba nic nie wskórasz. Gorzej jeżeli (jak myślę) jest to blokowane przez samego dostawcę internetu, w takim przypadku pomóc może co najwyżej długa rozmowa z rodzicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem mam dość cenny program 32 bitowy, ale mam Viste 64bitową i niestety nie moge go zainstalować :| ma ktoś jakiś pomysł co można z tym fantem zrobić? Koledzy mówili o jakiś konwerterach czy coś w tym rodzaju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:20, Graszczur napisał:

Wygląda na to, że wszystko w porządku. Karta jest zaledwie ciepła. Zamiast coolerka jest
radiator. Wszystko trzyma się solidnie, żadnych luzów. Zabawa w wymianę sterowników nie
pomaga


A jaki byl problem bo sie pogubilem :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:25, Pysiak77 napisał:

>/.../. A pozatym
postaw sie na moim miejscu gdzie majac 17 lat masz czas korzystanie z internetu do 21
podczas gdy twoi rowiesnicy moga z niego korzystac kiedy im sie podoba. /.../

A poza tym, robić, co będziesz chciał, będziesz naprawdę mógł, jak zaczniesz na siebie zarabiać. I nie przesadzaj z tym, że wszyscy inni mogą, z tym naprawdę jest różnie. Ale każdy Ci powie, że on może wszystko. Ty też możesz tak mówić. I pamietaj, że rodzice pracują, coś ich moze denerwować, mogą wcześniej chcieć spać i może być całe mnóstwo przyczyn, dla których wprowadzili Ci takie ograniczenie. Ty zaś chcesz, zebyśmy radzili tylko według tego, co Ty uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki to program? bo z 32 bitowych programów na 64 bitowym osie nie zadziałają tylko te najmocniej ingerujące w system, np antywirusy. napisz też dlaczego nie możesz go zainstalować (jaki błąd wyrzuca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:01, kamil E napisał:

Zrobiłem tak jak napisałeś - nie pomogło. Zrobiłem upgrade biosu - też nie pomogło ;(.
Jest to problem naprawdę wkurzający, gdyż teraz prawie po każdym wyłączeniu kompa muszę
wyłączyć listwę i włączyć ją z powrotem, aby komp się normalnie odpalił. Echhhh...


To spróbuj jeszcze jednej rzeczy. Wymień baterię podtrzymującą pamięć na płycie głównej. Takie, duże jak do zegarka tyle, że sporo większe...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:06, mrosi napisał:

> Zrobiłem tak jak napisałeś - nie pomogło. Zrobiłem upgrade biosu - też nie pomogło
;(.
> Jest to problem naprawdę wkurzający, gdyż teraz prawie po każdym wyłączeniu kompa
muszę
> wyłączyć listwę i włączyć ją z powrotem, aby komp się normalnie odpalił. Echhhh...


To spróbuj jeszcze jednej rzeczy. Wymień baterię podtrzymującą pamięć na płycie głównej.
Takie, duże jak do zegarka tyle, że sporo większe...:-)


Tylko, gdzie takie baterie mogę nabyć? xP i czy gwarancji nie stracę przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:18, kamil E napisał:

Tylko, gdzie takie baterie mogę nabyć? xP i czy gwarancji nie stracę przez to...

W każdym kiosku ;) Niby jak możesz stracić gwarancję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:18, kamil E napisał:

Tylko, gdzie takie baterie mogę nabyć? xP i czy gwarancji nie stracę przez to...


W zasadzie w każdym sklepie foto lub z zegarkami. Nie ma obawy - przez wymianę baterii gwarancji nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:18, kamil E napisał:

Tylko, gdzie takie baterie mogę nabyć? xP i czy gwarancji nie stracę przez to...


W każdym sklepie foto lub z zegarkami. Gwarancji na pewno nie stracisz wskutek wymiany bateryjki... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jutro zakupię i sprawdzę - mam nadzieję, że pomoże ;/. Będę miał też okazję wpaść do Proline, gdzie kupowałem komputer więc też zapytam mniej więcej co to może być ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:01, sig. napisał:

jaki to program? bo z 32 bitowych programów na 64 bitowym osie nie zadziałają tylko te
najmocniej ingerujące w system, np antywirusy. napisz też dlaczego nie możesz go zainstalować
(jaki błąd wyrzuca)


program do laboratorium :) komunikat jest taki:
"to jest 32-bitowa wersja programu. Nie można jej zainstalować w 64 bitowym systemie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak i czemu, ale od dzisiejszego ranka nie mogę wstawia maŁych liter (lub wstawia mi przed nimi "~") Ł, ~ó, ~Ź, ~ą,
Ustawienia klawy s~ą w porz~ądku, nie wiem co zrobiĆ, z g~óry dzięki za pomoc i przepraszam za te bŁędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:23, Konrad162 napisał:

"to jest 32-bitowa wersja programu. Nie można jej zainstalować w 64 bitowym systemie"

hm czyli jakieś sztuczne ograniczenie instalatora....... spróbuj wziąść go z zaskoczenia i uruchomić w trybie zgodności z xp albo 9x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się