Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Perun.. na tej samej stronie mamy już tą informację :/
...
mnie też ta informacja nie rusza zbytnio.. nie przepadam za tymi kapelami.. z thrashu jeno SLAYER i TestamenT darzę uczuciem.. z naciskiem na tych pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:11, deuser napisał:

Perun.. na tej samej stronie mamy już tą informację :/

Ło świnty Rydzyku ! Oczy zdrowe, a nie wszystko widzą. Jak zobaczyłem posty na temat Slayer, to tylko rzuciłem okiem i nie kończyłem czytać :) Masz tu na przeprosiny piosenkę ;)
Mystic Forest - Legend of The Glade http://pl.youtube.com/watch?v=OOGUDvqte5I
Kult - Torture http://pl.youtube.com/watch?v=yd4CgCCpIMs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:22, paweusz napisał:

Ło świnty Rydzyku ! Oczy zdrowe, a nie wszystko widzą. Jak zobaczyłem posty na temat
Slayer, to tylko rzuciłem okiem i nie kończyłem czytać :)


domyśliłem się, bo żeś się nie odzywał cały dzień :/

Dnia 20.11.2008 o 16:22, paweusz napisał:

Masz tu na przeprosiny piosenkę ;)


luz ;) ..i żeby to jedną ;>

Dnia 20.11.2008 o 16:22, paweusz napisał:

Mystic Forest - Legend of The Glade http://pl.youtube.com/watch?v=OOGUDvqte5I


nie pamiętam czy ta piosnka wesoła to była, ale miałeś mistyczny u siebie na GSie :) ..jednym słowem: czad!!

Dnia 20.11.2008 o 16:22, paweusz napisał:


też dobre, nawet nie wiem czy mnie nie wzięło bardziej :) ..w pierwszym momencie pomyślałem że chodzi o ten kazikowy Kult ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychopathy Red - czuć naleciałości Christ Illusion, mam nadzieję że to jednak niedoszlifowana wersja.
Czy Slayer stworzył słabą płytę? No nie stworzył, jedynie jakaś płytka może komuś niepasować (jak mi "Undisputed Attitude").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było, ale taka jest prawda, że jeśli to będzie ich ostatnia przewidywana trasa koncertowa, to i do Niemczech mogę pojechać, bo tam na pewno się pojawić muszą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 17:02, paweusz napisał:

> Są tylko 2 zespoły po których ten wątek się ożywia i zyskuje największy odzew: Dragonforce

> i Slipknot. No może jeszcze SOAD. I to jest smutne ;(.
Ja bym rzekł nawet, że to jest nudne. Mamy tu rozmawiać o kapelach ciekawych, które lubimy
- a wątek się rozgrzewa dopiero przy zespołach nie koniecznie lubianych przez szersze
grono forumowych metali. Ja się zawsze ożywiam przy metallice ;) A o proponowanym przeze
mnie Count Nosferatu Kommando to nikt gadać nie chciał :)


Cóż, trzeba się cieszyć z tego co jest, w końcu portal jest głównie o grach.
Hm, CNK - Industrial Black Metal? Fear Factory (druga płyta rlz!:) ) jest z gatunku Industrial Death Metal więc czemu by się nie skusić i sprawdzić? Choć mam jeszcze przerwę w słuchaniu metalu.

---------------
Początek postu - czemu smutne? Te zespoły moga być dobre jako "przejściówka" (jak u mnie gdy rezygnowalem ze słuchania hip hopu), już pominę to że wolę słuchać rocka obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Hm, CNK - Industrial Black Metal?


no ba! iście szatańskie połączenie :]

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Fear Factory


<zieeeffffff> ;]

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

---------------
Początek postu


rany, to już? więc postujmy wszyscy wszak święta i Sylwester się zbliżają xD

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

- czemu smutne?


dosyć wyraźnie zostało to wytłumaczone, nie ma się co powtarzać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 00:04, deuser napisał:

> Fear Factory

<zieeeffffff> ;]


Wiem wiem albumy nowsze niż Demanufacture są słabsze ale już Dem. mi się bardzo spodobało przy rozpoczynaniu przygody z metalem.

"..smutne..." podejście od innej strony chyba nic nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:12, Spector 109948 napisał:

Wiem wiem albumy nowsze niż Demanufacture są słabsze ale już Dem.


kwestia gustu, mnie ta kapela nie rusza

Dnia 21.11.2008 o 00:12, Spector 109948 napisał:

mi się bardzo spodobało
przy rozpoczynaniu przygody z metalem.


ale ta przygoda chyba krótka jakaś :/

Dnia 21.11.2008 o 00:12, Spector 109948 napisał:

"..smutne..." podejście od innej strony chyba nic nie da:)


wiesz, wyśniłem mój bluźnierczy sen ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:36, Wayzin napisał:

Powinni dostać nagrodę "Most Gay Metal Voice 2008". Wybacz, zupełnie nie trawię - taki
love metal, ni z gruchy, ni z pietruchy.


Wiem, wiem, słyszałem już to od wielu osób. To jedyny tego typu zespół w mojej kolekcji. Bardzo mi się podoba, taki lekki i przyjemny. Nie będę psioczył na gejów, bo sam często bandy power metalowe tak nazywam (zaraz się Emperor odezwie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie czaję o co ludziom chodzi z tymi gejami. Krzyczą na tych co nimi nie są a nie wiedzą, że są nimi Gaahl, Halford i to w zasadzie koniec (nie licząc numetalu). Można nie lubić jednego czy drugiego zespolu, ale te "geje" to mnie już męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gejowy" = mało męski, co nie oznacza od razu, że tej, a nie innej orientacji płciowej. Gaahl akurat na wokalu w Gorgoroth robi kawał dobrej roboty, ale jak słyszę Volbeat czy inne HIM to mnie krew zalewa. Mnie nie obchodzi to czy dany muzyk jest gejem, czy nie, a to, w jaki sposób drze japę czy gra na swoim instrumencie, jakkolwiek to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:58, Wayzin napisał:

"Gejowy" = mało męski, co nie oznacza od razu, że tej, a nie innej orientacji płciowej.
Gaahl akurat na wokalu w Gorgoroth robi kawał dobrej roboty, ale jak słyszę Volbeat czy
inne HIM to mnie krew zalewa. Mnie nie obchodzi to czy dany muzyk jest gejem, czy nie,
a to, w jaki sposób drze japę czy gra na swoim instrumencie, jakkolwiek to brzmi.

No dobra HIM HIMem, ale powermetal to jeden z podstawowych gatunków metalu :P, a wysoka tonacja to źródło metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Cóż, trzeba się cieszyć z tego co jest, w końcu portal jest głównie o grach.

Na tym forum porusza się wszelakie wątki wzbudzające zainteresowanie. Jeżeli jestem w temacie o metalu, to chcę tutaj pisać rzeczowo o nim, a nie zadowalać się odwiecznymi krytykami i nazywaniem kogoś pozerem.

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Hm, CNK - Industrial Black Metal?

Raczej tak - choć ogólnie francuska scena metalowa jest dość specyficzna i zaczyna być moją ulubioną.

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Fear Factory (druga płyta rlz!:) ) jest z gatunku Industrial Death Metal

Niestety są z USA, niestety to wciąż death metal - dlatego dziękuję, nie skorzystam. Kto czyta czasem moje posty wie o co chodzi.

Dnia 20.11.2008 o 23:07, Spector 109948 napisał:

Początek postu - czemu smutne? Te zespoły moga być dobre jako "przejściówka"

Co kto woli. Ja słuchałem wcześniej muzyki elektronicznej, u mnie takimi kapelami przejściowymi były Cradle of Filth, Children of Bodom czy Dimmu Borgir - potem określiłem własny styl, ale gdyby mi przyszło zaczynać od Slipknot, to na pewno bym podziękował ;)
-> hans olo Jeżeli chodzi o tych gejów, to czasem używam słowa "ciota" - choć dla mnie to nie jestem równoznaczne z gejem, ale z facetem totalnie niemęskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:58, Wayzin napisał:

Gaahl akurat na wokalu w Gorgoroth robi kawał dobrej roboty, ale jak słyszę Volbeat czy
inne HIM to mnie krew zalewa. Mnie nie obchodzi to czy dany muzyk jest gejem, czy nie,
a to, w jaki sposób drze japę czy gra na swoim instrumencie, jakkolwiek to brzmi.

Zgadzam się. Ważne jest to jak kto gra, a nie z kim sypia. Choć można by rzadziej używać słowa ''gej'' bo to już naprawdę jest nudne :)

A co powiecie na to? A osobiście wolę taki rodzaj wokalu. Rusty Cooley na gitarce też nieźle sobie radzi.
http://pl.youtube.com/watch?v=e0IkQJqL3kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować