Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 11:28, PlushowyMisio napisał:

Bardzo lubię takie klimaty. Muzyka etniczna mocno wzbogaca metalowe brzmienia.


A znasz Nile? Świetny, bardzo "powerowy" death z bardzo dużymi wpływami Egiptu, świetnie się słucha, szczegulnie polecam najnowszy album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:54, caramondl napisał:

> Bardzo lubię takie klimaty. Muzyka etniczna mocno wzbogaca metalowe brzmienia.

A znasz Nile? Świetny, bardzo "powerowy" death z bardzo dużymi wpływami Egiptu, świetnie się
słucha, szczegulnie polecam najnowszy album.

Nile jest cudowny...Kocham utworek Ramses bringer of war. Czuc ten egipt. Słyszałem ,że nowa płyta jest świetnie wydana : wszystko znajduje sie w takiej piramidce ,wewnątrz oczywiście płyta i teksty piosenek zapisane na papirusie.Tylko strasznie to drogie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:40, Azreix napisał:

Jak masz trzy bańki za dużo w kieszeni to żaden problem ;P Wcześniej chyba nawet link do tego
dawałem.

3 baniek nie mam :D (tak przypuszczałem...niezła sumka) mam 20 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:16, mtobi napisał:

Dają tego pieska do mikrofonu i jazda xD Fajny pomysł mieli, pies nieźle growl''uje :P


Trochę problematycznie, co jak psiulowi teksty piosenek się pomylą? Pewnie jadą z playbacku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam kumpla który do tej pory za "prawdziwe" albumy Metalliki uznawał pierwsze 3.Po przeczytaniu książki "sprawiedliwość dla wszystkich" AJFE też uznał. Ale nadal uważa że pozostałe albumy np Czarny Load i Reload to już komercha i shit bo odeszli od dawnego stylu i graja "mieciutkie dziadstwo" a nie stary włochaty thrash metal. Ja myśle że to bardzo dobrze że eksperymentują i wyszło im to na dobre. Sam uważam że pierwsze albumy są bardzo dobre, ale te nowsze też są super i wcale nie sądze że to komercha i granie po to żeby wiecej ludzi płyte kupiło. Co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:18, krzysiukrawiec napisał:

W mojej skromnej opinii zdecydowanie lepsze są te pierwsze 4 albumy, ,,świeższa" Metallica
jakoś mi nie podchodzi.

że może nie podchodzic to jak najbardziej rozumiem! ale żeby mówic że coś jest komerchą bo sie tego nie lubi to przesada! to chyba nie jest prawdziwy fan a ma dużo ubrań właśnie z metalliką i często mówi jaki to nie jest zajefajny zespół. Acha on na basie gra i lubi Cliffa bo grał tak jak on- paluchami a Newsteda juz nie lubi bo kosteczką pocina dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:27, hammerfall87 napisał:

A ja chce wam polecić solowy album wokalisty hammerfall "beyond the gates" solidny heavy metal.

hammerfall to power metal czemu wokalista nagrał heavy?? a ma taki fajny głos do powera:) ja sie słucha to prawie jak jakiś hymn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:45, THE WITCHER1990 napisał:

> A ja chce wam polecić solowy album wokalisty hammerfall "beyond the gates" solidny heavy
metal.
hammerfall to power metal czemu wokalista nagrał heavy?? a ma taki fajny głos do powera:) ja
sie słucha to prawie jak jakiś hymn:)


ja wlasnie sie zastanawialem czym sie rozni heavy od poweru bo przeciez hammerfall gra heavy metalowo niewem tak ja to odczuwam.Manowar tez a wszyscy uparcie tweirdza ze to power power jest bardzie delikatniejszy sam niewem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie słucham metalu. Z jednym wyjątkiem. Zespół, który urzekł mnie swoimi balladami, szczególnie wokalem... Zespół, który jest klasyką polskiego heavy metalu.. KAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:22, THE WITCHER1990 napisał:

że może nie podchodzic to jak najbardziej rozumiem! ale żeby mówic że coś jest komerchą bo
sie tego nie lubi to przesada! to chyba nie jest prawdziwy fan a ma dużo ubrań właśnie z metalliką
i często mówi jaki to nie jest zajefajny zespół. Acha on na basie gra i lubi Cliffa bo grał
tak jak on- paluchami a Newsteda juz nie lubi bo kosteczką pocina dziwne:)


Słyszałeś kawałek ,,(Anestesia) Pulling teeth'''' ? Tam na gitarze gra tylko Burton! Jak dla mnie miód na uszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:12, krzysiukrawiec napisał:

Słyszałeś kawałek ,,(Anestesia) Pulling teeth'''' ? Tam na gitarze gra tylko Burton! Jak dla
mnie miód na uszy:))


Na gitarze basowej, niby jedno słowo, ale wiele zmienia ;P
Jest ktoś obeznany z zespołem Death? Ostatnio zacząłem się w nim zasłuchiwać i strasznie mi się podoba, kawałek The Philosopher miażdży. Może ktoś by polecił jakieś dobre płytki, od czego warto zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować