Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Piosenka Vadera o mieczu Wiedźmina spodobała mi się, mimo, że podchodzi pod muzykę pop. ;) Najlepsze jest "I''m the Lord and Master of the Sword" albo "Witcher is my name". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się "Sword of the Witcher" bardzo spodobał, moim zdaniem to świetny kawałek. Nie posiada może tego charakterystycznego dla Vadera brzmienia, ale mimo to jest naprawdę dobry :) Głos Petera jak zwykle znakomity, no i jeszcze ten klip... :-P Po prostu fajny kawałek i tyle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:44, Lillith napisał:

Mi się "Sword of the Witcher" bardzo spodobał, moim zdaniem to świetny kawałek. Nie posiada
może tego charakterystycznego dla Vadera brzmienia, ale mimo to jest naprawdę dobry :) Głos
Petera jak zwykle znakomity, no i jeszcze ten klip... :-P Po prostu fajny kawałek i tyle ^^

Zgadzam się co do cudnego głosu Petera i klipu. Ale muzyka? Pfff, takie pitolenie niemające nic wspólnego z wspaniałym, Vaderowym brzmieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2007 o 17:14, Graszczur napisał:

Zgadzam się co do cudnego głosu Petera i klipu. Ale muzyka? Pfff, takie pitolenie niemające
nic wspólnego z wspaniałym, Vaderowym brzmieniem :)

Mi się wydaje, że takie były zamierzenia. A ciekawe czy CDP zostawił im zupełnie wolną rękę czy trochę ,,doradzał" jak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 00:14, Azreix napisał:


No to czekamy. Ciekawe czy zespół będzie rozwijał formę z ostatniej płyty czy pójdzie nową ścieżką. Osobiście wolałbym, żeby nowa płyta była bliższa pierwszej bo jakoś "God the Lux" choć niby pod wieloma względami lepsza to jednak "Firefrost Arcanum" znacznie lepiej się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w prawdziwą perełkę z polskiej sceny, najnowsza płyta kapeli Crystal Viper - [The Curse Of Crystal Viper] jest naprawdę smakowitym kąskiem dla miłośników heavy metalu.

http://www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&sid=1&id=12239

http://www.metal-archives.com/review.php?id=141155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie podchodzi tylko ten kawałek Vadera-no ale ja toleruję tylko skandynawski death metal.
Poza tym nie czepiajmy się, ze owa piosenka reklamujaca Wiedzmina jest lajtowa i popowa-musi taka byc, aby trafic do szerszego grona odbiorcow, nikt tego nie kupi, jesli Vader zagralby ten wiedzminowy kawalek tak jak reszte. Fani rocka moze jeszcze, ale techno czy rapu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że ten kawałek jest lajtowy po to by i fanom rocka podpasować.
Ktoś, kto na okrągło słucha techno i tak zniechęci się tym po samym wyglądzie grających ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 10:33, Tomek1990 napisał:

Ktoś, kto na okrągło słucha techno i tak zniechęci się tym po samym wyglądzie grających ;).


Może tak źle nie będzie. Jakby nie patrzeć to commando Petera całkiem nieźle wpasowuje się w wiedźminową stylistykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 07:13, bombel1981 napisał:

> http://www.mystic.pl/?mod=news&more=250
> Byle do stycznia...

No to czekamy. Ciekawe czy zespół będzie rozwijał formę z ostatniej płyty czy pójdzie nową
ścieżką. Osobiście wolałbym, żeby nowa płyta była bliższa pierwszej bo jakoś "God the Lux"
choć niby pod wieloma względami lepsza to jednak "Firefrost Arcanum" znacznie lepiej się słucha.


Zgadzam się,a utwor Marduke''s Mezemerising wgniata w ziemie z przytupem i obcasem :) Koncertowo genialnie,widzialem Vesanie 2 razy na zywo wiec wiem co mowie, polecam sprawdzic to - http://www.youtube.com/watch?v=luA9RRUkorw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:21, Black Dog napisał:

Mam pytanie, czy ktoś wybija na koncert KoRn''a w Warszawie? Bo ja idę :D Ktoś jeszcze?


Póki co termin mi trochę nie pasuje ale jeszcze trochę czasu więc może coś z tego wyjdzie. Chętnie zobaczyłbym Jonathana na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:45, Graszczur napisał:

Fajniutki artykuł pozbawiony wszechpolskiego katolickiego piętna

tak ale bardzo powierzchowny, autor widac nie jest metalem, nie umial nazwac nic poza Behemothem i Vaderem ;
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:53, dobrakos napisał:

> Fajniutki artykuł pozbawiony wszechpolskiego katolickiego piętna
tak ale bardzo powierzchowny, autor widac nie jest metalem, nie umial nazwac nic poza Behemothem
i Vaderem

Ale należy docenić nadzwyczajną obiektywność. Po GW można się było spodziewać przedstawiania metalu jako propagandy zła dzielnie zwalczanej przez pana Nowaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:04, Wodzasty napisał:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,4562846.html

I kto naprawdę rządzi?...:)

Swoją drogą, jak na GW naprawdę rzeczowy, obiektywny artykuł...

Tylko czemu się uparli, że Behemoth to black? Widać, że nie pisała tego tego tekstu osoba ze środowiska metalowego, ale brawa za ogólną rzeczowość się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować