Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 00:23, Cairine napisał:

Także generalnie dla mnie złe są tylko koszulki o małej gramaturze,
te cieniutkie, które można kupić w jakiś tanich sklepach z gadżetami i na bazarkach na ulicy.

wiesz, sam materiał zły nie jest, te Stedmany jak pisałem, mi pięć, kumplowi 3, praktycznie z miejsca sie zniszczyły.. straszny syf, ale ta Promo Stars, mam parę innych tej firmy i mógłbym podłogi zmywać nimi a i tak byłyby ok.. z tym Motorhead przeżyłem więc lekki szok jak go z pralki wyjąłem. wszystkie opisane przypadki, co podkreślam, dotyczą różnych gramatur.
wracam na oryginały, czy tak, czy tak i tak taniej wychodzi ich zkup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 01:11, deusER4 napisał:

Stedman, tak by było wiadomo o co mi chodzi.. po 2 praniu, materiał dobry to sobie zostawiłem
do prac domowych :D

Oj ale o to chodzi, że pisząc o firmie miałam na myśli jakoś materiału, bo w każdej koszulce przykładowo z metką Stedmanajest taki sam. Natomiast nadruk robi ktoś inny, kto po prostu kupuje koszulki i jakość nadruku zależy już od innej firmy. Dlatego o jakości nadruku raczej nie da się powiedzieć wiele patrząc jedynie po producencie koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 01:11, deusER4 napisał:

Stedman, tak by było wiadomo o co mi chodzi.. po 2 praniu, materiał dobry to sobie zostawiłem
do prac domowych :D


Upierz ją jeszcze 2 razy to uzyskasz bardzo ładną czarną koszulkę.:>
Sam już w życiu kilkadziesiąt egzemplarzy różnych posiadałem i ani razu nie trafiłem na nic co zniszczyłoby się w praniu. Dotyczy to zarówno t-shirtów licencjonowanych jak i no-nameów, zazwyczaj przyczyna niszczenia się były urazy mechaniczne które powodowały uszkodzenia materiału. Ale taką np. z "The Sound of Perseverance" mam już ~10 lat i trzyma się dobrze, tak samo "Something Wicked This Way Comes".
BTW - też mam taką do prac domowych(kiedyś reprezentowała "Heavy Metal Breakdown").:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Opeth to była:
-Gramatura 180g/cm
-100% z bawełny
-nadruk wykonany metodą sitodruku, dzięki czemu kolory są żywe i przedewszystkim trwałe
:D

Dnia 06.09.2010 o 01:36, Cairine napisał:

Oj ale o to chodzi..

no, licencjonowane.. juz nie bedę pisał ze wiem ocb, bo znów gdzies przeczytam ironie na swój temat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 02:03, deusER4 napisał:

> Oj ale o to chodzi..
no, licencjonowane.. juz nie bedę pisał ze wiem ocb, bo znów gdzies przeczytam ironie
na swój temat ;D

No to po co się nad tym rozwodzić... Jak Ci tak nadruki niszczą to kup sobie haftowane :D A ironię to ja przeczytałam pod moim adresem. Ale nic to.

Ja do chodzenia po domu to mam też coś koło 10 letni t-shirt z Angusem, z okładki Live at Donnington. Ciągle jeszcze żyje ;) Nawet nie przypuszczałam kupując ją, że dotrzyma czasów kiedy będzie modna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 11:06, Niflheim napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=xHWVRaiS00Q

Nowy kawałek Enslaved (Ethica Odini) urywa dupę! ;D Ich trzy ostatnie longplaye za bardzo
mi nie podchodziły, ale Axioma Ethica Odini zapowiada się wyśmienicie.


mi ich ostatnie dokonania nie podchodzily zupelnie, a najnowsza utwor wg mnie denny... czemu do cholery nie graja juz tak jak na boskim Vikingligr Veldi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 11:06, Niflheim napisał:

Axioma Ethica Odini zapowiada się wyśmienicie.

z tego co słyszę to ta płyta zapowiada się bardzo interesująco. upolować! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 12:01, Cairine napisał:

:D A ironię to ja przeczytałam pod moim adresem. Ale nic to.

ta, jak wszystko co napiszę, żadna nowość, już się przyzwycziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej wiesz co przesłucham ale mam nadzieję, że nie jest na tyle zue, że wzbudzi trwogę w mym sercu przez co schowę się pod stół i włączę Justina i jego love songs.
Przesłuchałem ten nowy album DA i wydaje specjalnego wrażenia to on na mnie nie robi. Niby całkiem fajne ale do KS to mu daleko. Zagrali mocniej co im w sumie na dobre nie wyszło bo jakoś mi to do nich nie pasuje a wokal spisuje się tam bardzo słabo żeby nie powiedzieć, że jest marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 09:19, Naymar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=lPkXTeogBYw mój solowy blackowy projekt, zapraszam do posłuchania :)

No, cóż za perełka uchowała się na naszym forum :) Jakby ktoś opisał ten kawałek jako nowy norweski, obiecujący projekt to bym nie widział w tym nic dziwnego. Przy tych wszystkich ostatnich wywodach wielkich gwiazdorów black metalu, prezentujesz się bardzo dobrze. Jak coś nagrasz nowego, to zaprezentuj się ponownie. Życzę owocnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:00, Witcher1990 napisał:

Ojej wiesz co przesłucham ale mam nadzieję, że nie jest na tyle zue, że wzbudzi trwogę
w mym sercu przez co schowę się pod stół i włączę Justina i jego love songs.

Właśnie dołączyłem do grona antyfanów użytkownika Witcher1990
Chłopaki, jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:59, Graszcz napisał:

Właśnie dołączyłem do grona antyfanów użytkownika Witcher1990
Chłopaki, jestem z wami

zróbmy mu karmnik.. w przyszłym tygodniu plany dostarczę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz chwilę wolnego czasu, to przesłuchaj album takiej kapeli ze Stanów jak Misery Index - "Heirs to Thievery"(Caelethi polecał tu kiedyś ich inny album:>). Bardzo przyzwoity death, zakrapiany raz słabej, raz mocniej grindcoreem. Przykładowo:
"You Lose" - http://www.youtube.com/watch?v=AgIR2hnmgGQ
"Day of the Dead" - http://www.youtube.com/watch?v=LG6B1i70_mI
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować