Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 17:50, Graszczur napisał:

Mam wolny bilet na XXV. Chce ktoś kupić? 130 zł


A co, nie jedziesz ? Z tym Vaderem to naprawdę kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:50, Graszczur napisał:

Mam wolny bilet na XXV. Chce ktoś kupić? 130 zł


Na głowę upadłeś? Walić że Vader się posypał, tam sie jedzie dla samego Entombed i Nile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:09, Szczur22 napisał:

> Mam wolny bilet na XXV. Chce ktoś kupić? 130 zł

Na głowę upadłeś? Walić że Vader się posypał, tam sie jedzie dla samego Entombed i Nile!

orly?
Ja jadę. Ale bilet miałem wolny. Miałem, bo już znalazłem kupca. Tak więc oferta nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yy, jedzie ktoś może na koncert Bullet for My Valentine 29 Listopada 2008 r do Berlina? Tak pytam tylko orientacyjnie bo brudy ode mnie z miasta tego nie słuchają. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:26, Choinix napisał:

Yy, jedzie ktoś może na koncert Bullet for My Valentine 29 Listopada 2008 r do Berlina?
Tak pytam tylko orientacyjnie bo brudy ode mnie z miasta tego nie słuchają. ;P


No to te ''brudy'' dobrze czynią. To metalcore/thrash czyli shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:56, Leslaw555 napisał:

No to te ''brudy'' dobrze czynią. To metalcore/thrash czyli shit.


Nie pytałem się nikogo o zdanie na temat zespołu, za którym osobiście przepadam gdyż trafia mi idealnie w gusta, tylko pytałem się kto może jest zainteresowany takim koncertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:03, Choinix napisał:

Nie pytałem się nikogo o zdanie na temat zespołu, za którym osobiście przepadam gdyż
trafia mi idealnie w gusta, tylko pytałem się kto może jest zainteresowany takim koncertem.


znaczy szukasz ludzi do sabotazu, tak ? wysadzamy scene ? przecinamy kable ? cos w ten desen :]

ten zespol gra malo ciekawa muzyke i watpie bys spotkal w tym temacie kogos kto sie wybierze ;)

no i pozdrowienia dla "brudow" z twojego miasta, maja dobry gust :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:35, EmperorKaligula napisał:

no i pozdrowienia dla "brudow" z twojego miasta, maja dobry gust :]


M''kay, pozdrawiam sam siebie, dziękuję, reszcie też przekażę :P.
Szkoda w sumie, że nikt nie słucha BFMV. :F Myślałem, że na taką społeczność znajdzie się chociaż kilka osób, które by tego słuchały. :P Tym bardziej, że nie jest to jakiś specjalnie zespół na uboczu, a tym, że dorobili się tego, czego się dorobili, nie można zarzucić im, że grają muzykę nieznośną, kwestia gustu jak widzę. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:07, Choinix napisał:

M''kay, pozdrawiam sam siebie, dziękuję, reszcie też przekażę :P.
Szkoda w sumie, że nikt nie słucha BFMV. :F Myślałem, że na taką społeczność znajdzie
się chociaż kilka osób, które by tego słuchały. :P Tym bardziej, że nie jest to jakiś
specjalnie zespół na uboczu, a tym, że dorobili się tego, czego się dorobili, nie można
zarzucić im, że grają muzykę nieznośną, kwestia gustu jak widzę. XD


To raczej kwestia doboru złego tematu. BFMV to nie metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:19, Harvenar napisał:

> M''kay, pozdrawiam sam siebie, dziękuję, reszcie też przekażę :P.
> Szkoda w sumie, że nikt nie słucha BFMV. :F Myślałem, że na taką społeczność znajdzie

> się chociaż kilka osób, które by tego słuchały. :P Tym bardziej, że nie jest to
jakiś
> specjalnie zespół na uboczu, a tym, że dorobili się tego, czego się dorobili, nie
można
> zarzucić im, że grają muzykę nieznośną, kwestia gustu jak widzę. XD

To raczej kwestia doboru złego tematu. BFMV to nie metal.


BFMV to może i metal był... ale teraz raczej to taki rock/punk dla EMO... Sam kiedyś lubiłem ich słuchać, ale ile można? EMO zrobiło z nich kolejny powód do masochizmu... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:26, Lukas Unspoken napisał:

BFMV to może i metal był... ale teraz raczej to taki rock/punk dla EMO... Sam kiedyś
lubiłem ich słuchać, ale ile można? EMO zrobiło z nich kolejny powód do masochizmu...
ehh...


Akurat BFMV nigdy nie było metalem. Metalcore, a metal to coś innego. Podobne, ale różniące się dosć znacznie. To się tyczy wszystkiego co ma "core" w nazwie, i jest muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:29, Harvenar napisał:

Akurat BFMV nigdy nie było metalem. Metalcore, a metal to coś innego. Podobne, ale różniące
się dosć znacznie. To się tyczy wszystkiego co ma "core" w nazwie, i jest muzyką.

Może i tak... szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o muzyce core... ale to może i dobrze to BFMV nei jest metalem czysttym - psułby tylko reputacje porządnym zespołom takim jak SOAD, Metallica, Slipknot i wielu, wielu innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:31, Lukas Unspoken napisał:

Może i tak... szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o muzyce core... ale to może i dobrze
to BFMV nei jest metalem czysttym - psułby tylko reputacje porządnym zespołom takim jak
SOAD, Metallica, Slipknot i wielu, wielu innym...


Nie chodzi o samo "core", ale o nazwy mające w sobie to słowo. Deathcore, Emocore, Metalcore, Hardcore. Polecam powpisywać te nazwy do youtube, i posprawdzać czym się one różnią. A SOAD i Slipknot także nie są zespołami metalowymi. xd Widać, że jesteś nowy w temacie, z czasem zobaczysz o co w tym wszystkim chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Slipknot (...)

Wyjdź! Wyjdź! Sio! Wyganiam cię!
Pierwsza i ostatnia zasada wątku o metalu (tm)
Nie wymawiaj tego słowa na S w tym samym zdaniu co wymawiałeś słowa "jest metalem", chyba że mówiłeś "Nie jest metalem"

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:07, Choinix napisał:

Szkoda w sumie, że nikt nie słucha BFMV.

Ja słucham :P Ale na koncert się nie wybieram niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deathcore''a możesz zostawić w spokoju, grindcore''a też (którego nawet nie wymieniłeś - i dobrze, bo... co ja gadam - i tak umrzesz), a resztę możesz zjechać z produktem ubocznym trawienia ;] Bo zwyczajnie mijają się one z metalem, to jest taki false metal, to tak jakbyś powiedział, że metal alternatywny jest trv. Tak po prostu nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:09, Vesania666 napisał:

fanów Tharshu, a konkretnie Megadeth ucieszy wiadomość, że przygotowują się do nagrania
nowego albumu :D

Nie mogę powiedzieć, żebym się spocił z podniecenia, ale z pewnością sprawdzę (jak już wyjdzie), co Dave "Mesjasz" Mustaine upichcił.

Dnia 29.08.2008 o 23:09, Vesania666 napisał:

BTW: może mi ktoś powiedzieć skąd się biorą te cholerne spacje w linkach ?!

Niestety, to forum jest emo-friendly i linki się tną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:18, VBone napisał:

Nie mogę powiedzieć, żebym się spocił z podniecenia, ale z pewnością sprawdzę (jak już
wyjdzie), co Dave "Mesjasz" Mustaine upichcił.


ja bym się wolał spocić z podniecenia jak już ją usłyszę, a to, że będą coś w czasie zimowym nagrywać ty było już wiadome na początku tego roku :D

Dnia 29.08.2008 o 23:18, VBone napisał:

> BTW: może mi ktoś powiedzieć skąd się biorą te cholerne spacje w linkach ?!
Niestety, to forum jest emo-friendly i linki się tną.

głupia moda, mam nadzieje, że szybko minie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować