Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 17:19, Mantus6 napisał:

Taaa nie pasuje Ci ich wokal bo sam masz pewnie głos jak jakiś pedał.

Może bez przesady, co? Jak ktoś ma inny gust, nie trzeba od razu go obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:18, kuba121 napisał:

Panowie prosze was. Odrobinke kultury. A wokal blackowy jest super. Cały black tez jest niezły,
chociaz jestem gorącym zwolennikiem deathu. A cała ta otoczka morderstw, gwałtów, podpaleń
itd. jakoś nieszczególnie mi pasuje.


Ja chce dyskutować ,moja wina ze chłopak niemoze przezyc tego ze ktos ma inne zdanie niz on.

Dam rade tobie blackusiu potupaj sobie nózkami o podłoge zacisnij mroczne piastki i krzyknij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:18, kuba121 napisał:

Panowie prosze was. Odrobinke kultury. A wokal blackowy jest super. Cały black tez jest niezły,
chociaz jestem gorącym zwolennikiem deathu. A cała ta otoczka morderstw, gwałtów, podpaleń
itd. jakoś nieszczególnie mi pasuje.



Ja też słucham metalu.. tzn heavy i trash.. co do black i death.. wokal jak dlamnie osobiście odpada.. wole wsłuchać się w gre gitar. a nawet ta jest tutaj przesadzona.. te dwa gatunki dalece odeszły od klasycznej koncepcji metalu.. powiem że troche się wynaturzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:23, hammerfall87 napisał:

Dam rade tobie blackusiu potupaj sobie nózkami o podłoge zacisnij mroczne piastki i krzyknij:)


Chętnie bym nogami potupał na twoim ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:25, Mantus6 napisał:

> Dam rade tobie blackusiu potupaj sobie nózkami o podłoge zacisnij mroczne piastki i krzyknij:)


Chętnie bym nogami potupał na twoim ryju.



ja mam twarz a propo morczny kinder metalu

przez takich jak ty cała muzyka ma złą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:38, minimysz napisał:

> Ja ci dam ryczenie do cholery! :D Nergal growluje i tyle! /ciach/
Szczerze mówiąc dawno się tak nie uśmiałam. Nergal i growl... Do growlu to się jednak przepony
używa, a nie płuc i gardła.


Chcesz rzygów?! Posłuchaj six feet under...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale powiedziane! Death i black to nie muzyka, a ekstrema. Trudno nazwać muzyką szybkie jak błyskawica nawalanie w stuny (nie mówie, że pozbawione techniki. Niektóry muzycy death metalu są świetni- Dino Cesarez). Jest to sprawa bardzo kontrowersyjna, czy należy na to mówić muzyka czy nie i opini będzie pewnie tyle, co ludzi na świecie :) Ja zgadzam sie z Powerslave''m, chociaż Behemota lubię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:26, hammerfall87 napisał:

ja mam twarz a propo morczny kinder metalu

przez takich jak ty cała muzyka ma złą opinie


Kinder metalem to nazywaj siebie idioto.
Nawet nie wiesz jakich zespołów słucham jakbyśmy je porównali to by wyszło że to ty jesteś kinder metal.

Co pewnie Carpathian Forest i Marduk to dla ciebie już sataniści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:32, Mantus6 napisał:

> ja mam twarz a propo morczny kinder metalu
>
> przez takich jak ty cała muzyka ma złą opinie

Kinder metalem to nazywaj siebie idioto.
Nawet nie wiesz jakich zespołów słucham jakbyśmy je porównali to by wyszło że to ty jesteś
kinder metal.

Co pewnie Carpathian Forest i Marduk to dla ciebie już sataniści?


I wlasnie niedosc ze wolno myslisz to zachowujesz sie jak kinder metal bo ba siedzisz wylacznie w jednym gatunku metalowym i tylko gadasz.Może masz taka phobie dlatego ze jestes bity przez dresikow w szkole lub rodzice zamykali cie w piwnicy.serio czy ja napisalem ze to satanisci .Zlituj sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:38, hammerfall87 napisał:

I wlasnie niedosc ze wolno myslisz to zachowujesz sie jak kinder metal bo ba siedzisz wylacznie
w jednym gatunku metalowym i tylko gadasz.Może masz taka phobie dlatego ze jestes bity przez
dresikow w szkole lub rodzice zamykali cie w piwnicy.serio czy ja napisalem ze to satanisci
.Zlituj sie prosze


ty zapewne jesteś metal prawdziwy. A od moich rodziców to się odwal bo pożałujesz.
Ta nie napisałeś że to sataniści bo poprostu nie znasz dobrych Skandynawkisch zespołów
zapewnie słuchasz tylko jakiegoś nu-metalu czy czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche szacunku czy musicie się błotem obrzucać ??.. zachowujecie się jakby was w dzieciństwie z procy karmili.. a czytając jak się bluzgacie to odnosze wrażenie że was " sutki swędzą ".. opanujcie się i będzie OK

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:41, Mantus6 napisał:

> I wlasnie niedosc ze wolno myslisz to zachowujesz sie jak kinder metal bo ba siedzisz
wylacznie
> w jednym gatunku metalowym i tylko gadasz.Może masz taka phobie dlatego ze jestes bity
przez
> dresikow w szkole lub rodzice zamykali cie w piwnicy.serio czy ja napisalem ze to satanisci

> .Zlituj sie prosze

ty zapewne jesteś metal prawdziwy. A od moich rodziców to się odwal bo pożałujesz.

No własnie trafnie to okresliles ja jestem prawdziwy i nieudaje,aha napisz sobie ze naslesz swoich kolegow,lucyfera i tam jeszcze kogo sobie ubzdurasz w tej swojej malej główce.Nieysilaj sie bo mnie nieprzegadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:45, Powerslave napisał:

Panowie troche szacunku czy musicie się błotem obrzucać ??.. zachowujecie się jakby was w dzieciństwie
z procy karmili.. a czytając jak się bluzgacie to odnosze wrażenie że was " sutki swędzą
".. opanujcie się i będzie OK

Pozdrawiam

tak jest prosze szanownego kolegi ja przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:46, hammerfall87 napisał:

No własnie trafnie to okresliles ja jestem prawdziwy i nieudaje,aha napisz sobie ze naslesz
swoich kolegow,lucyfera i tam jeszcze kogo sobie ubzdurasz w tej swojej malej główce.Nieysilaj
sie bo mnie nieprzegadasz :)


Ty jesteś nikim a nie metalem. Nie znasz się na prawdziwym Skandynawskim metalu więc nie masz tu nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:49, Mantus6 napisał:

> No własnie trafnie to okresliles ja jestem prawdziwy i nieudaje,aha napisz sobie ze naslesz

> swoich kolegow,lucyfera i tam jeszcze kogo sobie ubzdurasz w tej swojej malej główce.Nieysilaj

> sie bo mnie nieprzegadasz :)

Ty jesteś nikim a nie metalem. Nie znasz się na prawdziwym Skandynawskim metalu więc nie masz
tu nic do gadania.


Ja juz sie niespieram a pamietaj ze metal nieskonczyl sie na skandynawi może ty byłes w jakies hibernacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:29, goldeneagle napisał:

Doskonale powiedziane! Death i black to nie muzyka, a ekstrema. Trudno nazwać muzyką szybkie
jak błyskawica nawalanie w stuny (nie mówie, że pozbawione techniki. Niektóry muzycy death
metalu są świetni- Dino Cesarez). Jest to sprawa bardzo kontrowersyjna, czy należy na to mówić
muzyka czy nie i opini będzie pewnie tyle, co ludzi na świecie :) Ja zgadzam sie z Powerslave''m,
chociaż Behemota lubię słuchać.


Jak by to powiedzieć...czy według ciebie Symphonic Black Metal to jest bezsensowne napieprzanie po bębnach i po strunach?! Popatrz na Dimmu Borgir(świetny zespół swoją drogą) ,albo Crystal Abyss (nic specjalnego ,ale dobry przykład). Tam perkusja jest bardzo rytmiczna,melodia wygrywana przez symfonię jest wzmacniana przez ciężkie (faktycznie,zazwyczaj bez melodii) gitary. Poza tym Death i Black to dwa różne gatunki metalu ,że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:30, Azreix napisał:

Z definicji wiadmo, że growluje się przez przeponę. Ale skąd wiesz, że Nergal tak właśnie nie
robi? Wiem, że jego wokal nie brzmi jak tradcyjny, deathowy growl, ale przecież tak jak każdy
ma inny głos, tak growl różnych wyjców może różnie brzmieć.

Wreszcie osoba ,która mnie poparła...Poza tym growl jest pojeciem dosyć uniwersalnym i mozemy sobie pozwolić na pewne odstępstwa od dosłownego tłumaczenia. Bo growl znaczy także warczeć dzieki czemu "ryk" Nergala możemy przypisac do growlu. Taka sama jest sytuacja z Peterem ,Aumanem (miejscami jest typowy bulgoczący rzyg) i wokalistą Moonspell''a.
Poza tym zespół stanowi kilku członków nie tylko perkusista --> to do tych ,którzy uważają ,że Behemoth jest tak bardzo popularny dzięki Infernowi.Otóż jest bardzo dużo osób uważających Nergala za dobrego wokala i Wam nic do tego!Myślicie,że skąd tylu fanów Behemotha?! Co?! Bo cały zespół jest za....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:29, goldeneagle napisał:

Doskonale powiedziane! Death i black to nie muzyka, a ekstrema.

To nie muzyka !? A co ? Dla mnie to plus, że nie ma za wiele wspólnego z początkowym metalem - to konkretny nurt dla konkretnych ludzi. Daj spokój z Lucyferem Hammerfall (tak nazywano Jezusa-niosący światło). Śmieszy mnie konfrontacja black z death - to 2 różne sprawy. Jakby porównywać Queen i Bayer Full, bez powiązania większego.
Black nie równa się satan i psycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować