Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Fall - rzut okiem

20 postów w tym temacie

Hakken

Opadu nie będzie. Upadek nastąpił w inny sposób. Nie było błysku sztucznych słońc, choć ludzie ginęli milionami. Nie nastały czasy zmutowanych bestii, choć świat stał się bardzo niebezpieczny. Nie ma tu żadnego z tych tak charakterystycznych dla Falloutów elementów a jednak gry te są do siebie bardzo podobne....

Przeczytaj cały tekst "The Fall - rzut okiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszedłem na gram.pl równo o 19:10 i od razu zabrałem się za lekturę:) A komentarz napisłem po przeczytaniu mniej więcej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, The Fall jest bardzo, ale to bardzo przeciętną grą. Skoro za 30 zł można obecnie kupić Obliviona lub Prince of Persia: Dwa Trony (w sieci sklepów Saturn), to aż żal wydawać tyle na taką słabiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem wszystkie trzy gry ( Obek sprzedany :D ) i do tego jestem fanem prince''a, ale właściwie to w The Fall grało mi się najlepiej. Mimo bugów, braku głosów i takich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po falloucie długo nie mogłem zanaleźć gry z klimatem i dającej tyle przyjemności. Ogólnie mam mało czasu na granie i dlatego długo się wacham zanim zacznę w coś łupać a czasu spędzonego z The Fall nie żałuję! Mimo że Lone Wolf ma rację co do błędów i bugów :/ Obecnie czekam na spolszczony dodatek do The fall który powstaje\powstał i już rezerwuję sobie czas na niego. Polecam wszystkim fanom fallouta, jest to taki ubogi brat i mały przystanek w oczekiwaniu na Fallout 3. Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się informowanie o nowych produktach w waszej ofercie - jakiś mały tekścik na ten temat i wszyscy już wiedzą o co chodzi. :)

Z mojej strony pragnąłbym jeszcze tylko jednej rzeczy od redaktorów pracujących nad tekstami - większe skupienie się na developerze. Dlatego, bo jeśli ja słyszę iż zespół zrobił wcześniej HomeWorld i DoW pracuje nad nową grą to już mam predyspozycje, żeby wierzyć w ich obietnice. :) Co innego jeśli obiecuje to producent Maluch Racer, w ten czas wiem jak być nastawionym na zapowiedzi SUPER HIPER EXTRA GITES GRY. :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia strona: " Ilość literówek, błędów ortograficznych i językowych jest po prostu trudna do wyobrażenia."

Literówki i błędy są policzalne, więc należy pisać o ich liczbie, a nie ilości. Tyle w sprawie błędów językowych :-)

Ale ogólnie wydaje mi sie, ze tekst napisany bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajest zabugowana, polonizacja też leży fakt, ale trzeba wziąć pod uwagę. że kosztuje jedyne 19.90 i to nie jako reedycja. Dystrybutor po prostu w nią nie zainwestował. Jednak trzeba przyznać, że mimo wszystkich błędów i niedociągnięć, gra ma TEN klimat, w ilości wystarczającej aby do niej usiąść, przejść wzdłuż i wszeż, zakończyć i być zadowolonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 22:47, Elwro napisał:

Ostatnia strona: " Ilość literówek, błędów ortograficznych i językowych jest po prostu
trudna do wyobrażenia."

Literówki i błędy są policzalne, więc należy pisać o ich liczbie, a nie ilości. Tyle
w sprawie błędów językowych :-)


Bardzo popularny blad, a prawie nikt nie zwraca na niego uwagi. A to jest tak jak w angielskim dla policzalnych number (liczba), a dla niepoliczalnych amount (ilosc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:22, s2nto napisał:

Coraz bardziej podoba mi się informowanie o nowych produktach w waszej ofercie - jakiś mały
tekścik na ten temat i wszyscy już wiedzą o co chodzi. :)

?? Ale o sso choozzzzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować