Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2010 o 22:23, Witcher1990 napisał:

Sory metalu nie jestem kinderkiem;p

Haha, Twóje posty mówią same za siebie. Odsyłam na onet, tam na pewno znajdziesz wspólny język z wieloma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 17:45, Nephren-Ka napisał:

a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger

już krąży po necie, nawet nie wiem czy jest sens tego słuchać. lepiej poczekam aż pojawią się pierwsze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 14:11, Miklak napisał:

już krąży po necie, nawet nie wiem czy jest sens tego słuchać. lepiej poczekam aż pojawią
się pierwsze opinie ;)


Coś późno strasznie, płyta wyszła pierwszego przecież.:P
Nie liczę na jakiś ekstra szał, ale jakby tak coś w stylu "The Grave Digger" się pokazało, to byłoby fajnie.
Opinie wygłosi pewnie Emperor jak się pojawi. Póki co widzę też, że Twój fiński znajomy dał 4/5 na RYM, czyli nie jest bardzo źle.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 16:44, Nephren-Ka napisał:

Opinie wygłosi pewnie Emperor jak się pojawi. Póki co widzę też, że Twój fiński znajomy
dał 4/5 na RYM, czyli nie jest bardzo źle.:>

Jak na power, to nie jest wysoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 16:46, Miklak napisał:

> dał 4/5 na RYM, czyli nie jest bardzo źle.:>
Jak na power, to nie jest wysoko :P

Czyli co? Porządny power zaczyna się u niego od 4,5 czy 5? W sumie to mnie to nie obchodzi bo z tego co widzę, słucham głównie zespołów (jeśli mówimy o tych power metalowych) ocenianych przez niego na > 4. :P Ale tak z ciekawości pytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 14:11, Miklak napisał:

> a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger
już krąży po necie, nawet nie wiem czy jest sens tego słuchać. lepiej poczekam aż pojawią
się pierwsze opinie ;)


że jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:12, Noxbi napisał:

Czyli co? Porządny power zaczyna się u niego od 4,5 czy 5? W sumie to mnie to nie obchodzi
bo z tego co widzę, słucham głównie zespołów (jeśli mówimy o tych power metalowych) ocenianych
przez niego na > 4. :P Ale tak z ciekawości pytam. ;)

4 to niby też porządny (niżej już nie). Jak da 4,5 czy 5, to uznaję to za naprawdę dobrą rekomendację, ale 4 to na mnie za mało. Tak czy siak, ma to być duży skok w porównaniu z Ballads of a Hangman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:57, Miklak napisał:

> Czyli co? Porządny power zaczyna się u niego od 4,5 czy 5? W sumie to mnie to nie
obchodzi
> bo z tego co widzę, słucham głównie zespołów (jeśli mówimy o tych power metalowych)
ocenianych
> przez niego na > 4. :P Ale tak z ciekawości pytam. ;)
4 to niby też porządny (niżej już nie). Jak da 4,5 czy 5, to uznaję to za naprawdę dobrą
rekomendację, ale 4 to na mnie za mało. Tak czy siak, ma to być duży skok w porównaniu
z Ballads of a Hangman.


od kiedy grave to power ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:34, hammerfall87 napisał:

> > a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger
> już krąży po necie, nawet nie wiem czy jest sens tego słuchać. lepiej poczekam aż
pojawią
> się pierwsze opinie ;)

że jak ? :)

nie rozumiem pytania. Piraci mogą posłuchać Grave Diggera, ale ja póki co nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o power chodzi, to ja teraz wracam do pierwszych płyt Avantasii. Całe (tzn. pierwsza i druga część) The Metal Opera jest świetne, potem trochę "kiepściej", bo dość mocno słychać inspiracje popem... I tak można tego jednakowoż posłuchać. Ale pierwsze dwie płyty to geniusz w prawie czystej postaci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:59, Miklak napisał:

> > > a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger
> > już krąży po necie, nawet nie wiem czy jest sens tego słuchać. lepiej poczekam

> pojawią
> > się pierwsze opinie ;)
>
> że jak ? :)
nie rozumiem pytania. Piraci mogą posłuchać Grave Diggera, ale ja póki co nie mam zamiaru.


A chodziło mi o to ,że grave wydał płytę zdziwiony jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 16:44, Nephren-Ka napisał:

Opinie wygłosi pewnie Emperor jak się pojawi. Póki co widzę też, że Twój fiński znajomy
dał 4/5 na RYM, czyli nie jest bardzo źle.:>


a wyglosi, wyglosi ;)

Powiem krotko, jest zle z powerowego punktu widzenia ;) Pierwsza polowa plytki to klasyczny szybki heavy grave digger - przyzwoity, ale nie porywajacy i grany w tym samym tempie, The Clans Will Rise Again jest wolniejszym utworem, ale tez szalu nie ma. Dopiero w Rebels sluchac powerek - refren, choreczki - jest wszystko za co uwielbiam grave digger :) Valley Of Tears tez kawalek z slyszalnymi elementami powerowymi i wypada bardzo sympatycznie. Na uwage zasluguje tez "ballada" Whom The Gods Love - chyba najlepszy utwor na tej plycie i przedostani Coming Home za swietnym refrenem z dudami. Pozostale tracki to zwykly porzadny heavy - zadnego szalu nie ma. Przyjemne, ale bez tego czegos. Plytka sporo gorsza od Ballads of a Hangman. Ocenowo ostanie i najnowsza plyta: Ballad to 5/6, Liberty or Death 2+/6, to ta zasluguje na jakies 4- jak dla mnie.

W kazdym tracku wokalnie Chris niszczy - zeby bylo jasne :) Czyli wokalnie jest tak jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 18:09, Warchild napisał:

I tak można tego jednakowoż posłuchać. Ale pierwsze dwie
płyty to geniusz w prawie czystej postaci... :)


pierwsze 2 plyty zgodze sie arcydziela pod kazdym katem. Ale dalsza tworczosc ? Szkoda gadac... ani Scarecrow ani The Wicked Symphony/Angel of Babylon wg mnie nie zasluguja na ocene powyzej 3/6, za wysoko zawiesil sobie poprzeczke na poczatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie grave digger znów pozytywnie zaskoczył. Udowodnili ,że nie mają talentu do nagrywania słabych cd .Dostałem porcję mięsistego heavy metalu a nie żadnego power metalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej to chyba fajnie być takim kinderem co? Może pójdę do fryzjera to sobie szczele taki fryz jak oni?
Hmm mężczyzną to chyba stałem się pogując nago ale na Kacie, w trakcie Purpurowych godów śpiewając wraz z tłumem "Prącie trzy na metr!" i biegając z siusiakiem wokół sceny. A na onet nie idę bo was lubię, a tam nie ma tylu zabawnych ludzi.
***

Wczoraj byłem na Kulcie, takie mało tru wiem, ale było świetnie, dawno się już tak dobrze nie bawiłem:D
Haha było chyba z 5 ścian śmierci albo i więcej:D Pogo wszędzie, nawet panny mnie szarpały, bawił się cały przód, chyba pierwszy koncert na którym szalała cała publika.
Choć już jestem zaprawionym w bojach rycerzem/wiedźminem tak obrażenia mam całkiem niezłe- obite łokcie, podrapana klata i plery, ból w mięśniach (nie zregenerowałem się po siłce;/) kilka headshotów od punków i rozwalony łuk brwiowy po zderzeniu z typkiem. ładnie się krew lała a teraz fajnie opuchło. Standard. czuję, że żyję!
Tylko błędem było nie branie moich tru czarnych glanów bo było to na trawce i po 5min zrobiło się straszne błoto na którym w adidaskach się ślizgałem, że już nie wspomnę, że są całe brązowe od błotka, tak jak i spodnie.
No i pięknie darliśmy mordy wraz z taką ekipą cud, miód a jak nam zagrali na koniec stare wymiatacze Wolność, Polska i wódka to była rzeźnia bo w pogo weszły największe koksy i nagle wszyscy zniknęli ale oczywiście ja, jako najdzielniejszy z rycerzy dzielnie biłem pogan skutecznie unikając ich ataków!
MEEEEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco dziwne pytanie, pośrednio związane z metalem: otóż, jaka gramatura na longslejwa będzie bardzo dobra? Zastanawiam się nad zakupami koszulek, ale może też jakiegoś "długorękawa" bym sobie zakupił, tak myśląc już o jesieni / zimie. ;) Ktoś może kupował taką odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:58, hammerfall87 napisał:

od kiedy grave to power ? :D :D :D

heavy/power, z naciskiem na heavy, ale poweru też jest trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:10, MarchewaSoler napisał:

Mam nieco dziwne pytanie, pośrednio związane z metalem: otóż, jaka gramatura na longslejwa
będzie bardzo dobra? Zastanawiam się nad zakupami koszulek, ale może też jakiegoś "długorękawa"
bym sobie zakupił, tak myśląc już o jesieni / zimie. ;) Ktoś może kupował taką odzież?


prosta sprawa kupuj oryginalne koszulki jeśli chcesz mieć jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:24, hammerfall87 napisał:

prosta sprawa kupuj oryginalne koszulki jeśli chcesz mieć jakość

Oj, to nie jest reguła, kiedyś widziałem za stówkę licencjonowaną, która miała gramaturę 150/160, co raczej jest mocno średnim rezultatem, jak na tę cenę. Znajduję także koszulki za 40-50 zł, które mają 180-200 gramaturę. A na longsleevach może się to czymś różnić, więc pytam po prostu. ;) A na licencjonowane koszulki akuratnie kasy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować