Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 20:42, Vuko Drakkainen napisał:

grrr.. kurcze chce pojedyńczych utworow całego albumu mi sie nie chce sciągać! a w sumie chyab
to zrobie ;)) dziex


Gdybym miał wybierać pojedyncze utworu, to i tak bym wymienił cały ten album ;- )

Pssst... nie mów głośno o ściąganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obituary nie spodoba sie kazdemu, maja bardzo charakterystyczny wokal i takie "stechle" brzmienie. Niepodrabialne. Jak nei jestes pewny czy ich polubisz to poszukaj sobie na youtube, sporo mozna posluchac, sa nawet fragmenty koncertu w stodole z 2006 r. Polecam przede wszystkim ich debiutancki album "slowly we rot". Dobry jest tez "world demise" oprocz oczywiscie "cause of death" ktore kolega juz polecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 22:47, Marked One napisał:

Nie..bo mnie drażnia takie dzwieki..

Jeśli nie lubisz metalu, a naprawdę musisz się pokazać w tym temacie, to przynajmniej jakoś sensownie uzasadnij swoje zdanie. Wiele nie wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:51, Azreix napisał:


> Nie..bo mnie drażnia takie dzwieki..
Jeśli nie lubisz metalu, a naprawdę musisz się pokazać w tym temacie, to przynajmniej jakoś
sensownie uzasadnij swoje zdanie. Wiele nie wymagam.


Napisałem w tym temacie bo mi sie akurat herbata studziła w kubku poprzez mieszanie łyzeczka.:)No i oczywiście ten dzwiek skojazyłem z "waszym" teamtem...wiem że jestes fanem metalu masz wszystkie oryginalne;)płyty swojego ulubionego zespołu itp...ja nie lubie jakiegos darcie sie,czy "wypedzania" wesz poprzez krecenie głowa jak idiota czy tez jakis dziwnej masci tekstów...dla niektórych metalowców to by sie egzorcysta przydał:)Nie lubie calej otoczki metalu i metalowców..nie podoba mi sie to i tyle..nikogo nie chce obrazac ale dla mnie metale to jak "niedomyci" ludzie w monotonnych strojach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, widać jaka uboga i powierzchowna jest twoja wiedza na ten temat. A ja się nie obrażam, każdy ma swój gust i lubi co chce :) A z tym ,,wiem że jestes fanem metalu masz wszystkie oryginalne;)płyty swojego ulubionego zespołu itp" to z ładną ironią wymieniłeś cechy trv ;))) \m/ 666 \m/ ode mnie jako pozdrowienie ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:04, Azreix napisał:

Oj, widać jaka uboga i powierzchowna jest twoja wiedza na ten temat. A ja się nie obrażam,
każdy ma swój gust i lubi co chce :) A z tym ,,wiem że jestes fanem metalu masz wszystkie oryginalne;)płyty
swojego ulubionego zespołu itp" to z ładną ironią wymieniłeś cechy trv ;))) \m/ 666 \m/ ode
mnie jako pozdrowienie ;PPP

Ogladasz włatcy móch?Tam jest taki koles kierowca autobusu..co sie drze zawsze jak drzwi otwiera
-.."Ave Satan!.."
On mi przypomina typowego metala...no i kilku widuje na ulicy,kiedys szkole etc...nic fajnego jak dla mnie ale ok...jakos ujdzie w tłumie więc wiesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:56, Marked One napisał:

>
> > Nie..bo mnie drażnia takie dzwieki..
> Jeśli nie lubisz metalu, a naprawdę musisz się pokazać w tym temacie, to przynajmniej
jakoś
> sensownie uzasadnij swoje zdanie. Wiele nie wymagam.

Napisałem w tym temacie bo mi sie akurat herbata studziła w kubku poprzez mieszanie łyzeczka.:)No
i oczywiście ten dzwiek skojazyłem z "waszym" teamtem...wiem że jestes fanem metalu masz wszystkie
oryginalne;)płyty swojego ulubionego zespołu itp...ja nie lubie jakiegos darcie sie,czy "wypedzania"
wesz poprzez krecenie głowa jak idiota czy tez jakis dziwnej masci tekstów...dla niektórych
metalowców to by sie egzorcysta przydał:)Nie lubie calej otoczki metalu i metalowców..nie podoba
mi sie to i tyle..nikogo nie chce obrazac ale dla mnie metale to jak "niedomyci" ludzie w monotonnych
strojach...




Eee... Widac malo ludzi poznales. Co tak wszyscy sie doczepiaja akurat ''metali'' ze sa niedomyci, ze to szatanisci, dekadenci? Latwo jest mowic o kims, wytykac mu jego wady, problemy a tak naprawde wiekszosc osob tak mowiacych ma problemy z samym soba, nie wiem czy podbudowuja sie psychicznie taka krytyka?, czy chca komus zaimponowac? To bardzo glupie podejscie. Liczy sie charakter, osobowosc w pierwszej kolejnosci a dopiero pozniej, w odrobine mniejszym stopniu takie rzeczy jak aparacja czy gusta. Obrocilem sie w swoim zyciu z duza liczba osob o przeroznych upodobaniach muzycznych, ludzi przynalezacych do roznych subkultur i ciagle sie ucze czegos nowego. Ale jedno jest tutaj kluczowa najwazniejsza sprawa - akceptacja drugiej osoby, tolerancja rzecz jasna wszystko w pewnej skali, w zaleznosci od sytuacji itp. Tolerancji uczysz sie cale zycie. Przed toba jeszcze dluga droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:16, Azreix napisał:

W Włatcach móch obraz metala jest celowo wyolbrzymiony i sparodiowany. Trzeba umieć też śmiać
się z siebie samego ^^


Masz u mnie punkt Azreix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:14, Thoor napisał:

> >
> > > Nie..bo mnie drażnia takie dzwieki..
> > Jeśli nie lubisz metalu, a naprawdę musisz się pokazać w tym temacie, to przynajmniej

> jakoś
> > sensownie uzasadnij swoje zdanie. Wiele nie wymagam.
>
> Napisałem w tym temacie bo mi sie akurat herbata studziła w kubku poprzez mieszanie łyzeczka.:)No

> i oczywiście ten dzwiek skojazyłem z "waszym" teamtem...wiem że jestes fanem metalu masz
wszystkie
> oryginalne;)płyty swojego ulubionego zespołu itp...ja nie lubie jakiegos darcie sie,czy
"wypedzania"
> wesz poprzez krecenie głowa jak idiota czy tez jakis dziwnej masci tekstów...dla niektórych

> metalowców to by sie egzorcysta przydał:)Nie lubie calej otoczki metalu i metalowców..nie
podoba
> mi sie to i tyle..nikogo nie chce obrazac ale dla mnie metale to jak "niedomyci" ludzie
w monotonnych
> strojach...
>
>


Eee... Widac malo ludzi poznales. Co tak wszyscy sie doczepiaja akurat ''metali'' ze sa niedomyci,
ze to szatanisci, dekadenci? Latwo jest mowic o kims, wytykac mu jego wady, problemy a tak
naprawde wiekszosc osob tak mowiacych ma problemy z samym soba, nie wiem czy podbudowuja sie
psychicznie taka krytyka?, czy chca komus zaimponowac? To bardzo glupie podejscie. Liczy sie
charakter, osobowosc w pierwszej kolejnosci a dopiero pozniej, w odrobine mniejszym stopniu
takie rzeczy jak aparacja czy gusta. Obrocilem sie w swoim zyciu z duza liczba osob o przeroznych
upodobaniach muzycznych, ludzi przynalezacych do roznych subkultur i ciagle sie ucze czegos
nowego. Ale jedno jest tutaj kluczowa najwazniejsza sprawa - akceptacja drugiej osoby, tolerancja
rzecz jasna wszystko w pewnej skali, w zaleznosci od sytuacji itp. Tolerancji uczysz sie cale
zycie. Przed toba jeszcze dluga droga.


Bla bla bla....patrze na takiego:Sagan tłusty jak patelnia po frytkach,sweter jakis rozwleczony czarny,spodnie powycierane,buty jak po dziadku z Wermachtu,brudne,pazury długie,kostka na plecach wzrok w chodniku...idzie..metal idzie...ja o takich mówie...jak ty sie w gajerku nosisz pod kołniezykiem białym i w pantoflach za 300zł sztuka to juz raczej do metali nie nalezysz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:16, Azreix napisał:

W Włatcach móch obraz metala jest celowo wyolbrzymiony i sparodiowany. Trzeba umieć też śmiać
się z siebie samego ^^


Dodam równierz, że ogólnie ten film (animacja) pokazuje życie codzienne trochę z innej perspektywy, trochę ironicznie (np. wybory) i należy podchodzić do tego z dystansem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 23:21, Marked One napisał:


Bla bla bla....patrze na takiego:Sagan tłusty jak patelnia po frytkach,sweter jakis rozwleczony
czarny,spodnie powycierane,buty jak po dziadku z Wermachtu,brudne,pazury długie,kostka na plecach
wzrok w chodniku...idzie..metal idzie...ja o takich mówie...jak ty sie w gajerku nosisz pod
kołniezykiem białym i w pantoflach za 300zł sztuka to juz raczej do metali nie nalezysz...;)


Naprawdę nie rozumiem takich ludzi jak ty... Trzeba być tolerancyjnym i nie oceniać ludzi po tym np. czy noszą spodnie nisko, czy ubierają się jak metale... Mi akurat oni wcale nie przeszkadzają, bo przecież każdy z nas ma swój styl... To tak jakby np. ciebie ktoś chciał "oklepać" za to, że słuchasz takiej muzy, a nie innej.... Dobra skończmy ten offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:26, piero92 napisał:


>
> Bla bla bla....patrze na takiego:Sagan tłusty jak patelnia po frytkach,sweter jakis rozwleczony

> czarny,spodnie powycierane,buty jak po dziadku z Wermachtu,brudne,pazury długie,kostka
na plecach
> wzrok w chodniku...idzie..metal idzie...ja o takich mówie...jak ty sie w gajerku nosisz
pod
> kołniezykiem białym i w pantoflach za 300zł sztuka to juz raczej do metali nie nalezysz...;)


Jaki offtop?Przeciez to moje doswiadczenie o metalowcach..więc o co chodzi...ogo przed chwila opisałem?Prezydenta?Od razu wiadomo:METAL...;)Mnie nikt nie sklepał za wygląd,muzyke etc..bo ja nie raze wygladem i sie lepiej prezentuje niz obskurny typ z miotłą na bani.:)

Dnia 15.10.2007 o 23:26, piero92 napisał:

Naprawdę nie rozumiem takich ludzi jak ty... Trzeba być tolerancyjnym i nie oceniać ludzi po
tym np. czy noszą spodnie nisko, czy ubierają się jak metale... Mi akurat oni wcale nie przeszkadzają,
bo przecież każdy z nas ma swój styl... To tak jakby np. ciebie ktoś chciał "oklepać" za to,
że słuchasz takiej muzy, a nie innej.... Dobra skończmy ten offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marked One - No i w jakim celu jeszcze potwierdzasz swoja glupote? Naprawde juz nie musisz udowadniac swej niewiedzy i zakrzywionego sposobu postrzegania swiata. Wszystko juz wylapalismy.

Jestes doskonalym przykladem na to jak wyglada czysty brak toleranci i zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty próbujesz być zabawny? Tutaj Ci się nie uda. Na każdą subkulturę można stworzyć stereotypowego przedstawiciela. I co, jak jego wygląd tobie się nie podoba, to możesz go opluć? Nawet nie znasz człowieka, a chcesz go oceniać jakbyś znał go lepiej niż on sam? A Ciebie jak bym spotkał, to na poczekaniu wymyśliłbym taki tekst na ciebie, że by ci uszy zwiędły. Panie Ja Wiem Wszystko I Moja Być Najlepsza. Nie ośmieszaj się już swoim brakiem szacunku dla innych ludzi, brakiem tolerancji i zasad kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie w Polsce mnie to denerwuje, że jest mnóstwo ludzi takich jak ty (np. ponad połowa mojej klasy to jacyś rasiści itp). A co do wyglądu- czemu gadasz, że taki kolo jest obskurny itp? Przecież po prostu ubiera się w swoim stylu... Mogę się założyć, że nie podeszedłbyś np. do jakiegoś dresa 2m na 2m i skrytykował jego wygląd, a po metalach to już jedziesz.... A moim zdaniem to jest offtop bo mamy tu rozmawiać o muzyce, a nie gustach i guścikach.... Aha jeszczse jedno: jakbyś poczuł się w sytuacji, gdy idziesz przez miasto i każdy na ciebie krzywo patrzy i cię wyśmiewa (powinieneś spojrzeć na tą sprawę z perspektywy tej osoby)... A tak ogólnie to z takimi ludźmi jak ty to w ogóle nie warto nawet dyskutować bo zaliczasz się do takich osób (z tego co zaobserwowałem), co mówią: "Wszystko co robię jest cool, mam fajny styl, a jak ktoś ma inne poglądy, inaczej się ubiera itp. to jest <<gupi>>".... Normalnie rozwalają mnie tacy ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować