Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 22:31, zbysheck napisał:

a może ty wiesz (bo widzę żeś aktywny :D) jak przejść pokojowo tego questa co pisałem? pliiiiiiiiiiiiz


Nie wiem, bo nigdy nie brałem questa od Wielojedności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 09:47, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem, bo nigdy nie brałem questa od Wielojedności :)


Ja zawsze wszystkich tam w niewoli mordowalem, a wielojedności mówiłem prawde ;] Potem też lubiałem wykończyć wielojedność. Ktoś zliczył ile było tych szczurków w sumie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:07, zbysheck napisał:

> Żeby rozwiązać tego questa pokojowo, musisz zagadać z Czerstwą Mary i poprosić ją o otworzenie

> portalu do sali tronowej. Należy mieć dużą charyzmę. Uwaga: musisz to zrobić będąc więźniem

> umarlaków. Gdy wynegocjujesz uwolnienie (przez pomoc Hargrimowi), Mary nie będzie już
miała
> tej linii dialogowej.

a ja już nie jestem więżniem :/
ale spróbuję

PS: o ile pamiętam Mary nie miała niczego takiego jak z nią nawet więżniem gadałem (może charyzma)



Pewnie charyzma- ja zawsze korzystalem z Mary i przenosilem sie do komnaty Krola

Tylko ze ja gralem charyzmatycznym, madrym magiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:28, zbysheck napisał:

a ja mam 9 charyzmy :/

To faktycznie mało... Ja kończąc grę miałem ponad 20 pkt. charyzmy... Ale to kwestia stylu gry. Ja lubiłem wpływać, zastraszać i przkonywać innych, toteż miałem sporo punktów tej cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:20, Ivanus napisał:

lubiałem wykończyć wielojedność. Ktoś zliczył ile było tych szczurków w sumie? :>

Ja też bardzo lubię mordować szczurki :) A w tej norze było ich chyba z 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam kilka pytanek odnośnie poziomu trudności, otóż:
- na co wpływa zmiana poziomu trudności (siłe, liczbę wrogów)?
- słyszałem że tylko na maksymalnym poziomie trudności można mieć Nordoma (czy jakoś tak), czy to prawda?
- czy w Tormencie działa tak, że jak masz większy poziom trudności, to dostajesz więcej doświadczenia?

za odpowiedź chociażby na jedno pytanie, będe wdzięczny niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:12, zbysheck napisał:

a czy można coś zrobić bez charyzmy???
bo zacząłem je napieprzać, ale to długo będzie :/


Wcale nie tak długo. Jak ma sie dużo amuletów krwi, to spokojnie daje sie rade. Po pewnym czasie wielojedności kończą sie czary, i "tylko" szczurki przybywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:36, Ivanus napisał:

> a czy można coś zrobić bez charyzmy???
> bo zacząłem je napieprzać, ale to długo będzie :/

Wcale nie tak długo. Jak ma sie dużo amuletów krwi, to spokojnie daje sie rade. Po pewnym czasie
wielojedności kończą sie czary, i "tylko" szczurki przybywają ;)


w sumie to zacząłem napieprzać zombie , ale szczegół :), w każdym badź razie szczurki se odpuściłem może później przyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem nie otwiera mi się portal przy na placu szmaciarzy... co mam zrobić ? jest jakiś inny sposób do przedostania się do zakopanego miasta ? proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:35, zbysheck napisał:

- słyszałem że tylko na maksymalnym poziomie trudności można mieć Nordoma (czy jakoś tak),
czy to prawda?

owszem, ale tu nie chodzi o poziom trudności gry tylko labiryntu w którym jest Nordom (ustawia się go przed wejściem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:57, sig. napisał:

> - słyszałem że tylko na maksymalnym poziomie trudności można mieć Nordoma (czy jakoś tak),

> czy to prawda?
owszem, ale tu nie chodzi o poziom trudności gry tylko labiryntu w którym jest Nordom (ustawia
się go przed wejściem)


a jak teraz jestem... jakby to powiedzieć... o! Mortego mi ukradli, to to daleko jeszcze ten labirynt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubikon czyli Labirynt Mechanusa nie jest typową lokacją. Można się do niego teleportować albo wogóle tam nie zaglądać podczas gry. W Dzielnicy Urzędników można kupić przedmiot, który tam teleportuje, w innym budynku znajdziesz też kilku Modronów. Jednak przejście labiryntu na najwyższym poziomie do łatwych nie należy. Ale nagroda jest niezła, nowy towarzysz, Działo Mechanusa, i kilkanaście niezłych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:25, Vormulac napisał:

Rubikon czyli Labirynt Mechanusa nie jest typową lokacją. Można się do niego teleportować albo
wogóle tam nie zaglądać podczas gry. W Dzielnicy Urzędników można kupić przedmiot, który tam
teleportuje, w innym budynku znajdziesz też kilku Modronów. Jednak przejście labiryntu na najwyższym
poziomie do łatwych nie należy. Ale nagroda jest niezła, nowy towarzysz, Działo Mechanusa,
i kilkanaście niezłych przedmiotów.


a mniej więcej an którym levelu się opłaca tam iść? (gram magiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dawno nie grałem. Najlepiej jak wykonasz wszystkie zadania. Czyli przed wizytą w Labiryncie Raveli. Ewentualnie dużo uzdrawiaczy i można wejść wcześniej. Tam też można potrenować na poziomie łatwym i normalnym, zawsze jak wszystkich pokonasz to jest możliwość stworzenia nowego labiryntu. Czyli jak zobaczysz, że nie dajesz rady na poziomie trudnym, potrenuj na niższych, nabij levele i wróć do poziomu trudnego. Dużo wartość zdrowia też się przyda bo na końcu walczysz z bossem, wali w ciebie z Działa Mechanusa i innymi czarami a do tego ma niezłą obstawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest pewien problem... Z tego co pamiętam, to w labiryncie nie da się odpocząć, więc magowi będzie ciężko. Ale oczywiście mogę się mylić bo też dawno nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować