Zaloguj się, aby obserwować  
Marcelpol

JACKASS Temat Ogólny

43 postów w tym temacie

Obwieszczam powstanie kącika fanów Jackassa, WildBoyz''ów i Viva La Bam. A takich na pewno nie brakuje :D:D
Piszcie co sądzicie o nowej produkcji chłopaków i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem krótki filmik,w którym gościu drze tyłkiem po papierze ściernym (AAARRRGGGHHHH!!!!),potem jeszcze na ranę sypią mu sól i środki czyszczące!To MUSIAŁO boleć :).Swoją drogą,teledysk KoRna - Right Now zawiera różne takie ,,bolesne czynności",z których sporej części nikt z ekipy Jackassa nie odważyłby się zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 07:06, Hitmanu napisał:

Taa akcja z paznokciami rox ;/


Jeśli mówisz o nożu,to to było kapitalne :).Deseczka z gwoździem lub karteczka z napisem Right Now - też spoko:).Dodam,że wizje tego teledysku do dzisiaj mnie prześladują:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy zachwycają się tym programem. Ja go NIENAWIDZĘ, ze względu na niepochlebne opinie w stosunku do masochistów i robienia na siłę z siebie idiotów. Trochę szkoda, że aż tylu ludzi takie rzeczy rajcują. :/

IMO: nobilitacja głupoty i zboczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej nie jestem idiotą, a lubię te programy.
Po prostu większość mnie śmieszy,a niektóre dają nawet inspirację (nie mówię o zadawaniu sobie bólu, tylko np. jeździe na BMX''ie po lodowisku), parę sztuczek z deskami i BMX''ami wypróbowałem nawet z kolegami i....żyjemy i było śmiesznie :D

To typowo "amerykański program", a jakoś widzę ,że podoba się on ludziom i śmieszy ich ( nie wszystkich i bez obrazy dla tych co nie lubią). Ja też uległem" jego urokowi" i dlatego pozdrawiam wszystkich fanów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys strasznie jaralem sie programami tego typu. Bylo to cos oryginalnego i bardzo...hm...alternatywnego. Potem panowie z Jackass wylansowali sie na gwiazdy i przestalo to byc takie... prawdziwe. Najpierw film pelnometrazowy, potem drugi (nie wiem, czy juz jest, czy dopiero bedzie), Johny Knoxville wzial sie za aktorstwo, Bam Margera dorobil sie takiego hajsu, ze nie robilo mu roznicy ile samochodow zniszczy jednego dnia, bo i tak go na to stac. Jego "popisy" i wielka chate z kilkoma samochodami mozna zobaczyc w programie Viva La Bam. Nagle stalo sie to zrodlem dochodu i droga do zdobycia slawy, czyli stracilo caly swoj urok. Jedynie Chris Pontius i Steve-O zdaja sie robic to dla idei i wyglada na to, ze to przychodzi im jakos tak...naturalnie. Widac to w WildBoyz. W tym momencie to najlepszy program tego typu moim zdaniem. nietypowy pomysl i do tego ciekawe wykonanie. W innych programach albo powtarzaja w kolko te same numery, albo cos jest aktem tak bezsensownej destrukcji, ze az denerwuje - tak moim zdaniem ma teraz Bam, ktory nei zna umiaru i czesto pzresadza. najgorsze w tym wszystkim jednak ejst to, ze ludzie naogladaja sie takich bzdur i potem probuja ich nasladowac... Tacy ludzie juz naprawde sa glupi... Do tego czesto sami to kreca i mysla, ze sa zabawni... Serio brak mi na nich slow.

PS. Dla fanow tego typu programow polecam Camp Kill Yourself - od tego w sumei sie zaczelo i to jest naprawde cos oryginalnego i niezaleznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam serial ogladalem moze raz. Calkiem smieszny, ale bardziej, powiedzialbym, obrzydliwy. Widzialem tez obydwa filmy. W 1 czesci wymieklem podczas sceny, gdy Steve-O cial sie papierem miedzy palcami i w kacikach ust :/
A w drugiej czesci musialem na chwile zastopowac film, gdy Steve-O (znowu on :) ) przyczepil sobie pijawke do galki ocznej.... O_o
Denerwuje mnie w tym programie, ze tak strasznie podniecaja sie golym cialem, odchodami (vide zblizenie kamery na kolesia robiacego... wiadomo). IMO przesadzili w drugim filmie gdy "doili konia"... Ci co ogladali wiedza o co chodzi
BTW: w pierwszej czesci najbardziej rozbawil mnie Party Boy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no Jackass wymiata!!! mają na prawde niezle w głowach porąbane ale za to właśnie ich lubię! odrobina szaleństwa w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziła...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się brechtałem na filmie pełonometrażowym że aż łzy mi leciały.
A teraz jakoś przeszło mi oglądanie tych świrów!! Ale niektóre kawały mają naprawę śmieszne!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 13-15 lat to bardzo mi się ten program (?) podobał. Teraz uważam, że to głupota czystej wody. Jak widzę, gdy ktoś się podnieca co znowu fajnego w jakimś tam odcinku zrobili to żal mi dupę ściska, że tak ładnie powiem. Jeszcze jak powie mi ktoś to w moim wieku albo i starszy, to wyśmiewam go. Rozumiem, że bawi to nastolatków z burzą hormonów (w końcu mnie też to kiedyś bawiło). Ale ogólnie wszystkie programy Jackasso podobne są żałosne. Mnie to już nawet nie śmieszy co oni wyprawiają. Idioci to zrobili, a idioci to oglądają jak ktoś to wcześniej ładniej napisał. A mądrzy producenci na tym zarabiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mnie to śmieszyło. Potem jak była na to moda i wszyscy to robili, to po prostu stało sie to nudne. A, teraz? Sam nie wiem...
Obojętne mi to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pewnie zauwazyliscie w tych programach wystepuja faceci, ktorzy pokazuja jacy to oni sa twardzi i ile moga wytrzymac... zapytajcie wiekszosci kobiet a one nie beda widziec w tym niczego nadzwyczajnego. ot kobiety maja o wiele wieksza tolerancje na bol.

rajcowanie sie zakompleksionymi facetami ktorzy probuja byc twardsi niz kobieta w czasie porodu jest co najmniej dziwne (jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektore numery są smieszne np. Jestem Johny Knoxville i zaraz polece na ksiezyc! xDD to mnie rozwalilo w drugiej czesci ale byly tam tesz niektore wyczyny ze sie mozna zżygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 00:20, Marcelpol napisał:

Obwieszczam powstanie kącika fanów Jackassa, A takich na
pewno nie brakuje :D:D


Dzieki stary :D nigdy nie spodziewalem sie fanklubu ,a brakowalo mi odwagi zeby go zalozyc :P A ja myslalem ze na forum mam samych wrogow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować