Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Jest dobrym przykladem osoby z klapami na oczach.

Pewnie teraz ironicznie sie smieje przed swoim monitorkiem, jednoczesnie nie dostrzega prawdy o sobie (i pewnie nie potrafi sie jej doszukac ) bo nie zdaje sobie z niej sprawy , nie przemowimy do tej osoby. Prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:40, Thoor napisał:

Jest dobrym przykladem osoby z klapami na oczach.

Pewnie teraz ironicznie sie smieje przed swoim monitorkiem, jednoczesnie nie dostrzega prawdy
o sobie (i pewnie nie potrafi sie tego doszukac )bo nie zdaje sobie z tego sprawy , nie przemowimy
do tej osoby.


Zauważyłem, że pod gradem argumentów na jego niekorzyść szybko zmył się z forum. Ciekawe ile on ma w ogóle lat, bo wg. mnie zachowuje się jak dzieciak (tak do 10 lat), który nie potrafi spojrzeć na świat z innej perspektywy niż jego. Moim zdaniem dobrą nauczką dla niego, byłaby sytuacja, w której on by miał przykrości z tego jak się ubiera, jaki ma styl itp... Wtedy zrozumiałby innych ludzi i więcej nie rzucał błotem w osoby o innych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest, ze takich jest wielu. Sa przyczyna braku tolerancji, nie swiadomi sa siebie samego, sa bez celu w zyciu.
Proponuje kontynuowac pierwotny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że coś wywnioskuje z naszych słów (chociaż takich ludzi chyba by było torturować, aby pojęli zasady panujące na tym świecie)

Dobra już nie offtopujmy :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:55, piero92 napisał:

Mam nadzieję, że coś wywnioskuje z naszych słów (chociaż takich ludzi chyba by było torturować,
aby pojęli zasady panujące na tym świecie)

Dobra już nie offtopujmy :)

Pozdro.


Heh..kurde ilu sie tutaj nowości o metalach dowiedziałem;)
Ludzie..cukier krzepi,aids wzmacnia..etc..etc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 00:38, Marked One napisał:

Heh..kurde ilu sie tutaj nowości o metalach dowiedziałem;)
Ludzie..cukier krzepi,aids wzmacnia..etc..etc..;)

Ja widzę, że gówno wiesz o metalach i nic się o nich nie dowiesz, bo nie da się tego zrobić mając klapki na oczach i nie tolerując innych takimi jakimi są, patrząc przez pryzmat samego siebie i swojego otoczenia czy jakieś subkultury. Żeby kogoś poznać trzeba chcieć i nie nastawiać się asertywnie w stosunku do drugiej osoby. Jedna jaskółka wiosny nie czyni i jakiśtam metalowiec, którego znasz nie pokazuje całego środowiska. A co jak Ci powiem, że metalowcy to ludzie bardzo inteligentni i tolerancyjni? Stereotyp o tym nie świadczy ale co Ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:21, Marked One napisał:

Bla bla bla....patrze na takiego:Sagan tłusty jak patelnia po frytkach,sweter jakis rozwleczony
czarny,spodnie powycierane,buty jak po dziadku z Wermachtu,brudne,pazury długie,kostka na plecach
wzrok w chodniku...idzie..metal idzie...ja o takich mówie...jak ty sie w gajerku nosisz pod
kołniezykiem białym i w pantoflach za 300zł sztuka to juz raczej do metali nie nalezysz...;)

Ty chyba się naoglądałeś jakichś spijaczonych żuli na dworcu, a nie tzw. metali. Wiązanie braku higieny z kulturą metali jest jakimś niesmacznym nieporozumieniem wynikającym z braku wiedzy i opieraniu się na bzdurnych stereotypach. Choć sam słucham jednej z odmian tego rodzaju muzyki, to na takiego wizualnie nie wyglądam - ale znam paru ludzi którzy prezentują "opisowy wygląd metala" i nie mają nic wspólnego z brudem, zaniedbaniem itp. Z resztą co niektórzy metale to mają włosy bardziej zadbane niż nie jedna panna :) Nie rozumiem twego uprzedzenia, ani skąd ci się biorą takie wyobrażenia. Jeżeli widziałeś jakiegoś brudnego typka słuchającego metalu i uważasz, że wszyscy tacy są, to gratuluję obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć dyskusję z kolegą dowcipnym - nie przekonacie go, ani on nie przekona was, a za chwilę ktoś chlapnie coś i będzie trzeba korzystać z narzędzi administracyjnych forum...

Stereotypy przerabialiśmy w tym temacie wystarczająco wiele razy... Wróćmy zatem do dyskusji o muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 12:55, Wodzasty napisał:

nie przekonacie go, ani on nie przekona was,
a za chwilę ktoś chlapnie coś i będzie trzeba korzystać z narzędzi administracyjnych forum...

Za pewne masz rację, ale ciężko czasem się powstrzymać gdy przychodzi osoba wypowiadać się na temat, o którym nie ma pojęcia i rzuca fałszywe oskarżenia. Pewnie jeszcze niejeden się tutaj taki znajdzie, a jak nie to znowu będzie "wewnętrzna wojna" który gatunek metalu jest lepsiejszy, a przecież wiadomo ;))

Dnia 16.10.2007 o 12:55, Wodzasty napisał:

Stereotypy przerabialiśmy w tym temacie wystarczająco wiele razy... Wróćmy zatem do dyskusji o muzyce

Jeżeli chodzi o muzykę, to od dawna już podoba mnie się Anorexia Nervosa, ale moja sympatia do muzyki tego zespołu osiąga apogeum. Obecnie to chyba jedyny skład, którego podoba mi się w zasadzie cała dyskografia i trudno mnie się doszukać w niej utworów które pomijam. Jak dla mnie świetne połączenie elementów symfonicznych z ostrą grą i specyficznym vocalem. Część utworów jest po francusku (nie lubię tego języka, ale...) co dodaje dodatkowo fajnych wrażeń. Osobiście uważam, że najlepszym ich albumem jest Drudenhaus, choć jak wspomniałem - lubię wszystkie ich płyty.
Przy okazji, to ty Wodzu chyba też słuchałeś trochę AN, o ile pamięć mnie nie zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:03, paweusz napisał:

Przy okazji, to ty Wodzu chyba też słuchałeś trochę AN, o ile pamięć mnie nie zawodzi...


Nie zawodzi...:) Wstyd przyznać, ale usłyszałem o nich dosyć późno, właściwie to dopiero na którymś Blitzkriegu (na który to nota bene poszedłem z uwagi na Rotting Christ...:)))... Niemniej przyznaję, że ichnia muza naprawdę mnie wzięła... Bardzo dobrze wypadli wizualnie - zrobili świetne show i naprawdę zawojowali publikę... Szczególnie basowy, który tak się wczuł, że o mało nie spadł ze sceny...:))) W kwestii najlepszej płyty to przyznaję, że mam identyczne zdanie co ty...:)
Szkoda niestety, że wszystko wskazuje na rozpad formacji - ich strona zniknęła, na myspace cisza od dawna...:(

Zapoznałeś się już może z najnowszym albumem Limbonic Art?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:22, Wodzasty napisał:

Szkoda niestety, że wszystko wskazuje na rozpad formacji - ich strona zniknęła, na myspace cisza od dawna...:(

To ja czekam kiedy znowu przyjadą do Polski, kiedy nagrają nową płytę, a ty mi piszesz że zapowiada się rozpad zespołu :( Byłoby szkoda, bo choć zespół mimo wszystko nie jest w Polsce bardzo znany, to z pewnością jest to pozycja bardzo pozytywnie się wyróżniająca. Mam nadzieję, że to tylko cisza przed prawdziwą burzą :)

Dnia 16.10.2007 o 13:22, Wodzasty napisał:

Zapoznałeś się już może z najnowszym albumem Limbonic Art?

Jeżeli chodzi o Limbonic Art, to miałem okazję posłuchać 6 czy 7 ich utworów, choć zespół wypadł dla mnie interesująco, to nie mam ich płyt - kolega z resztą też. Podoba mi się kawałek pt. "Sources To Agonies". Jak będę miał okazję posłuchać czegoś więcej w wykonaniu Limbonic Art, to z pewnością skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:22, Wodzasty napisał:

Zapoznałeś się już może z najnowszym albumem Limbonic Art?

Ja się niedługo zapoznam :) Pod warunkiem, że przesyłka gdzieś na poczcie nie zaginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:00, minimysz napisał:

Ja się niedługo zapoznam :) Pod warunkiem, że przesyłka gdzieś na poczcie nie zaginie...


Ja mam nadzieję, że kumpel dobrze zapisał (albo chociaż zapamiętał) nazwę...:) No i muszę poczekać do listopada aż wróci...

paweusz -> wszystkie znaki na razie wskazują, że nieprędko coś usłyszymy o AN...:((( Oby to były tylko przejściowe problemy a nie całkowity rozpad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi nie ocenia się po tym kim są ale co robią. Wnioski wyciągnij sam.

A dzisiaj jak sobie słuchałem ulubionych kawałków w samochodzie przy cofaniu uderzyłem lekko w mur ;] no cóż za bardzo byłem zajęty słuchaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:25, pendejo napisał:

Ludzi nie ocenia się po tym kim są ale co robią. Wnioski wyciągnij sam.

A dzisiaj jak sobie słuchałem ulubionych kawałków w samochodzie przy cofaniu uderzyłem lekko
w mur ;] no cóż za bardzo byłem zajęty słuchaniem.

hahaha to ty dobry jestes ja tam o malo co ze schodow nie spadlem przy sluchaniu vadera , ale przy tobie wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to ja teraz czekam na koncert Moonspella i o dziwo.... Gorgorotha ;]
Wiem, że raczej w Polsce już nie zagoszczą (za te koty na palach i ludzi na krzyżach) ale mam nadzieje, że MOŻE KIEDYŚ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:45, Mateusz9214 napisał:

hahaha to ty dobry jesteś ja tam o mało co ze schodów nie spadłem przy słuchaniu vadera , ale
przy tobie wymiekam


no ciemno było, a żeby było śmieszniej słuchałem z cd walkmana podłączonego do specjalnej kasety którą wepchnąłem w radio samochodowe w sumie nie polecam tego rozwiązania bo są duże szumy, ale co zrobić jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:51, cybekziom napisał:

Najbardziej to ja teraz czekam na koncert Moonspella i o dziwo.... Gorgorotha ;]
Wiem, że raczej w Polsce już nie zagoszczą (za te koty na palach i ludzi na krzyżach) ale mam
nadzieje, że MOŻE KIEDYŚ ;)


a można gdzieś obejrzeć zdjęcia bądź film z tego studia gdzie był gorgoroth i reszta wystroju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować