Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 15:34, Jaki Ganh1 napisał:

Mam problem z Heroes IV. pod koniec instalacj wyskakuje mi taki błąd:
Błąd numer - 0x800400707
Opis: Wywołanie funkcji DLL nie powiodło się ISRT._WaitOnDialog

to jest problem z rejestrem a mianowicie z grami co są na 2CD
masz tu linki
http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108167
http://www.google.pl/search?num=100&hl=pl&q=0x80040707+DLL+function+call+crashed%3A+ISRT._WAitOnDialog&btnG=Szukaj&lr=

jak nie pójdzie albo nie będziesz rozumiał to się zgłoś w sumie pierwszy link masz po angielsku ale jest obrazkowo pokazane co masz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i uważaj bo jak coś spartolisz w rejestrze to masz po zabawie zrób najpierw kopię rejestru

start->uruchom
wpisz regedit
plik->export

i nazwij plik rejestru tylko zapisz go w miesjcu gdzie będziesz pamiętał żeby go potem przywrócić jakby ci się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przejdzie się w The Gathering Storm jakąś kampanię od nowa, to bohater tej kampanii będzie podczas ostatniej kampanii taki, jaki był podczas ostatniego przechodzenia, czy taki, jaki był podczas pierwszego przechodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUZNIA PRZEZNACZENIA Heroes V działa mi bez zarzutu, natomiast dodatek "KuĄnia Przeznaczenia" po zainstalowaniu działał poprawnie, nastepnego dnia nie dało się już uruchomić gry. mimo reinstalacji zarówno Heroes V jak i dodatku "KuĄnia" nadal gra nie działa. Klikaj?c na ikonkę gry wyskakuje komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ

20070203120944

20070203120957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:10, BedBoyzZz napisał:

komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ

No więc z tego co znalazłem to nawet za granicą mają z tym problem :) nie jest źle

Musisz ponoć odinstalować całkowicie herosy 5 z dodatkiem, wywalić savy (tzn. nie korzystać z nich żeby sprawdzić czy się uda) wywalić cały katalog zapisane stany gry konfiguracji poprostu wszystko związane z grą puste foldery też. wyczyść rejestr jakimś programem (regcleaner etc.)

Zainstaluj ponownie spróbuj na początku odpalić samego h5 a potem zainstaluj kuźnie

albo spróbuj na początku jeśli będzie coś takiego zmienić nazwę progiles na profiles1 w folderze savów czyli w moichdokumentach My Documents\My Games\Heroes of Might and Magic V\Hammers of Fate i wtedy odpal grę jak się nie uda to sposób na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie 4 misji Heaven w Kuźni Przeznaczenia.

Dochodzę do Tor Hall i po przerywniku, gdy ziemię krasnoludów atakuje Laszlo natępuje zwis gry. Mogę nacisnąć kilka przycisków interfejsu, ale kursor jest w formie klepsydry, ale nic się nie dzieje, nawet dysk mi nie pracuje. Próbowałem przejść misję od początku, ale zjawisko się powtórzyło. Prosiłbym o jakąś informację, albo skierowanie do odpowiedniego wątku

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem we wszystkie czesci heroes oprócz piątej odsłonny jak narazie najbardziej podobała mi sie trzecia część jest doskonała. Ale słyszałem żę 5 jest lepsza bede musiał w nią zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:40, macros napisał:

/ciach/

A czy próbowałeś przeinstalować grę? Może podczas instalacji stało się coś, co ją zakłóciło...
Jesli to nie pomoże albo będziesz miał kolejne pytania na temat piątej części HoM&M, napisz posta tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=27828#end
Do tego tematu zagląda więcej osób, więc szybciej uzyskasz tam odpowiedź na swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam przeszedlem do tego linka poniewaz mam pytanie odnośnie grania przez net w H3
na takin forum jestem pierwszy raz i nie mam pojecia jak i gdzie szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 10:49, Tomi911 napisał:

witam przeszedlem do tego linka poniewaz mam pytanie odnośnie grania przez net w H3
na takin forum jestem pierwszy raz i nie mam pojecia jak i gdzie szukac pomocy



Możesz się zapytać o to właśnie tutaj, ale jeśli masz jakiesz pytania odnośnie korzystania z forum wejdż na temat "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!" Temat ten znajdziesz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=6423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:21, kostar12 napisał:

Mam pytanie czy w sprzedaży jest Heroes III ?? ale nie saga samiuśki CO!?III??

Na górze masz zakładkę SKLEP i się dowiesz czy Herosy są w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:23, Domon napisał:

> Mam pytanie czy w sprzedaży jest Heroes III ?? ale nie saga samiuśki CO!?III??

Na górze masz zakładkę SKLEP i się dowiesz czy Herosy są w sprzedaży.



Ale patrzyłem i nie było to co jest grane Domon sprawdz oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:21, kostar12 napisał:

Mam pytanie czy w sprzedaży jest Heroes III ?? ale nie saga samiuśki III??


Obawiam się ciężko, będzie dostać samą trójkę... A nawet gdyby będzie kosztowała tyla samo co Saga, więc nic nie tracisz kupując ją:) Wraz z pojawieniem się Sagi zwykła trójka chyba wyszła ze sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:24, kostar12 napisał:

> > Mam pytanie czy w sprzedaży jest Heroes III ?? ale nie saga samiuśki CO!?III??

>
> Na górze masz zakładkę SKLEP i się dowiesz czy Herosy są w sprzedaży.


Ale patrzyłem i nie było to co jest grane Domon sprawdz oki



Oki kostar :)
No niema "trójeczki" musisz kupić sagę.


(chodź na czat gramirc pogadamy,jak ci wyskoczy taki znaczek kliknij Run chodź )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować