Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 15:37, Ledoke napisał:

Animetal - Cat''s Eye http://youtube.com/watch?v=7dAhONsmsOQ OMG oni są po prostu za-ye-biści
;D

Tylko co oni mają wspólnego z jakąkolwiek odmianą metalu !? To Violetta Villas ma ''ostrzejszy'' wokal niż ten Japończyk :D Ten naród wciąż mnie zadziwia... Taki Ozzy czy legion to by zjedli tych skośnookich ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wokal to jeszcze nic... Stroje są najlepsze, a ja myślałem że nie można ubrać się idiotyczniej niż niektóre bardzo rmoczne kapele. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:14, Vaxinar napisał:

Wokal to jeszcze nic... Stroje są najlepsze, a ja myślałem że nie można ubrać się idiotyczniej
niż niektóre bardzo rmoczne kapele. :D

Tja, przywołuje na myśl skojarzenia z... brrr... Power Rangers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:04, paweusz napisał:

Tylko co oni mają wspólnego z jakąkolwiek odmianą metalu !?

Tak wygląda japoński heavy metal, nawet ten poważny, po prostu po japońsku sie nie da "twardo" śpiewać, no chyba że mówimy o growlu ale ten jest w każdym języku taki sam, a przynajmniej podobny ;)

Dnia 04.06.2007 o 16:04, paweusz napisał:

To Violetta Villas ma ''ostrzejszy'' wokal niż ten Japończyk :D

Nie wiem jak Violetta Villas śpiewa, ale słyszałem że zaopatrywała cięższe kapele metalowe w psy i koty xD

BTW zauważył ktoś że ten kawałek(a dokładniej druga polowa) to cover motywu z Dragon Ball''a? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:55, Ledoke napisał:

Nie wiem jak Violetta Villas śpiewa, ale słyszałem że zaopatrywała cięższe kapele metalowe
w psy i koty xD

Okrutny żart xD A Violetta Villas to po Mandarynie najbardziej znany polski growl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 06:35, Adam12345678 napisał:

Ja słucham metalu, już mnie tak wychowano.

Yhy... Już sobie wyobrażam jak tatuś zamiast pacierza wpajał ci słowa Iron Mana, a mamusia kupowała czarne ciuszki dla małego Adasia, który jeszcze nie chodził :P. Słucha się tego co się lubi, a nie tego czego słuchają rodzice. Moja mamuska słucha Eleni i Tercetu Egzotycznego, ale nie wzoruje się na tym i włączam sobie np. "Brave New World" Maidenów ;D. Chociaż muszę też przyznać że mama lubi Frontside :D. Cały "Absolutus" spodobał się bardzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:31, zbysheck napisał:

> Ja słucham metalu, już mnie tak wychowano.
Yhy... Już sobie wyobrażam jak tatuś zamiast pacierza wpajał ci słowa Iron Mana, a mamusia
kupowała czarne ciuszki dla małego Adasia, który jeszcze nie chodził :P. Słucha się tego co
się lubi, a nie tego czego słuchają rodzice. Moja mamuska słucha Eleni i Tercetu Egzotycznego,
ale nie wzoruje się na tym i włączam sobie np. "Brave New World" Maidenów ;D. Chociaż muszę
też przyznać że mama lubi Frontside :D. Cały "Absolutus" spodobał się bardzo :).

Nie koniecznie sie z tobą mogę zgodzić.Ja od dziecka byłem ,,uczony" iron maiden.Ojciez były basista Vadera i Zio
Mama fanka metaliki. I ja gdy maiłem 6 lat byłem na koncercie irona z okazji the brave new world.Wie c zostało mi to po dis dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:38, witek194 napisał:

Ja od dziecka byłem ,,uczony" iron maiden.Ojciez były basista Vadera i Zio

Więc mamy na forum synka basisty Vadera? ;D
Jakie twe miano chłopcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:42, zbysheck napisał:

> Ja od dziecka byłem ,,uczony" iron maiden.Ojciez były basista Vadera i Zio
Więc mamy na forum synka basisty Vadera? ;D
Jakie twe miano chłopcze? :D

imię- witek...dla przyjaciół wituś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:48, pretorianie napisał:

Straszne, że niektórzy nie wiedzą kto to jest James Hetfield.


A któż to? Joke of course. :]
Mnie również przeraża fakt, że dzisiejsze dzieciaki wychowują się na techno i disco. Niestety żyjemy w takim zakisiałym kraju, gdzie wszelki objaw trampek, glanów, długich włosów etc. jest oznaką satanizmu :\ ja jestem z rodziny wyklęty od 14 roku życia, od kiedy w moim radiu leciały nuty Kata czy Dimmu Borgir...
A na ścianie wisiał olbrzymi pentagram ^_^ To były czasy, aż się łezka kręci w oku ;(
Pozostały wspomnienia i miłość do tej jakże pięknej muzyki... (Właśnie z hifi wybrzmiewają dźwięki Szponu z płyty Coś Dzikiego ekipy Bodomskich Dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! :D
Po raz chyba... 6 (?) zamieszczam w tym temacie swój utwór... Tym razem jest to intro do mojej nowej płyty "...to the fortress of sorrow..." -> http://www.lastfm.pl/music/Denath-Urath endżoj :D może nie jest to metal, ale pasuje (tak myślę) jako intro. Gatunek muzyki to pomieszanie ambientu (latam i nagrywam różne dźwięki a potem je wykorzystuję do sklecenia czegoś sexy) z black metalem i psychodelą... Total odlot xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 17:21, greg_f napisał:


A któż to? Joke of course. :]
Mnie również przeraża fakt, że dzisiejsze dzieciaki wychowują się na techno i disco. Niestety
żyjemy w takim zakisiałym kraju, gdzie wszelki objaw trampek, glanów, długich włosów etc. jest
oznaką satanizmu :\ ja jestem z rodziny wyklęty od 14 roku życia, od kiedy w moim radiu leciały
nuty Kata czy Dimmu Borgir...
A na ścianie wisiał olbrzymi pentagram ^_^ To były czasy, aż się łezka kręci w oku ;(
Pozostały wspomnienia i miłość do tej jakże pięknej muzyki... (Właśnie z hifi wybrzmiewają
dźwięki Szponu z płyty Coś Dzikiego ekipy Bodomskich Dzieci).

Niestety masz rację.. Ale wszystko wraca więc może Metal też wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:48, pretorianie napisał:

No właśnie coraz mniej ludzi słucha metalu a ja się na tym wychowałem. Straszne, że niektórzy
nie wiedzą kto to jest James Hetfield.

Dla mnie to jak najbardziej normalne, że w społeczeństwie na które składa się wiele indywidualności każdy słucha czegoś innego. Ja się wychowałem na muzyce techno, a nie przeszkodziło mi do zacząć metalu (black) w wieku 20 czy 21 lat. Osobiście gdybym nie sprawdził w google, to bym nie wiedział kto to James Hetfield i niewiele mnie to obchodzi, bo nie słucham jego zespołu i im podobnych. Nie podoba mi się jedno - że tzw. metale (niektórzy) czasem się żalą że oni są w porządku a robią z nich kogoś gorszego, a jednocześnie najeżdżają na sympatyków odmiennych rodzai muzyki - szacunek za szacunek winien być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:33, paweusz napisał:

- szacunek za szacunek winien być...


Paweusz, jesteś jednym z niewielu nawróconych, musisz sam to przyznać. Niewiele jest indywidualności podobnych Tobie. Wiem coś o tym. Chodziłem do szkoły muzycznej, do klasy fletu poprzecznego (dodatkowy pianino), słuchałem ogólnie wszystkiego, nawet techno czy dicho. W wieku lat 14 z niewiadomych przyczyn zacząłem słuchać rocka, grunge''a, punk''a, metalu et cetera, et cetera. Nawet teraz potrafię posłuchać dobrej muzyki, gdzie dobra nie oznacza tylko rock, tylko np. R''n''B (West, Kelis), pop (Pink, Barkley) czy nawet techno (Members, Westbam) i pobawić się przy niej. Staram się nie ograniczać do jednego gatunku. Ale to co się dzieje teraz... to jest lekka przesada. Rodzice starają się wychować dzieci na "porządnych", więc metal, ba, nawet rock odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja słucham metalu! Szczególnie przy obróbce, jak na warsztacie obok mnie mechanik cośtam przyspawuje... :-)

Na serio: Zdarza się, ale nie za często - wolę melodyjnego rocka, czyli Kaiser Chiefs lub AFI. Nie pogardzę też Rammsteinem, który jest też nieco metalem - dokładniej to nu metal industrial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować