Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Jak dla mnie ''ubiór metalowca'' nie jest mi potrzebny - ja lubię muzykę taką jaką lubię - ale nie ma potrzeby ubierać się czarno, glany i te sprawy. To nie jest mój styl po prostu. A kto mi zabroni słuchać black metalu, dlatego że np. ubiorę pantofle na szpic i obcisły t-shirt !? Boję się pomyśleć jak wypadałoby się ubierać gdybym słuchał samej muzyki klasycznej. Długie włosy wyglądają w porządku, ale też nie każdemu pasują - ja noszę krótkie i wiem że nie będę zapuszczał, bo ja akurat bym głupio wyglądał.
Co do wieśniackiego ubioru... Ten termin wykreowali ludzie z miasta opisując innych ludzi z miasta, więc skąd skojarzenie ze wsią. Pierw trzeba tam być, by określać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 08:44, paweusz napisał:

/quite big ciach/


Tutaj chyba mowa o wizerunku ogólnym. Jesteś ewenementem nawróconym :] i wcześniej wykreowałeś swój styl. A osoby, które od dziecka słuchają rockowej muzyki, posiadają ogólnie taki, a nie inny styl ubierania. I nie piszę bynajmniej o kinderkach :)
Ja sam w wieku 22 lat ściąłem całkowicie włosy, ze względów czysto biologicznych i estetycznych (zostało mi już tylko kilka piór na łbie ;]). Ubierałem się jak metal - glany, bluza, ogólnie na czarno, ot tak stereotypowo. Zawsze lubiłem czarny kolor i do dzisiaj większa część mojej garderoby opiera się o ten kolor. Charakter pracy sprawił, że ubieram się elegancko. Kiedyś uważałem, że m.in. TEN ubiór sprawiał, że jestem metalem, bo chciałem żeby ludzie mnie tak postrzegali. Obecnie uważam, że nie jest istotny ubiór czy wygląd, tylko dusza (jak poetycko). Mam też znajomych, którzy pomimo wieku 30 lat nie myślą o zmianie wizerunku. Jeden nawet wykłada na uczelni Public Relations, a wygląda jak Dani :) Nie zmienia to faktu, że jest doskonałym specjalistą. Ach, gdyby wszyscy pracodawcy mieli takie podejście do tych "złych"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:56, Wiadroman napisał:

>


Ej, ej! Ja ubieram ie w H&M czesto! :D

ja mam cała szafę tych ciuchów...nawet metek nie wyrwałem bo w nich nie chodzę...Chodcze zazwyczaj w bluzie za 50 zł z children of bodom i koszulce za 35 iron maiden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham metalu a nie ubieram się jak... e... no ^^ Jak większość z was. Ani nie nosze się jakoś tak po metalowemu. Moim zdaniem kształtowanie osobowości ze względu na muzykę to takie... dziwne coś^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj noszę jakąś "obwisłą" bluzę z jakimś zespołem. Co do koszulek to noszę też białe (czasami kolorowe) i nie czuje się z tym źle. Jeszcze jakieś zwykłe dżinsy i trampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę po necie i patrzę czy jakiś Gigant rocka będzie grał w Polsce w najbliższym czasie i... w Stodole 14.06 będzie Type''o''Negative, a jako support Desdemona... Czemu stolica zawsze ma największe gwiazdy?! Kurcze... Chciałbym byc na Tajpie, tym bardziej, że nie wiadomo kiedy zagrają znowu
Jedzie ktoś z was do Węgorzewa, Bolkowa, Kostrzyna, Mysłowic labo Tychów na festiwale? Osobiście wybrałbym się na Castle Party do Bolkowa, bo jak na razie tylko tego nie zaliczyłem :] no na Mysticu nie byłem :[ ale dobrze, że jest coś takiego jak youtube :D
Tutaj macie info o Castle Party http://www.castleparty.com/ Był ktoś kiedyś? Jak tak, to niech zda małą relację, bo nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 12:25, Sith66 napisał:

> http://youtube.com/results?search_query=slayer+katowice&search=Search
>
> Szatan! Ten koncert będziemy pamiętać na wieki! Kto nie był niech looka :P

Jeszcze bardziej żałuję że nie pojechałem.


A żeby cie jeszcze bardziej dobić powiem że Rootwater był prawie tak samo dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:00, Szczur22 napisał:

> > http://youtube.com/results?search_query=slayer+katowice&search=Search
> >
> > Szatan! Ten koncert będziemy pamiętać na wieki! Kto nie był niech looka :P
>
> Jeszcze bardziej żałuję że nie pojechałem.
>

A żeby cie jeszcze bardziej dobić powiem że Rootwater był prawie tak samo dobry :D


Dzięki. ;/
A widziałeś Bloodsimple ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 16:19, Sith66 napisał:

Dzięki. ;/
A widziałeś Bloodsimple ?


Tak, byłem od początku. Chłopaki troche nie pasowali do reszty zespołów, ale zagrali naprawde fajnie, rozgrzali nieco ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie wkurza w tym roku liczba koncertów. A to bym chciał iść na Mystic Festiwal, ale nie, bo już idę na KoRna. A to bym chciał na Tool''a, ale nie... A bym chcaił na Black Sabbath, ale k@$#! nie!!!!!
Tak to widzę...
Oczywiście chodzi mi o problemy finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:17, Metal-jestem napisał:

Oczywiście chodzi mi o problemy finansowe.


U mnie jest problem może nie tyle finansowy, co czasowy... żeby dostać urlop musiałbym nie-wiem-komu-co-zrobić pierwsze :] poza tym, tak jak kiedyś nie było ich w ogóle, tak teraz są na okrągło... i chyba wszędzie. Ale na Toola bym poszedł :)
@darklordvader >> O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem okazję przesłuchać płytę Drowning Pool "full circle" i muszę powiedzieć że zmiana wokalisty wyszła na dobre, zespół skierował się na bardziej południowo rockowe brzmienie i całkiem sprawnie to wychodzi, z drugiej strony po kilku utworach płyta staje się jakby monotonna i zostaje w pamięci tylko kilka utworów, ale ogólnie polecam się z nią zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:30, Pustelnik 88 napisał:

> Właśnie jadę sobie kupić podwójne DVD do empiku. ( http://www.allegro.pl/item201445698_metal_filmowa_podroz_prosto_do_serca_bestii_2dvd.html

> )
> Podobno jedyny świetny dokument o metalu.

Jak oglądniesz to napisz. Może i ja się skuszę... :)


Dobra.
A w tym linku ktoś napisał Player zamiast Slayer, ale nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować