Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 19:13, rogoz94 napisał:

No czas trochę posprzątać:)

1. Rogoz94/Rogoz/człowiek/MG
2. Olga2468/Olga/człowiek/MG zastępcza
3. Mediv/Sulnar/człowiek/gracz
4. Kamil1795/Archont/człowiek/gracz
5. Inthar/Inthar/człowiek/gracz
6. Krzysiek253/Madras/człowiek-mag/gracz

Ksi?że Półkrwi odpada za to, że nie pisze.
Pozdrawiam i miłego dnia:)

Ale przecież wczoraj napisalem a dzis jeszcze jest dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:21, rogoz94 napisał:

Tak, ale widzę, że jesteś na forum, a nic do walki nie napisałeś. Dobra, ostatnia szansa...

Przepraszam ze dyskutuje ale do walki tez cos napisalem (na poprzedniej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madras z niemałym trudem podniósł się, ale nie chciał żeby wszystkie rzeczy były już przegrane. Doczłapał więc do wozu i zaczął szukać. Szukał jakiś czas tak właściwie nie wiedząc czego szuka. Gdy odrzucił na bok jakiś kolejny miecz zobaczył pięknął kolczugę. Wyciągnął ją i od razu poznał ten materiał. Wygląda jak srebro ale to nie srebro, był to mithril najczystszy mithril jaki widział w życiu. Natychmiast zrzucił z siebie swoją kapokę i nałożył na siebie kolczugę, ale na nią nałożył kapokę( żeby się nie wyróżniać ;-P) Od razu poczół, że wracają mu siły i już po chwili czuł się lepiej niż w całym swoim życiu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie ktoś go złapał za tył kołnierza i uniósł w górę. Glalin obejrzał się i zobaczył błękitne oczy Rogoza.
-Zostaw mnie! Puśśśśśśśśśśśs............... - i nie dokończył, bo wylądował na samym szczycie wielkiego stosu z bronią i odzieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olga oparla sie o przeg wozu i patrzyla jak reszta drozyny przeszukuje woz. Pojazd rzeczywiscie zawiral wiele wspanialych rzeczy. W konczu dziewczyna podeszla i zajrzala do srodka. Chwile grzebala w uzbrojeniu, po czym wyciagnela dwa sejmitary, ktore wybitnie jej sie spodobaly. Nigdy nie poslugiwala sie ta bronia, wiec zwrocila sie do Rogoza:
- Slonce, ladne, co? - pokazala mu swoje znalezisko. - Moze moglbys mnie troche podszkolic? - zapytala z przymilnym usmiechem.
Pozniej zabrala sie dalej za przekopywanie wozu i znalazla...
- Buahahah... Spojrzcie na to... - pokazala reszcie zalogi rozowa... jedwabna... bielizne. - O boze! Ciekawe co wsrod trolli robily takie ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imię; himhith (w sindarskim chłodna mgłą)
rasa:człowiek
opis:spokojny,opanowany irosądny człówiek choć trochę złośliwy...Nie bęzie sie "bochatersko poświęćać" prędzej wymyśli plan albo bęzie się bronić. dosyć wysoki bardziej zwinny niż silny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Okej mislov, czekaj, w koncu ja albo Rogoz wpleciemy cie do gry, to obserwuj. Mozesz byc magiem, ale blagam cie pisz z duzej litery i nie rob bledow... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:00, olga2468 napisał:

[ Okej mislov, czekaj, w koncu ja albo Rogoz wpleciemy cie do gry, to obserwuj. Mozesz byc
magiem, ale blagam cie pisz z duzej litery i nie rob bledow... ]

Ok od teraz nie robie bleduw.(żart)a ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:23, krzysiek253 napisał:

[piszemy kiedy możemy, ale poczekaj aż cie któryś z MG wprowadzi!!]

Mużę już ość ponieważ przydgomówiąc SPOILER stojące izywe cawSPOILER smusza mnie do zejśća.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:27, misiolv napisał:

Mużę już ość ponieważ przydgomówiąc SPOILER stojące izywe cawSPOILER smusza mnie do zejśća.pa.


[ Prosilam cie, zebys pisal POPRAWNIE. Napisalam tez wyraznie, ze ktorys z MG cie wprowadzi, wiec czekaj na swoja kolejke. Jeszcze raz napiszesz cos roznie bezsensownego i tak mega niepoprawnego, to wylatujesz! Staraj sie chociaz czytac ze rozumieniem i zachowywac poprawnie, ok? ]


- Moze ja to przymierze, co? - spytala retorycznie trzymajac w reku nowa nabyta bielizne. - Eee... moze jednak nie? - stwierdzila widzac, ze wszyscy zaczeli interesowac sie tym co mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować