Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 21:41, Piciambeer napisał:

Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście tarł
blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!


A czego ty słuchasz, penisie mensy? Techno? Hiphopolo? Popu? I co dla ciebie jest metalem? Lordi? Offspring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:41, Piciambeer napisał:

Metal to w ogóle szjs jakich mało.


Pisze się "szajs", a nie "szjs". Naucz się poprawnie pisać, albo używać klawiatury.

>Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście tarł

Dnia 10.03.2007 o 21:41, Piciambeer napisał:

blachę o blachę (bądź metal o metal)


No i...?

>!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nom, twój post to faktycznie DNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:47, Szczur22 napisał:

> Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście
tarł
> blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

A czego ty słuchasz, penisie mensy? Techno? Hiphopolo? Popu? I co dla ciebie jest metalem?
Lordi? Offspring?


Ja tylko słucham tego, co mi wpadnie w ucho, a bywa to i rock, i techno, wsio po prostu. Metalu słucha kompletnie zrypana pod sufitem siora, z tąd mój uraz do metalu, więc błagam, zrozumcie... tego sie znieść nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem lepiej dobieraj słowa:) Ja słucham głównie metalu, rocka, jazzu i klasyki. Są oczywiście wyjątki i czasem lubią posłuchać jakiejś dobrej techniawy albo gangsta rap. Ale to nie znaczy, że skoro całkowicie nie trawię polskiego hh, to zaraz muszę najeżdżać tych co go słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:22, hito_kun napisał:

To następnym razem lepiej dobieraj słowa:) Ja słucham głównie metalu, rocka, jazzu i klasyki.
Są oczywiście wyjątki i czasem lubią posłuchać jakiejś dobrej techniawy albo gangsta rap. Ale
to nie znaczy, że skoro całkowicie nie trawię polskiego hh, to zaraz muszę najeżdżać tych co
go słuchają.


Po cichu dodam, że i disko z pola słucham xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:41, Piciambeer napisał:

Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście tarł
blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!


Widać nie znasz się na muzyce. Słuchasz jakiegoś zrobionego w 5 minut na kompie gówna, zamiast szukać piękna w tych cudownych metalowych kompozycjach.
Nigdy nie lubiłem techna, bo jest beznadziejnie monotonne, przez całą piosenkę te same łup łup łup up.
Pozatym mówiąc tutaj że metal to dno obrażasz nas więc spadaj. Lepiej byś zrobił nie pisząc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:29, Sith66 napisał:

> Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście
tarł
> blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widać nie znasz się na muzyce. Słuchasz jakiegoś zrobionego w 5 minut na kompie gówna, zamiast
szukać piękna w tych cudownych metalowych kompozycjach.
Nigdy nie lubiłem techna, bo jest beznadziejnie monotonne, przez całą piosenkę te same łup
łup łup up.
Pozatym mówiąc tutaj że metal to dno obrażasz nas więc spadaj. Lepiej byś zrobił nie pisząc
nic.


Jeszcze napiszę: elektryczna gitara często zagłusza text "piosenki" i nic nie słychać. Dziękuję za uwagę, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:31, Piciambeer napisał:

Jeszcze napiszę: elektryczna gitara często zagłusza text "piosenki" i nic nie słychać.
Dziękuję za uwagę, do widzenia.


To jakiego metalu ty słuchałeś, a raczej słyszałeś ? Pewnie jakiegoś trzeciorzędnego zespołu.
Ale nie mam zamiaru się spierać, bo widzę że jesteś niereformowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znawca muzyki co tylko umie pisać "DNO", "szajs" itd itp, jeżeli nie ma nic ciekawego do napisania to nie odzywaj sie wcale, to nie temat dla ciebie i tobie podobnym!

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu z nim dyskutować, nie warto ;) Jak zwykle dzieciuch mający radochę z prowokowania innych (spójrzcie na jego GramSajt) :/
Wiadomo że metal to ambitna muzyka, nie każdy potrafi ją zrozumieć, a już na pewno nie dzieci. Właściwie ja też inaczej spoglądam na tą muzykę teraz, a inaczej odbierałem to jak byłem mały...
Co nie oznacza oczywiście, że taki Piciambeer może nas tu tak po prostu obrażać- ja poczułem się urażony ;P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:02, holo napisał:

Polecam wszystkim nową płytkę Vital Remains "Icons of evil"... po prostu rewelka...

Ja słuchałem tylko Dechristianize tej formacji i podobało mi się. Z tego co wiem, to na Dechristinize całą muzykę zrobił Dave Suzuki (gitary, perkusje) - gdyż jest multiinstrumentalistą. Jedynie na wokalu był ktoś inny - niestety nie pamiętam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zna się nie zna się kolega na muzyce ;] ale i wam muszę szczerze powiedzieć że utwory elektroniczne jak wam się wydaje robi się równie trudno jak normalne utwory metalowe. Samo stworzenie linii basowych pod drum and bass jest bardzo trudno i czasochłonne a w utworach trance ciężko jest pobawić się hooverem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 10:18, Puszkin napisał:

Oj nie zna się nie zna się kolega na muzyce ;] ale i wam muszę szczerze powiedzieć że utwory
elektroniczne jak wam się wydaje robi się równie trudno jak normalne utwory metalowe. Samo
stworzenie linii basowych pod drum and bass jest bardzo trudno i czasochłonne a w utworach
trance ciężko jest pobawić się hooverem ;p


No, a że w metalu nie puszcza się gotowej muzyki z playbacku, tylko odgrywa na żywio piosenkę na gitarach/perkusji/basie/itd to już inna sprawa :) Ja sam techno nie nawidzę, ale nie dlatego że to muzyka elektroniczna - to dlatego, że wali od niej banałem, prostotą monotonią. Za to sam np uwielbiam nurty industrial metalu/rocku, a szczególnie właśnie Nine Inch Nails (notabene moje no.1, nawet przed metalowymi kapelami ;P), w którym Trent Reznor tworzy muzykę głównie korzystając z tego typu programów do tworzenia muzy :) Ale w tym przypadku są to przynajmniej ambitne twory, często z ciekawym tekstem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Cię nawracać na techno ani podobne bo sam lubię metal i tamto też ;] więc powiem tak generalnie na koncertach maszyny zastępują po części pracę ludzi bo naprawdę wyobraź sobie obsługiwanie 5 rzeczy naraz tutaj przydatny jest sekwencer właśnie ;] Prodigy niby elektronika ale też używają w swoich utworach normalne gitary na nawet perkusję ;] fakt że te house club i itd wierz mi to jest banał naprawdę stworzyć bo wystarczy zwykły sekwencer i możesz się lansować jeśli masz pojęcie co w nim robić ;] te mniej popularne gatunki elektroniczne są już bardziej skomplikowane i proces tworzenia jest dość długi można to porównać do tworzenia muzy wszelakiej metalowej czy rock gdzie piszesz tekst, robisz partie gitarowe itd. tyle że tam zamieniasz to na podkład, linię basową itd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:58, Sir Jedi napisał:

To jest Mystic Festival! Nie możecie o tym zapomieć.
Ktoś zapyta no i co z tego? A no to z tego że taniej i opłacalniej jest zaprosić zespół który
jest wydawany przez Mystic (Poland).


Poruszyliście temat, który działa na mnie jak płachta na byka. Kilka razy usiłowaliśmy działać w sprawie koncertu Megadeth w Polsce. Ostatni koncert był w 2001 roku, 26 czerwca. Koncert na którym nie udało mi się być. I wolę sobie nie przypominać, bo okazało się, że droga była wolna.
Tak się jakoś złożyło, że trafiłem na grupę kilku osób z Polski, w każdym razie trafiliśmy na siebie na forum Megadeth. Było to gdzieś w 2004 roku. Nie pamiętam już odkąd wierciliśmy (mniej lub bardziej udolnie) dziurę w brzuchu Metal Mindowi, żeby Mega zagrało u nas. Nie wiedzieliśmy zbytnio jak się do tego zabrać. Zebraliśmy kilkanaście [-dziesiąt] podpisów i pisaliśmy do jednych i drugich (znaczy do MetalMindu i Megadeth). Wyszło jak wyszło, czyli blado jak... nie powiem co. Mustaine był chętny, jak najbardziej, w Metal Mind ruszyło się i były jakieś rozmowy, po których od Dave''a dostaliśmy tylko krótki mail [chyba się nie obrazi jak przytoczę]:

"I will come to Poland if I can, you know that. And it isn''t up to us. Its up to the promoter.
If he makes us an offer that is fair and realistic we will play there.
Until then give my love to everyone there.
Dave Mustaine"

Nie wnikam o co poszło, czy o kasę, czy o coś innego. Jedyne co wtedy uzyskaliśmy to utworzenie "Polish Forum" na oficjalnym forum Megadeth. Na którym pleciemy co nam ślina na język, żeby dać o sobie znać.
Próbowaliśmy niedawno po raz kolejny zapytać o koncert w Polsce, ale efekt ten sam - cisza jak makiem zasiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:29, Sith66 napisał:

> Metal to w ogóle szjs jakich mało. Te całe "piosenki" brzmią jakby autor rzeczywiście
tarł
> blachę o blachę (bądź metal o metal)!!!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widać nie znasz się na muzyce. Słuchasz jakiegoś zrobionego w 5 minut na kompie gówna, zamiast
szukać piękna w tych cudownych metalowych kompozycjach.
Nigdy nie lubiłem techna, bo jest beznadziejnie monotonne, przez całą piosenkę te same łup
łup łup up.
Pozatym mówiąc tutaj że metal to dno obrażasz nas więc spadaj. Lepiej byś zrobił nie pisząc
nic.


Ciekawe stwierdzenia! Piszecie, że was obraża, bo ma swoje zdanie... Nie lubi metalu to już, że nie zna się na muzyce! Panowie coś tu nie gra! A zauważyliście, że sami go obraziliście? Dziękuję za uwagę. Mam nadzieje, że nie zostanę przez was zjechany za wyrażenie swojej opinii!
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować