Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

259 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 09:02, MaciusGothic napisał:

ej jie bedzie mozna juz nigdzie wykupic Edycj Kolekcjonerskiej Gothica 3?????


Jest jeszcze szansa, że zwolni się egzemplarz EK na gram.p. Musisz tylko często sprawdzać czy możesz zamówić.
A nóż się tobie uda. Powodzenia. ;D
Pozdro dla wszystkich właścicieli EK Gothic''a III. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co koledzy???

Mam Athlona 3000+ 64 bit 1 GB ramu radeona 1600XT i kiepsko idzie.Zdecydowanie za malo ramu.!gb ramu to chyba juz bedzie do wiekszosci nowych gierek za malo.Skrobcie wszyscy co macie 1 GB na dodatkowa kosc pamieci.A gra jest sooper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było napisane już kilkadziesiąt razy! Jesli ktoś zamówieni odwoła albo go nie potwierdzi to tak, ale to będzie znikoma liczba egzemplarzy. Dodatkowych nakładów nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:31, Troll napisał:

Bedzie jescze można kupić Edycje Kolekcjonerską?:]

O ile będziesz miał farta to tak :) musisz przesiadywać na zamowieniu z EK i co jakis czas uaktualniac jak ktos zrezygnuje to wtedy zamowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:33, Konrades napisał:

> Bedzie jescze można kupić Edycje Kolekcjonerską?:]
O ile będziesz miał farta to tak :) musisz przesiadywać na zamowieniu z EK i co jakis czas
uaktualniac jak ktos zrezygnuje to wtedy zamowisz :)

A można chyba jakoś do listy życzeń dodać, ale nie wiem jak to działa dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że już niema EK właśnie chciałem ją zamówić , a tutaj mi pisze , że już wyczerpano ! CD - Projekt doróbcie jeszcze kilka egzemplarzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 14:53, lord siwy napisał:

Nie rozumienm polityki stosowanej przez cd projekt. Przecież oni tylko na tym zarobią, czemu
nie wydali więcej egzempalarzy EK gothica3.



Widzisz , nie tylko liczy sie zysk ale i wizerunek firmy , i produktu ktory sie oferuje. Poza tym co to za EK w 10tys egz. ? G a nie EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe:)):) a ja zdążyłam zamówić EK i wcale tego nie żałuję;)...dobrze ,że sie szybko podjęło tą decyzję;P...bo teraz to bym sobie poczekaala....:D...ale na pewno CDP dorobi jeszcze ,,torchę,, tej EK(ach ta ich nieprzewidywalnosc;) )...więc nie porzucajcie nadziei;)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować