Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 16:44, Kryhuu napisał:

PS. Strona 666 panowie. :)

Jak u kogo - u mnie 267 ;]

Właśnie się tak zastanawiam co z Vaderem. Niby tu energetyzujący drink sygnowany nazwą ich zespołu wychodzi na rynek, a tu szykuje się mały rozpad zespołu :P Żaden skład nie trwa wiecznie, ale źle się dzieje, źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:32, Wayzin napisał:

> PS. Strona 666 panowie. :)
Jak u kogo - u mnie 267 ;]

bo pewnie masz jakieś 50 postów na stronę :P idź stąd odmieńcze

Dnia 28.08.2008 o 18:32, Wayzin napisał:

Właśnie się tak zastanawiam co z Vaderem. Niby tu energetyzujący drink sygnowany nazwą
ich zespołu wychodzi na rynek, a tu szykuje się mały rozpad zespołu :P Żaden skład nie
trwa wiecznie, ale źle się dzieje, źle.

Wkręcą fanom że to napój ze starwarsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Fred Estby, filar Dismember, który opuścił swój zespół po 19 latach? Albo Nicke Andersson, w zasadzie fundament Entombed? Jak widzisz, były większe straty ;).
Dla mnie największą jest odejście Bredo z HS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bo pewnie masz jakieś 50 postów na stronę :P idź stąd odmieńcze
Och, rzeczywiście jestem inny. Świat mnie nie rozumie, idę się wypłakać w kąt razem z moimi trójkątnymi różowymi żyletkami z logiem Linkin Parka :(

> Wkręcą fanom że to napój ze starwarsów :D
O, wiadomo. Co nie trv, to nie my :]

@Squeglee
> A Fred Estby, filar Dismember, który opuścił swój zespół po 19 latach? Albo Nicke Andersson,
> w zasadzie fundament Entombed? Jak widzisz, były większe straty ;).
> Dla mnie największą jest odejście Bredo z HS.
Wiadomo, że były większe. Ale mówimy tu o naszym rodzimym Vaderze, od którego jeszcze tak niedawno odszedł Novy. Basista i perkusista - źle się dzieje, co jeden członek to nie dwóch i sytuacja robi się ogólnie nieciekawa. Wiadomo, że Peter znajdzie ich godnych następców, ale prawdopodobnie wtedy styl Vadera wyewoluuje, a tego się najbardziej obawiam. Czasem to wychodzi na dobre, cóż - sam nie wiem. Poczekamy, pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:32, Wayzin napisał:

Właśnie się tak zastanawiam co z Vaderem. Niby tu energetyzujący drink sygnowany nazwą
ich zespołu wychodzi na rynek, a tu szykuje się mały rozpad zespołu :P Żaden skład nie
trwa wiecznie, ale źle się dzieje, źle.


ja tam za Vaderem plakac nie bede, zadna plyta mnie nie zainteresowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - wolisz power/black z tego co wiem. Ale gdybyś przekonał się choć trochę do death metalu, to by Ci się i Vader spodobał, szczególnie De Profundis miażdży poziomem kompozycji.

Btw. Ostatnio zagadałem na last.fmie to pewnej osoby, mój nick to Shaimar. Czy nie dostałeś przypadkiem takiej wiadomości? Bo widzę lat 21, mężczyzna, Polska. Do tego mówiłeś, że masz ponad 2000 odtworzeń Summoninga, więc wszystko się zgadza :) A i poweru trochę widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:59, EmperorKaligula napisał:

moze idzie na koncertowego w najblizsza trase czy cos... hellhammer wogole gra na koncertach
dimmu czy tylko w studio ?

Hellhammer jak przyszedł ze 3 lata temu do Dimmu Borgir, to grał na koncertach jaki i w studio. Z pół roku temu czytałem, że musi się on poddać operacji - bodajże łokcia i to by wyjaśniało potrzebę znalezienia perkusisty przez DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:17, paweusz napisał:

Hellhammer jak przyszedł ze 3 lata temu do Dimmu Borgir, to grał na koncertach jaki i
w studio. Z pół roku temu czytałem, że musi się on poddać operacji - bodajże łokcia i
to by wyjaśniało potrzebę znalezienia perkusisty przez DB.


o kontuzji slyszalem, ale jako o drobnym urazie, o operacji nic nie slyszalem. No ale jak operacja to wszystko jasne - kogos potrzebuja na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:07, Wayzin napisał:

Btw. Ostatnio zagadałem na last.fmie to pewnej osoby, mój nick to Shaimar. Czy nie dostałeś
przypadkiem takiej wiadomości? Bo widzę lat 21, mężczyzna, Polska. Do tego mówiłeś, że
masz ponad 2000 odtworzeń Summoninga, więc wszystko się zgadza :) A i poweru trochę widzę.


zadnych wiadomosci nie otrzymalem, to jednak nie bylem ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Jakbyś mógł to podaj mi to - czy na GSie, czy tutaj :) A tak, z ciekawości chciałbym zobaczyć. Oczywiście jeśli nic nie masz przeciwko.

A i sorry za offtop.

Frost też miał kontuzję, ale nogi zdaje się. Ale z Satyrem trzyma się od Bóg wie ilu lat i się nie rozchodzą, Fenriz z Nokturno Kultem też. Niektóre duety są nierozerwalne, ba - szczególnie duety. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:50, Alehor napisał:

buehehehe przeglądam liste tematów atu

>
Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?[str. 1 - 666]


zależy ile postów na stronie ktoś ma ustawione, ja mam 30, więc u mnie jest 444 stron ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:14, Azreix napisał:

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friend ID=39973732
(proszę zjeść spację po ''friend'' :P)


Nie dziękuję, nie jestem głodny, poza tym spacja jest mi jeszcze potrzebna ;)
A kawałki całkiem znośne, fajne partie instrumentalne, ale co on tam śpiewa to ja za cholerę nie odgadnę.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Vaderowi padnie sekcja rytmiczna całkiem to źle będzie...ale pewnie znajdą nowych. Po tym jak Doc "odszedł" myślałem, że już nikt go tam właściwie nie zastąpi na stałe, a jednak znalazł się i ktoś taki...

BTW - gdzie w sieci można śledzić nowości płytowe? Nie muszę chyba pisać jakiego gatunku ma to być muzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:16, Azreix napisał:

No to Peter został sam na placu boju...


Nie sądziłem, że to kiedyś powiem/napiszę- JEZUS!!! co to za "Moda na Sukces" się zrobiła z naszego VADERA?!
Raczej nie wyobrażam sobie koncertu urodzinowego bez reszty zespołu. Powinni zagrać chociaż ten koncert w pełnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[*]

Takiego Vadera chyba nikt nie chciał? Mówiłem, że to się może nieciekawie skończyć... Teraz pozostaje pytanie: kogo Peter weźmie do załogi? Czy styl Vadera drastycznie wyewoluuje? Masakra, czysta masakra. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować