Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Powiedzcie mi, czy was też denerwuje takie coś?

Yamaha TZR 50 !!! (nie nsr cbr yzf rs mito 125)

Chodzi mi o to w nawiasie, ludzie naprawdę są tak idiotyczni, myślą że ktoś przypadkiem wejdzie, a to jeszcze bardziej człowieka denerwuje, i skazuje ich sprzedaż na niepowodzenie, jak szukam danego modelu, nie uważacie że takie coś powinno być korygowane przez allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie.Otóż mam zamiar coś kupic i dawno nic nie kupowałem dla siebie.Wczoraj kupiłem dla siostry album i zapłaciłem przez Płacę z allegro.I tam jak się robi "Kup teraz" - Dalej Dalej etc. i ma się Dane swoje i podsumowanie ,jaka przesyłka,cena etc. Kiedyś musiałem pisac do sprzedawcy dane gdzie ma wysłac, miasto ,ulica etc. A jak teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:26, BartexooN napisał:

/ciach

Z tego co pamiętam Twoje dane są automatycznie mailem wysyłane do sprzedającego.
Płacę z Allegro jest o tyle wygodne, że nie trzeba mieć konta w tym samym banku, aby pieniądze doszły w ten sam dzień - co przyśpiesza transakcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:29, Deturis napisał:

> /ciach
Z tego co pamiętam Twoje dane są automatycznie mailem wysyłane do sprzedającego.
Płacę z Allegro jest o tyle wygodne, że nie trzeba mieć konta w tym samym banku, aby
pieniądze doszły w ten sam dzień - co przyśpiesza transakcję. :)

Ok,to dlatego nic do mnie nie pisał,tylko napisał kiedy będzie ta przesyłka etc. Dzięki wielkie, teraz jest lepiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo mozemy zwlekac z zaplata do allegro za wczesniejsze aukcje??
czy jest moze naliczane (okres do zaplaty) od wyzej ustalonej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 14:55, Zauri napisał:

jak dlugo mozemy zwlekac z zaplata do allegro za wczesniejsze aukcje??
czy jest moze naliczane (okres do zaplaty) od wyzej ustalonej kwoty?



jak dobijesz do 10zł i wyżej to ci przyslą przypomnienie automatycznie pod koniec miesiąca i będziesz miał 14dni na zapłatę. Ponizej 10zł jak masz to płacic nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre licytacje mają kilka sztuk tzn. przy licytowaniu można wybrać ile sztuk się licytuje. O co w tym chodzi? Jeżeli wylicytuję np. 2 sztuki to płacę wylicytowaną kwotę x2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 19:31, Hell_Knight napisał:

Niektóre licytacje mają kilka sztuk tzn. przy licytowaniu można wybrać ile sztuk się
licytuje. O co w tym chodzi? Jeżeli wylicytuję np. 2 sztuki to płacę wylicytowaną kwotę
x2?



To jest chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez to dzisiaj zauwazylem!!
Sadzilem, ze instrukcje przerabiania (ogolnodostepne za darmo w internecie) PSP to jest szczyt, ale to mnie rozwalilo... nie maja co z kasa robic chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, zglosilem aukcje administracji allegro, mam nadzieje ze reakcja bedzie natychmiastowa, co by ludzie nie tracili wiecej kasy, bo szkoda ich mimo wszystko.


Ostatnio widzialem aukcje na ktorej uzytkownik oferowal za jedyne 35zl modowanie HD6950 do HD6970...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanko odnośnie opcji Płacę z Allegro. Ostatnio kupowałem kilka rzeczy właśnie płacąc przez tą opcję i zauważyłem że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Lecz mam kilka pytań. Osobiście nie posiadam konta w banku ale mam osobę która mi takowego użycza w razie potrzeby ale za każdym razem gdy ma przyjść do mnie jakaś wpłata muszę wysłać właściciela konta do banku aby sprawdził czy pieniądze doszły na jego konto. Pomyślałem więc że opcja Płacę z Allegro byłaby dobrym wyjściem bo jak zauważyłem zawsze gdy coś wpłacałem dzięki tej opcji przychodził mi email że użytkownik otrzymał wpłatę. A więc czy osobie sprzedającej też przychodzi email że otrzymał wpłatę bez konieczności sprawdzania konta? I czy pieniądze wędrują od razu na wyznaczone konto? Bo w zakładce "Saldo i wypłata środków" (na allegro) widzę że można tam zarządzać jakimiś kwotami.
Będę wdzięczny za udzielenie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 10:58, rob006 napisał:

I tak najlepsze są aukcje, gdzie ludzie sprzedają zdjęcia telefonów za kilka stówek
:D

Ciekaw jestem jak z tym potem jest. W sensie co jest po tym jak je sprzedadzą. Domyślam się, że sąd i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 14:15, Killinginno napisał:

> I tak najlepsze są aukcje, gdzie ludzie sprzedają zdjęcia telefonów za kilka
stówek
> :D
Ciekaw jestem jak z tym potem jest. W sensie co jest po tym jak je sprzedadzą. Domyślam
się, że sąd i te sprawy.


Jaki sąd? To legalnie zawarta transakcja, a że ktoś jest frajer i przepłacił to już jego strata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze wędrują na konto użytkownika w allegro, skąd w każdej chwili może je sobie przelać na konto w banku. Dostaje też informacje że zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować