Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 17:32, Szczur22 napisał:

Dla większości ludzi GHUA to najgorsza płyta slejera :P

nie wiem o kim piszesz majac na mysli "wiekszosc ludzi" ??? GHUA jest dosc przecietna plyta (oczywiscie jak na mistrzow gatunku) tak samo zreszta jak Diabolous in Musica, Divine Intervention czy Christ Illusion. Na kazdej z nich jest kilka swietnych numerow, ale calosc jakos nie do konca sie klei. Narzekac jednak nie ma co bo przecietne plyty Slayer i tak trzymaja poziom, a ktora bardziej sie podoba to tradycyjnie kwestia gustu. Jak juz chcesz cos uogolnic to dla wiekszosci fanow "Zabojcy" najgorsza i zupelnie nie do przyjecia byla plyta "Undisputted Attitude" z coverami punkowych zespolow i tylko jednym autorskim (aczkolwiek niezlym killerem - Gemini). Ja ortodoxem nie jestem i "punkowy album" bardzo mi sie swego czasu podobal, jakbym mial wybierac najgorsza to byloby to "Hell Awaits". Zeby oceniac warto najpierw zapoznac sie z cala dyskografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 10:08, Mistic napisał:

Słyszał ktoś o grupie Ill Nino? :D


Ano slyszalem;) Jak dla mnie to taka kiepska, "nu metalowa" zrzyna po Fear Factory...wole posluchac Mnemica (graja trudniej od fear factory ale w tym klimacie), albo wspomniane FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:14, Black Dog napisał:

KoRn Unplugged na moim GS. Co sądzicie o o tych kawałkaw? Ja uważam, że są świetne...


No,najbardziej to mi sie chyba Blind podobało.Got the life - jak mi się nie bardzo podobał oryginał,tak mi się nie bardzo podoba wersja akustyczna.Ale ogółem mówiąc świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei wcześniejsze płyty Trivium nie podobały się kompletnie, jedyne co tam interesującego było, to solówki (koleś wymiata całkiem nielekko, a przecież w moim wieku jest, eh... musiał mieć bardzo nudne dzieciństwo). Tym razem z kolei, całego albumu słuchałem z prawdziwą przyjemnością. Żadne arcydzieło to to nie jest, ale krok na dobrej drodze - na pewno.

Co do Korna - szczerze mówiąc, mi się w tym zespole podoba głównie wokal, reszta jakoś hmm... nie porywa. A te wersje akustyczne są całkiem niezłe, bronią się same, także w porównaniu do oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jakie plakaty dali w marcowym Metal Hammerze (tym nowym) ?:) Na stronie nic nie pisze, a do najbliższego kiosku z MH mam spory kawałek drogi (małe miasto = wielka wiocha ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 03:28, Sth`Devilish napisał:

Wiecie może jakie plakaty dali w marcowym Metal Hammerze (tym nowym) ?:) Na stronie nic nie
pisze, a do najbliższego kiosku z MH mam spory kawałek drogi (małe miasto = wielka wiocha ^^).


Nie wiem jaki plakat, ale też muszę sobie kupić.

P.S. Zapraszam na mojego ostrego gramsajta. (jeszcze ciepły) >:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:39, Black Dog napisał:

Który magazyn o metalu polecacie? Opłacalna cena/jakość. Bo nie wiem czy i co zacząć kupować.
;P


Jedyny magazyn jaki czytam (narazie) to MetalHammer. Mam zamiar zacząć czytać także MysticArt.
Wracając: polecam Metal Hammera bo jest sporo fajnych działów, dobre recenzje, zawsze dają jakiś plakat i co parę miesięcy do numeru dołączony jest CeDek z rewelacyjnymi utworami.
Cena: ok. 8zł
Cena ze składanką: ok. 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję Teraz Rocka, poszerza horyzonty ;) I z doświadczenia wiem że jest zdecydowanie najbardziej profesjonalnym magazynem na rynku, jeśli jednak interesuje cię tylko metal, to lepszy jest chyba Metal Hammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:39, Black Dog napisał:

Który magazyn o metalu polecacie? Opłacalna cena/jakość. Bo nie wiem czy i co zacząć kupować.
;P


Teraz Rock! oraz Metal Hammer, ale obstawiam że w Metal Hammerze jakieś 95% nazw zespołów nic nie będą ci mówić ;-)))

Wracając do pytania: dowiem się w końcu jakie były plakaty w marcowym MH? :P Bo przegapiłem, a jak były jakieś fajne to może jeszcze mi się uda załatwić gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:06, Sth`Devilish napisał:

> Który magazyn o metalu polecacie? Opłacalna cena/jakość. Bo nie wiem czy i co zacząć kupować.

> ;P

Teraz Rock! oraz Metal Hammer, ale obstawiam że w Metal Hammerze jakieś 95% nazw zespołów nic
nie będą ci mówić ;-)))

Wracając do pytania: dowiem się w końcu jakie były plakaty w marcowym MH? :P Bo przegapiłem,
a jak były jakieś fajne to może jeszcze mi się uda załatwić gdzieś :)


Kupiłem MetalHammera właśnie. Okazało się że nie ma żadnych plakatów. Jest tylko wkładka Metalmania 2007
tzn. Mała paro stronna gazetka o nowej Metalmani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lipa :/ Jakby były to jeszcze bym kupił, a tak to na razie żal mi każdego grosza ;] Tak btw, znacie może jakiś internetowy sklep, w którym można zakupić plakaty w miarę rozsądnych cenach? Już o to kiedyś pytałem, ale nikt nie odpowiedział - a cała ściana tylko czeka aby zapełnić ją plakatami (nawet nie koniecznie dużymi;) Toola, Nine Inch Nails i innych ulubionych kapel :) No chyba, że... zamówię archiwalne numery MH, ale wtedy z koleji nie wiadomo jakie to będą plakaty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:14, Sth`Devilish napisał:

To lipa :/ Jakby były to jeszcze bym kupił, a tak to na razie żal mi każdego grosza ;] Tak
btw, znacie może jakiś internetowy sklep, w którym można zakupić plakaty w miarę rozsądnych
cenach? Już o to kiedyś pytałem, ale nikt nie odpowiedział - a cała ściana tylko czeka aby
zapełnić ją plakatami (nawet nie koniecznie dużymi;) Toola, Nine Inch Nails i innych ulubionych
kapel :) No chyba, że... zamówię archiwalne numery MH, ale wtedy z koleji nie wiadomo jakie
to będą plakaty ;P


http://plakaty.pl ? ;P Ceny są w miarę oki, porównując przynajmniej z innymi sklepami, choć możesz mieć czasem problem ze znalezieniem czegoś mniej popularnego. Zawsze też pozostaje allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:16, PtaQ15 napisał:

Wiele osób słucha metalu wystarczy spojrzeć na ilość osób na koncertach.

Eeee, a co to ma znaczyć :P Na takim forum to raczej nie musisz takiego tekstu pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:16, PtaQ15 napisał:

Wiele osób słucha metalu wystarczy spojrzeć na ilość osób na koncertach.


Prawda ale nie do końca, jeszcze więcej ludzi słucha metalu i nie chodzi na koncerty, np: JA :)
koncerty są dla tych co mają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować