Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 doprowadziło do awarii Amazonu

18 postów w tym temacie

Fett

Wiele ze sklepów internetowych rozpoczęło – i zakończyło – zbieranie zamówień przedpremierowych na nowe konsole Nintendo oraz Sony. Wszystko wskazuje na to, że preordery urządzenia drugiej z firm zablokowały na pewien czas japoński oddział Amazonu.

Przeczytaj cały tekst "PS3 doprowadziło do awarii Amazonu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu mozna rozprostowac troszeczke nogi, usiasc wygodnie na kanapie i troszeczke sie wyluzowac przy piwku i dla odmiany ps2 albo one, troche zmian nie zaszkodzi - byle nie zbyt długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:33, Raffiti napisał:

łeee ja tam PS# już nie lubię... w ogóle Sony mnie zawiodło...


Jaaaaaaaasne... konsoli na oczy nie widziałem, nie zamierzam kupic, ale i tak juz przed premiera moge stwierdzic, ze PS3 jest beee...

Mysle, ze zeby czy konsola jest dobra czy zla to najpierw trzeba ja kupic, albo zobaczyc u kumpa jak dziala a dopiero potem mowic, ze jest beznadziejna czy tez doskonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:30, Selv napisał:

A to tylko dlatego, ze liczba konsol jest tak znikoma, nie dziwie się ze jest taki tlok :)


Ciekawe co będzie jak "samuraje w garniturach" zaczną używać "marszal arts" i katan byle by dostać swój egzemplarz - 100 000 sztuk (lol) - może jeszcze Yakuza się wmiesza i mamy wojnę domową wywołaną przez jakąś "głupią skrzynkę" sony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony kilkukrotnie odkładało premierę między innymi po to, by nie było problemów z dostawami sprzętu, jak w przypadku PSP. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że tym razem sobie z tym poradzą. Japończycy są zdolni koczować w namiotach przed sklepami na tydzień przed premierą po to tylko by dostać swój egzemplarz w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thoor ... rozprostować nogi jak najbardziej ;p w końcu jak się śpi pod sklepem w namiocie w oczekiwaniu na premierę ;p ... a biedny m$ nie może sprzedać xklocka kitajcom :( ... i bądź tu mądry ... muszą specjalnie dla japońców online hentaie z achievmentami zmajstrować i sprzedaż wzrośnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pare EroGe by microsoftowi nie zaszkodzilo :D paru obywateli Japonii by sie skusilo


a swoja droga, ciekawe co by zrobili ci pod sklepem w namiotach jakby ktos kupil ps3, wyszedl przed sklep, rzucil go na ziemie i rozwalil 10 kg mlotem na oczach tych co tyle czekaja :D::D:D:D:D:D (pewnie by zamieszki wybuchly :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 00:08, Wojman napisał:

> łeee ja tam PS# już nie lubię... w ogóle Sony mnie zawiodło...

Jaaaaaaaasne... konsoli na oczy nie widziałem, nie zamierzam kupic, ale i tak juz przed premiera
moge stwierdzic, ze PS3 jest beee...

Mysle, ze zeby czy konsola jest dobra czy zla to najpierw trzeba ja kupic, albo zobaczyc u
kumpa jak dziala a dopiero potem mowic, ze jest beznadziejna czy tez doskonala.


wiesz wolę Xboxa 360 którego można zobaczyć i któremu się obudowa nie topi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co złego jest w PC-cie :D ja tam wole normalnego kompa niż wydawać po 3000zł na coś co za dwa lata bedzie przestażałe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować