Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 23:17, Karharot napisał:

Zawsze można zabrać do drużyny Vhailora, on załatwi Triasa za nas (czy tego chcemy czy nie).

Nie chciałbym Ci kłamać ale z tego co pamiętam, Vhailor miał broń o lepszych statach niż miecz devy.


Sarafan_Knight

Dnia 24.06.2007 o 23:17, Karharot napisał:

Jak to nie potrzebuje? :P Ja dzięki temu przedmiotowi wykosiłem wszystkie cienie z Twierdzy Żalu. :P


Na wszelki wypadek spoiler

Magowi wystarczy trująca chmura, żeby wymieść wszystkie cienie z pola widzenia. A broń ani magia w ogóle nie będą potrzebne jeśli szybko biegasz ;-P Poza tym w Fortecy (imho) już nie chodziło o walkę, byłem tak bardzo ciekawy zakończenia, że starałem się przejść tą część jak najszybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 02:36, sodolis napisał:

Magowi wystarczy trująca chmura, żeby wymieść wszystkie cienie z pola widzenia. A broń ani
magia w ogóle nie będą potrzebne jeśli szybko biegasz ;-P Poza tym w Fortecy (imho) już nie
chodziło o walkę, byłem tak bardzo ciekawy zakończenia, że starałem się przejść tą część jak
najszybciej ;-)


Trującej chmury nigdy na nich nie użyłem, ale to, że wystarczy szybko biegać, to wiem i sam tak zrobiłem, jak grałem za pierwszym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, jak sadze. w dzielnicy niebezpiecznych weglow zabilem tego kaplana ze zniszczonej swiatyni imieniem Aola. po prostu chcialem zdobyc klejnot z tej skrzyni, ktora uwolnil od biesa. wiem ze jesli bym przylaczyl sie do jego zakonu to przenioslbym sie do Labiryntu. jest jakis inny sposob zeby sie tam dostac? LOAD nie wchodzi w gre, bo juz zrobilem sporo questow do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć za bawienie się laleczką Pani Bólu można zostać rzuconym w labirynty, ale na pewno w ten sposób można sobie popsuć charakter :P
Jeśli jednak chcesz spróbować to w Dzielnicy Urzędników w sklepie Vriszki można tę laleczkę kupić.
Moja jednak rada jest taka, żebyś spróbował od początku, skoro nie masz żadnych zapisów sprzed tego feralnego wydarzenia ;) Przy drugiej wizycie w tej świątyni, kapłan na naszą prośbę oddaje nam klejnot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Vriszki (chyba dobrze zapamiętałem imię - chodzi o tego alu-biesa co to się nie lubi z Nie-Sławą) jest do kupienia laleczka Pani Bólu - pobaw się nią i wybieraj te opcje dialogowe które są na serio, to wkurzy Panią Bólu tak samo jak wyznawanie Aoskara i za karę wyśle cię do tego labiryntu. Uwaga - nie wkurzaj władczyni Sigil dwa razy w tej samej grze bo ci udowodni że twoja nieśmiertelność ma jednak swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:39, Karharot napisał:

Uwaga - nie wkurzaj władczyni Sigil dwa razy w tej samej grze bo ci udowodni
że twoja nieśmiertelność ma jednak swoje granice.

Czy Ty to sprawdzałeś?? Ja wiele razy szydziłem z Pani Bólu za pomocą tej laleczki po powrocie z Labiryntu i nic sie nie wydarzyło :/ W jakich warunkach może się wydarzyć to najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup szmacianą lalkę w sklepie z osobliwościami w dzielnicy urzędniczej. Jest to lalka pani bólu, użyj jej i módl się do pani bólu do oporu jakieś 40 razy lub więcej(naciskaj numer od opcji modlenia się w dialogu ciągle). Opcja "ty nie jesteś straszną laleczką" czy coś w tym stylu robi ciebie bardziej chaotycznym więc nie wybieraj jej, to samo tyczy się żartowania. Za którymś razem jak wyjdziesz na zewnątrz budynku pojawi sie pani i ciebie zlabiryntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz z tej laleczki szydzić bo to Pani Bólu zwisa. Musisz się do niej na poważne pomodlić - wtedy masz przerąbane, zostaje po tobie tylko kałuża niezidentyfikowanych resztek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:46, Karharot napisał:

Nie masz z tej laleczki szydzić bo to Pani Bólu zwisa. Musisz się do niej na poważne pomodlić
- wtedy masz przerąbane, zostaje po tobie tylko kałuża niezidentyfikowanych resztek.

To by wiele wyjaśniało :P Ślicznie dziękuję i nie omieszkam w najbliższej przyszłości spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:01, paweusz napisał:

Żeby trafić do labiryntu Pani, można zostać apostołem Aoskara - jego kapłan jest w zniszczonej
świątynie w spalonej dzielnicy bądź zabijając dabusy.


Napisał, że go już zabił, więc zostanie apostołem jest trochę ciężkie : ). Z tego co słyszałem, to za mordowanie dabusów można ją zdenerwować. Ale już chyba wszystko zostało w materii spotkania Pani Bólu powiedziane. Ja mam pytanie innej materii, u Viriszki jest do kupienia chyba olejek z niemowląt, albo dziewic, już nie pamiętam dokładnie z czego. Jednak po wyborze jest tylko odpowiedź "eee... nie dziękuję" czy jakąś tak. Czy jak jest się zły to mozna to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się "olejek z tysiąca rozwrzeszczanych niemowląt" chyba do niczego nie służy poza udowodnieniem że Vriszka faktycznie handluje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:36, Arlik napisał:

może ktoś wie czy można zostać kapłanem ?? Nie-sława może nas nauczyć tej klasy ?

Nie można. Przynajmniej nie słyszałem, żeby komukolwiek się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było planowane żeby ta klasa była dostępna w grze ale zrezygnowano z tego. Pamiętnik Nie-Sławy miał działać jako kapłański odpowiednik nieskończonego kręgu zerthimona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz w rozmowie z nim wybierać najbardziej pokręcone odpowiedzi (zazwyczaj samemu szczekać czy ujadać). Wiem że można w ten sposób samemu zostać kaosytą, tyle że to absolutnie nic nie daje (jak zazwyczaj zadawanie się z wariatami), oni nie mają żadnego własnego sklepu ani żadnych umiejętności specjalnych (jak dotyk czuciowca) i poza tym kaosytą poprzez którego możemy się przyłączyć nikt inny nie rozpoznaje naszej przynależności do tej frakcji, wliczając w to tą bandę na parterze domu kaosytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:11, pat-i-mat napisał:

A czy komuś z was udało się dogadać z kaosytem. Tym kolesiem co gada tak chaotycznie, ze nie
można go zrozumieć?

Tak, ale pod warunkiem, że sam jesteś chaotyczny - inaczej nie dogadasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować