Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 17:00, Harmegidon napisał:

Ja też słucham SOAD od niedawna. Może ktoś zna parę dobrych kawałków tego typu Wake up, Sky.


Chodzi ci o Chop Suey i Aerials tak ?? Nooo niektóre inne piosenki systema są w podobnych klimatach. Polecam płytkę "Steal this Album".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwazam , że SOAD ogólnie jest bardzo fajnym zespołem i niektóre ich kawałki są nawet bardziej niż genialne, ale trudno było by mi wybrać ich najlepsza płyte ,bo każdy ich krązek ma w sobie coś dobrego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym albumie KoRna? zakupiłem sobie owy ale twierdźe że nie jest za dobry :/ widać ubytek w zespole. Pierwsze kilka utworów jest słabe ale ostatnie utwoy brzmią mocniej i Ciekawiej. Najlepsza na całej płycie za to jest...jakaś jakby Ballada :D bardźo cicha i przyjemna coś na styl Make Me Bad tylko bez głośniejszych momentów(jest tylko w tym nowym przez chwileczke). Już sam nie wiem jaki to teraz gatunek muzy bo raczej nie Nu-metal ale znowu nie żaden inny cholerka sam nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:18, rada napisał:

hip-hop żądzi

Cieszymy się z Twojej opinii i spamu...
Ten wątek dotyczy METALU nie hip-hopu. Jeśli chcesz porozmawiać o jakimś innym rodźaju muzyki to nie w tym temacie. Albo jeśli chcesz podać argumenty np. "Dlaczego X jest najlepszy" lub "X jest lepszy od y bo (..)" to dopisz się do wątku ogólengo o muzyce. Jest już taki : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=328&u=29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O metalu teraz tylko napisze tyle, ze od 2 tygodni slucham w drodze do szkoly i z powrotem "Rammstein- Live aus Berlin" i bardzo mi sie podoba, chyba najlepsza plyta koncertowa jaka slyszalem, bez jekow, stekania i dyszenia zmeczonego wokalisty.

A kakretna rzecz ktora mnie dzisaj sprowadza to pytanie czy znacie jakies dobre MetalShopy internetowe gdzie kupie szalik Rammsteina, mialem taki ale na mikolaja zgubilem gdzies w budzie :/ a dobrze mi sie w nim chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła nowa płyta HIM''u i Systema, mówie wam jak słucham metalu i rocka tak jeszcze mi się nie trafiło
aby każdy utwór był dobry. Poprostu arcygenialna muza, a nie jakieś tu hip hopu co ten gościu (rada) gada, ja nie wiem jak można słuchać takiej kataryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chciałbym też posłuchać gotica(taki metal tylko że trochę kościelno-operowy).
Jeżeli ktoś z was zna typowych wykonawców w/w muzy(jak Metallica czy Iron Maiden w heavy metalu)j to niech poda parę zespołów; bo ten Night Wish to za dobry nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 07:39, Harmegidon napisał:

Wiecie co chciałbym też posłuchać gotica(taki metal tylko że trochę kościelno-operowy).
Jeżeli ktoś z was zna typowych wykonawców w/w muzy(jak Metallica czy Iron Maiden w heavy metalu)j
to niech poda parę zespołów; bo ten Night Wish to za dobry nie jest.


Jeśli chcesz posłuchać dobrego gothica to polecam Tristanię i Sirrenię ( to praktycznie to samo bo liderem jest ten sam gość). Polecam też Sister of Mercy (klasyka choć to bardziej gothic rock). Z polskich wykonawców to Moonlight,Artrosis i Desdemona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothicu raczej nie słucham ale zgodzę się z Lady Vader. Chociaż Artrosis i Moonlight to starsze nagrania. Może jeszcze dwie pierwsze płyty Aion (Noia, Midian) i Fading Colours. A poza gothic polecam Madder Mortem. Świetna muzyka z panią na wokalu (rewelacyjna płyta Deadlands)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 15:56, Stoow napisał:

A co powiecie o nowym Vaderze - The Art Of War?


Mi podoba się bardzo a szczególnie kawałek napisany przez Maurycego :) Szkoda tylko, że jest to jedynie 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o Limp Bizkit? moze to nie jest taki typowy Metal, ale jednak po czesci jest, no nie wszystkie plyty bo "Results My Vary" to jak dla mnie nie LB :/ no i pierwsza płyta "Three Dollars Bill".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:10, Dominix napisał:

co sadzicie o Limp Bizkit? moze to nie jest taki typowy Metal, ale jednak po czesci jest, no
nie wszystkie plyty bo "Results My Vary" to jak dla mnie nie LB :/ no i pierwsza płyta "Three
Dollars Bill".

Limp Bizkit to nie metal w żadnym wypadku :P no najwyżej po troszku Nu-metal. Wg. mnie to jest Pop. Z tego co pamiętam miał bardźo fajny utwór o tytule "Rollin''" tekst znam na pamięć ;) I jeszcze mieli soundtracka do filmu Gothica "Behind blue Eyes" czy jakoś tak :D. Ogóllnie nie jest to złe ale dla mnie jest to za słabe i nie zbyt pasuje do tego co słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

behind blu eyes to wlasnie z plyty Results my vary i ta plyta to nie jest jak dla mnie LB. 2 plyta z piosenkami : Nookie, 9Teen90Nine, czy I''m Broke to juz no jak dla mnie mocniejsze kawalki no i z nowej płyty piosenka : The Propaganda to juz LB w calej okazalosci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 15:56, Stoow napisał:

A co powiecie o nowym Vaderze - The Art Of War?


Polecam, grali kawałki na Blitzkriegu - rzeźnia jak malowanie...:) Naprawdę kawał solidnej ciężkiej muzy. Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować