Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 14:35, L0RENS napisał:

Bez obawy ;D
Jak kupie to będę miał ;)
A co? ty tez jesteś w gronie szczęściarzy ;D


A jak:D Teraz zbieram na 1 dodatek tj. HoF-a i przy okazji czekam aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:30, junior-rudy napisał:

A jak:D Teraz zbieram na 1 dodatek tj. HoF-a i przy okazji czekam aż stanieje.


To jak kupie to sobie przez neta popykamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:35, Byl napisał:

Co ty se myślisz? Że ja gramw Reksie? Buchacha!


to po kiego wała piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia...
jesteś jak Gosiewski, który mówi że film jest kiepski, a potem dodaje że jeszcze go nie widział.

proponuję karierę polityczną... najlepiej w PiS

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! po przejsciu wszystkich kampanii w podstawce z heroes-a 4, zaczalemprzygode z dodatkiem the gathering storm. Mam problem w kampanii, pr. Magnetyzm przeciwieństw. Po ułożeniu układanki pokazuje się mapka i.. no wlasnie. Co dalej? Ide do tego miejsca i nic. Nie da sie nic wykopac, nie pokazuje sie zaden dialog.. Mam Zlota Edycje wiec wszystkie patche raczej sa zainstalowane. No chyba, ze o jakims nie wiem.. ;] Za wszelka pomoc dziekuje z gory. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:02, Fleming08 napisał:

A znalazł ktoś kiedyś Grala w IV,bo ja nie wiem o co biega z tymi wyroczniami i jak potem niby
mam się do tego dokopać?

Żeby odkryć miejsce spoczywania Gralla musisz odwiedzić wszystkie wyrocznie. Dzięki temu otrzymasz kawałek mapy z zaznaczonym znakiem "X". Musisz udać się w to miejsce i zacząć kopać w zaznaczonym miejscu. Kopanie zajmuje cały dzień, więc jeśli wykorzystasz choć jeden punkt ruchu, nie będziesz mógł rozpocząć kopania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:53, windows00 napisał:


Tak,to wiedziałem,że trzeba odwiedzić wszystkie wyrocznie,ale jak się kopie?Przecież tam tam nie ma chyba takiego polecania-kop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:09, Fleming08 napisał:

Tak,to wiedziałem,że trzeba odwiedzić wszystkie wyrocznie,ale jak się kopie?Przecież tam tam
nie ma chyba takiego polecania-kop...

Przeglądnij opcje w bocznym menu. Musi tam być opcja: "Kop w poszukiwaniu skarbu). Możliwe, że jest to w tej samej grupie co Przegląd królestwa (ale pewien nie jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:09, Fleming08 napisał:

Przecież tam tam
nie ma chyba takiego polecania-kop...


Tak jak powiedział windows00, opcja ta jest na bocznym okrągłym menu. W tym samym miejscu co ikonka konika słuząca do chodzenia. Opcja kopania jest aktywna tylko zanim wykonasz jakikolwiek ruch bohaterem i wtedy gdy nie masz zaznaczonej trasy bohatera na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze sprostować to co napisałem, ta pora chyba daje mi się we znaki. Nie zauważyłem, że chodzi o część czwartą, myślałem że to temat o piątce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:27, Daimon_Frey napisał:

Kurcze, musze sprostować to co napisałem, ta pora chyba daje mi się we znaki. Nie zauważyłem,
że chodzi o część czwartą, myślałem że to temat o piątce :/

Heh..każdemu się zdaża...a w piątce łzy Ashy(czy jakoś tak) tez jeszcze nie znalazłem tylko,że tam trzeba wyrobic sobie umiejetność wizji...

Jak już jestem w tym temacie to co sądzicie o najnowszej V części?Mi się podoba jak zrobili Imp.Gryfów wszystkie jednostki poza Aniołami,natomiast szystkie inne frakcje zostały zrobione fatalnie-szczególnie elfy,które wygladają jak mroczne elfy i to jeszcze na wzór japońskiej mangi..a szkoda,bo reszta ładnie wyglada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecic jakieś strony/fora, gdzie mógłbym znaleźć porządnie zrobione mapki(szczególnie mi zależy do gry multiplayer, jak i przez internet, jak i przy jednym komputerze) do HV, HIV, HIII ???? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak można zagrać w Heroes of Might and Magic 3 z dodatkiem Shadow of Death przez neta, bo jak próbuje to zawsze gra wychodzi mi do Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:58, zakrokrzy napisał:

Wiecie może jak można zagrać w Heroes of Might and Magic 3 z dodatkiem Shadow of Death przez
neta, bo jak próbuje to zawsze gra wychodzi mi do Windows?


tez mialem taki problem :P a teraz wogle mam tylko podstawową część moze by ktos zagrał ze mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:09, Fleming08 napisał:

>
Tak,to wiedziałem,że trzeba odwiedzić wszystkie wyrocznie,ale jak się kopie?Przecież tam tam
nie ma chyba takiego polecania-kop...


Na 100% taki polecenie jest w bocznym menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować