PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 14:55, macned napisał:

> musi być hasło ?
>
Jakie hasło? Nie rozumiem co masz na myśli.


4.Kliknij dwukrotnie wpis DefaultPassword, wpisz swoje hasło w polu danych wartości, a następnie kliknij przycisk OK.
Jeżeli wartość DefaultPassword nie istnieje, utwórz tę wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:57, Logan10 napisał:

> > musi być hasło ?
> >
> Jakie hasło? Nie rozumiem co masz na myśli.

4.Kliknij dwukrotnie wpis DefaultPassword, wpisz swoje hasło w polu danych wartości,
a następnie kliknij przycisk OK.
Jeżeli wartość DefaultPassword nie istnieje, utwórz tę wartość.


A dotychczas nie miałeś na koncie założonego hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:55, macned napisał:

> musi być hasło ?
>
Jakie hasło? Nie rozumiem co masz na myśli.


Dobra działa ,odwołuję ostatniego posta.Po prostu nie chciał mi sie automatycznie uruchomic bo wprowadziłem hasło (którego wcześniej nie było) i przez to automatyczne uruchomienie nie było możliwe <lol> ,nie pomyślałem no :)
Dzięki wielkie ,nie wiem czemu normalnie nie idzie tego ustawić ,wczesniej na starym systemie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalujne na nowo stery od płyty gł. bo błędy są nadal.Jak myślicie ,instalowac sterowniki do LANa czy lepiej te które dostałęm na płytce wrac z kartą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem.
Przy włączaniu kompa restartuje mi się kilka razy (pojawja się niebieski ekran). Jednak nie zawsze tak jest, miej więcej raz na pięć razy. Problem ten mam odkąd podłączono mi neta. Czy to może być za słaby zasilacz (400W)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:23, multykin napisał:

Witam. Mam problem.
Przy włączaniu kompa restartuje mi się kilka razy (pojawja się niebieski ekran). Jednak
nie zawsze tak jest, miej więcej raz na pięć razy. Problem ten mam odkąd podłączono mi
neta. Czy to może być za słaby zasilacz (400W)?


Jeśli do podłączenia internetu wykorzystujesz kartę sieciową to może ona sprawia problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:32, macned napisał:

Jeśli do podłączenia internetu wykorzystujesz kartę sieciową to może ona sprawia problemy?


Nie używam karty sieciowej. Internet ma 1 mb z Vectry, przez modem. A co z tym zasilaczem? Możliwe, że jest za słaby (a może radiator jest do d)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:36, multykin napisał:

> Jeśli do podłączenia internetu wykorzystujesz kartę sieciową to może ona sprawia
problemy?

Nie używam karty sieciowej. Internet ma 1 mb z Vectry, przez modem. A co z tym zasilaczem?
Możliwe, że jest za słaby (a może radiator jest do d)?


Rozumiem, że modem podłączasz do USB? Próbowałeś podpiąć do innego gniazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:54, macned napisał:

> Witam mam problem z moim komputerem, mianowicie:
> Gdy wpisze hasło to logowanie trwa z 5 minut za każdym razem, a zamykanie trwa tak
długo
> że już nie mam pewności czy się zamknie i
> wyłączam z gniazdka.Możliwe że ja to spowodowałem bo czysciłem CCleaner''em system
i
> procesy startowe np. Skype i możliwe że usunąłem jakiś proces rozruchu.
> Proszę o szybką odpowiedź i nie stawianie nowej Windy....

Masz na myśli logowanie się do konta w w Windowsie? Jeśli tak, to spróbuj założyć nowe
konto (np. gość) i spróbowac się zalogować.Jeśli wszystko będzie OK to pewnie masz zainstalowany
jakiś program, który spowalnia system, albo rzeczywiście usunąłeś jakiś proces CCleanerem
(ale wtedy komputer raczej by się nie uruchamiał).
Możesz też ustawić sobie autologowanie na koncie, żeby nie trzeba było wpisywać hasła.
Ponadto spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym i zobaczyć ile trwa załadowanie systemu.

Zrobiłem nowe konto ale problem dalej występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:47, macned napisał:

Rozumiem, że modem podłączasz do USB? Próbowałeś podpiąć do innego gniazda?


Tak. W sumie nie jest to aż tak denerwujące ale boje się, że mi się coś sfajczy i cały komp do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:53, Rosomk napisał:

> > Witam mam problem z moim komputerem, mianowicie:
> > Gdy wpisze hasło to logowanie trwa z 5 minut za każdym razem, a zamykanie trwa
tak
> długo
> > że już nie mam pewności czy się zamknie i
> > wyłączam z gniazdka.Możliwe że ja to spowodowałem bo czysciłem CCleaner''em
system
> i
> > procesy startowe np. Skype i możliwe że usunąłem jakiś proces rozruchu.
> > Proszę o szybką odpowiedź i nie stawianie nowej Windy....
>
> Masz na myśli logowanie się do konta w w Windowsie? Jeśli tak, to spróbuj założyć
nowe
> konto (np. gość) i spróbowac się zalogować.Jeśli wszystko będzie OK to pewnie masz
zainstalowany
> jakiś program, który spowalnia system, albo rzeczywiście usunąłeś jakiś proces CCleanerem

> (ale wtedy komputer raczej by się nie uruchamiał).
> Możesz też ustawić sobie autologowanie na koncie, żeby nie trzeba było wpisywać
hasła.
> Ponadto spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym i zobaczyć ile trwa załadowanie
systemu.
Zrobiłem nowe konto ale problem dalej występuje.


Tak jak już pisałem - spróbuj w takim razie uruchomić "czystego" Windowsa w trybie awaryjnym.
Uruchom ponownie komputer, naciśnij F8 i z listy wybierz Tryb awaryjny. Jak komputer uruchomi się natychmiast to niemal pewne jest, że masz coś w autostarcie co spowalnia logowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam ip zaczynające się od 90.156.... to jakiej klasy mam IP bo wydaje mi się że są klasy A-E a one nie wyróżniają takiego IP ,fakt że lan ,a ip mam przypisane ,ale czy to dlatego nie wiadomo jaka to klasa ? powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo.
mam dziwny problem...
wkaladam plytke do napedu i jak zaczyna ja czytac to 2 razy zawiesza mi kompa. tak wiec jak np w tym samym momencie slucham muzki to dwa razy sa mocne trzaski, zaczyta plyte do konca i komp normalnie chodzi. niemam pojecia co moze byc nie tak. plyta foxconna p35a, wgralem ostatnie stery do chipsetu i biosu ze strony foxconna, dvd to pioneer. mam tak od jakis 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh nie moge juz edytowac. wkazdym razie chyba przez przypadek wiem czemu tak sie dzieje. jak wkladam plytke przez przycisk na klawie (Microsoft Reclusa) to sie zwiesza, jak wkladam plytke normalnie przez przycisk na dvd to sie nie zawiesza. moze ktos ma tez ta klawe i wie jak rozwiazac ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tobie też tak się dzieje że automatyczne logowanie trzeba ustawiać po każdym włączeniu pc-a ? np. teraz muszę ustawić na 1 bo AutoAdminLogon ciągle redukuje mi się na 0 i jak ustawię i zrestartuje pc-a to loguje się automatycznie ,jak znowu zrestartuję to ponownie pojawia się ekran powitalny = AdminAutoLogon powraca do wartości 0.Wiesz co się może dziać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a otóż głowny dysk twardy mam C i czy mógłbym zmienic na E żeby był głowny? Bo na C mam **** mało miejsca a na jeszcze prawie 80GB.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 08:55, arti95 napisał:

Mam pytanie a otóż głowny dysk twardy mam C i czy mógłbym zmienic na E żeby był głowny?
Bo na C mam **** mało miejsca a na jeszcze prawie 80GB.. Pozdrawiam


Wystarczy że sformatujesz C i zainstalujesz System na E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się