Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

dobra, ostatnia szansa zebu uciac ten nu-dny temat i zasiac troche kultury, rzucam pare hasel:

1)Avian - nowy zespol Dave''a Ellefsona
2) Jon K. - lepszy w Biomechanical czy Balance Of Power?
3) ArnoCorps - action-adventure rock band
4) The Iron Maidens czyli wiecej takich girlsbandow
5) Force Of Evil i King Diamond Band - ostateczny koniec Mercyful Fate?
6) Annihilator - Schizo Deluxe i wokal Dave''a Paddena
7) Operation Mindcrime II - bedzie powrot ''Ryche w chwale czy kolejne rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy zna ktoś taką piosenkę SOADu jak "Outer Space" - bo chyba najlepsza ich piosenka jakąsłyszałem ale nie jestem w stanie znaleźć w necie jej tekstu i zastanawiam się jak sięmoże naprawdęnazywać. Dostałem jąod kumpla - i ma wszystkie typowe cechy Systemu ale za nic nie mogę znaleźć tego tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 22:16, upiordliwy napisał:

Mam pytanie - czy zna ktoś taką piosenkę SOADu jak "Outer Space" - bo chyba najlepsza ich piosenka jakąsłyszałem ale nie
jestem w stanie znaleźć w necie jej tekstu i zastanawiam się jak sięmoże naprawdęnazywać. Dostałem jąod kumpla - i ma wszystkie
typowe cechy Systemu ale za nic nie mogę znaleźć tego tekstu...

napisz coś więcej moze kawałe txtu teledysk. Może to Toxicity, BYOB Chop SUey! nie wiem nie moge rozpoznać. Jakby to był stary KoRn to nie byłoby problemu ale tak potrzebuje więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyjściem na świat new album KoRn-a postanowiłem wszytskich ostrzec. TAKIEGO LAJTU TO NIE BYŁO W TYM ZESPOLE NIGDY. Dlatego też jeśli ktoś pamięta stare dobre czasy niech płyty nie tyka, chyba, ze 3-4 piosenki : Open Up, Hypocritics, Politics i Appears. Po odjęciu jenej gitary to nie jest ten sam zespół. Zresztą postanowiłem, że napisze dla was tutaj recenzje tego albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 22:24, Alexei Kaumanavardze napisał:

> Mam pytanie - czy zna ktoś taką piosenkę SOADu jak "Outer Space" - bo chyba najlepsza ich piosenka jakąsłyszałem ale
nie
> jestem w stanie znaleźć w necie jej tekstu i zastanawiam się jak sięmoże naprawdęnazywać. Dostałem jąod kumpla
- i ma wszystkie
> typowe cechy Systemu ale za nic nie mogę znaleźć tego tekstu...
napisz coś więcej moze kawałe txtu
teledysk. Może to Toxicity, BYOB Chop SUey! nie wiem nie moge rozpoznać. Jakby to był stary KoRn to nie byłoby problemu
ale tak potrzebuje więcej informacji



Nie mam tekstu - jak juzwspominałem. Ciężko o jakiekolwiek bliższe charakterystyki. Głównie tekst jest nieskomplikowany. W zwrotkach powtarzają się teksty. Później następuje refren. Specyficzna melodia. Sampla nie wiem gdzie umieścić. To nie jest żaden ze znanych kawałków. Słucham Systemu ale nie mam pojęcia co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 22:46, Alexei Kaumanavardze napisał:

A może w zwrotce powtarza się cały czas Wake up bo jak tak to Chop Suey:)



Ale kto by nie znał Chop Suey;p I to nie w taki sposób powtarza się. Całą piosenkę śpiewa solo Serj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 22:49, upiordliwy napisał:

> A może w zwrotce powtarza się cały czas Wake up bo jak tak to Chop Suey:)


Ale kto by nie znał Chop Suey;p I to nie
w taki sposób powtarza się. Całą piosenkę śpiewa solo Serj.


Napewno nie ma kawałka o takim tytule na żadnej płytce systema. Tekstów nie kojarze za bardzxo (outer space, kuman race), a najmniej słuchałem płytki o tytule SoaD, to może któryś z tamtych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 23:09, upiordliwy napisał:

Gdzie jest jakaś stronka gdzie mógłbym umieścić ten plik?


www.putfile.com Chyba tutaj możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:25, Widek napisał:

Dnia 01.11.2005 o 19:25, Widek napisał:

http://www.megaupload.com/?d=3O678GU7 - 2 kawałek - troche - OutroScopy

Dnia 01.11.2005 o 19:25, Widek napisał:

http://www.megaupload.com/?d=H6STKC11 - 3 Kawałek - Hard Rock - Sometimes



MonLight jest niezly a innych niesluchalem bo niemoge sciagnac z tego "Megaupload", jezeli bys zamiescil na Rapid Share to bym byl bardzo wdzieczny.

MonLight oceniam na +7 lub 8, moze jakby byl wokal i lepszy koniec (bo ten co jest to jakis goralski mi sie wydaje:)
I jeszcze jedno, niewiem czy moje glosiniki troche to znieksztalcaja czy taka wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować