Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

1. Staram się, jak mogę.
2. Nie mam tego zdjęcia. Kiedyś, gdzieś je widziałem. W każdym bądź razie było podobne do tego, które Wodzasty wkleił.
3. Nie obchodzi mnie jaka jest encyklopedyczna definicja szelek. Faceci na zdjęciu wyglądali, jakby mieli lateksowe szelki i to mnie obchodzi. Jak znajdę zdjęcie, to ci wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:38, Thorongil napisał:

bak21 ---> W zasadzie to powoli przywykam.

:D Może mi powiesz do czego... Bo jeżeli Ci chodzi o to że zawsze prawie staram się pokazać drugą stronę to się zgodzę - ale niezarzucisz mi chyba że moje argumenty są bezsensu - a jak sa to wytłumacz co w nich jest źle aby mnie oświecić.

Dnia 03.08.2006 o 13:38, Thorongil napisał:

Dobra, nie kłócę się z tobą, bo widzę, że to nie ma sensu. Ale fakt, jak ktoś chce by czarne
bylo białym, to tak w istocie może być. :]


No właśnie takie same mam odczucia względem Ciebie - pszesz że np. że jak korzystasz ze zwrotu pedalski (czarne) to w Twoim rozumieniu nie oznacza to że przyrównujesz kogoś do geja (białe). Tak jak skóra (czarne to to samo co lateks (białe).
A co do tego zdjęcia co to niby na nim się opiersz - niestwierdziłeś wcześniej że uważasz tak na podstaie jednego zdjęcia którego my tutaj nieznamy. Trzeba było tak od razu. Ale z drugiej strony - wtedy oznacza to że uważasz Manowar za pedalski na podstawie jednego zdjęcia - co jest śmieszne nieco bo niemożna na podstawie takich pierdół oceniać czegokolwiek.
A tak na koniec nieodbieraj moich postów jakoś źle czy co bo oczywiście nie mam nic do Ciebie - poprostu wyrażam swoje zdanie - a co do tego że prawie zawsze opozycyjne to juz inny problem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>:D Może mi powiesz do czego...

Do takich reakcji, a do czego niby?

>>No właśnie takie same mam odczucia względem Ciebie - pszesz że np. że jak korzystasz ze zwrotu pedalski >>(czarne) to w Twoim rozumieniu nie oznacza to że przyrównujesz kogoś do geja (białe).

Ehh, to już zupełnie coś innego, więc chyba nie trafiłeś z przykładem. Sedno leży w moim znaczeniu słowa "pedalski".

>>A co do tego zdjęcia co to niby na nim się opiersz - niestwierdziłeś wcześniej że uważasz tak na podstaie >>jednego zdjęcia którego my tutaj nieznamy. Trzeba było tak od razu. Ale z drugiej strony - wtedy oznacza to >>że uważasz Manowar za pedalski na podstawie jednego zdjęcia - co jest śmieszne nieco bo niemożna na >>podstawie takich pierdół oceniać czegokolwiek.

Nie, uważam Manowar za pedalski nie tylko na podstawie jednego zdjęcia, ale to zdjęcie podałem jako przykład, którym się posłużyłem w tej dyskusji. Oczywiście powinienem wam to zdjęcie pokazać, ale go nie mam. A swoją drogą, mimo mojego stosunku do imejdżu Manowara, zdarza mi się co jakiś czas posłuchać ich. Raczej kilku wybranych utwór, ze względu na ciekawą czasami muzykę (radosna, pasująca do konsumpcji porannej jajecznicy [według członków grupy jest to muzyka wojenna]), bo liryki są z reguły wieśniackie ("If you like metal, you''re my friend!" / "And we will die for metal!").

>>A tak na koniec nieodbieraj moich postów jakoś źle czy co bo oczywiście nie mam nic do Ciebie - poprostu >>wyrażam swoje zdanie - a co do tego że prawie zawsze opozycyjne to juz inny problem ;).

No problemo, zdaję sobie z tego sprawę. Forum to forum, służy do dyskutowania. Gdyby wszyscy myśleli to samo, to byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie teksty nie są zbyt ambitne, choć przyznam szczerze, że jeśli miałbym iść na front, to właśnie Manowara zabrałbym ze sobą właśnie ze względu na te teksty. Ale melodycznie jest to wg mnie zespół bardzo dobry i do tego świetnie wiedzą jak dać dobry koncert a to dla mnie jest podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jesteś małe dziecko, ale może i powinienem powiedzieć, że trzeba cię uczyć klasyków, skoro uważasz Manowara za ideał do podnoszenia morale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten topic przerodził sie w wymiane poglądów miedzy dwojgiem lub więcej ludzi --> czyt. kłótnia, dajcie już spokój sobie, bo wątpliwe jest, że jedna strona przekona drugą do swoich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:44, Thorongil napisał:

Nie mówię, że jesteś małe dziecko, ale może i powinienem powiedzieć, że trzeba cię uczyć klasyków,
skoro uważasz Manowara za ideał do podnoszenia morale.

Chcialem jedynie stwierdzić, że klasyki znam i nikt nie musi mi mówić co powinienem posluchać jeśli jest to zespół pokroju Bathory. I ponownie proszę o stosowanie dużych liter, bo nie wiem czy sobie kpisz ze mnie, czy z języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:58, Bagieta napisał:

Ten topic przerodził sie w wymiane poglądów miedzy dwojgiem lub więcej ludzi --> czyt. kłótnia,
dajcie już spokój sobie, bo wątpliwe jest, że jedna strona przekona drugą do swoich poglądów.


To może od razu wywalmy całe forum na śmietnik? I od kiedy wymiana poglądów równia się kłótni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:19, Thorongil napisał:

To może od razu wywalmy całe forum na śmietnik? I od kiedy wymiana poglądów równia się kłótni?

Z chęcią, a kiedy porozumienie między wami?? Może zawrzecie pakt o nieagresjii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:15, hans olo napisał:

Chcialem jedynie stwierdzić, że klasyki znam i nikt nie musi mi mówić co powinienem posluchać
jeśli jest to zespół pokroju Bathory.


Słuchaj, zaproponowałem ci tylko posłuchanie Hammerhearta, żebyś zauważył różnicę w podejściu do wojennego klimatu między Bathorym a Manowarem. Wobec tego ciężko mi zrozumieć, czemu jakiekolwiek moje posty odbierasz jako ataki na ciebie.

Dnia 03.08.2006 o 19:15, hans olo napisał:

I ponownie proszę o stosowanie dużych liter, bo nie wiem
czy sobie kpisz ze mnie, czy z języka polskiego.


Słowo "ciebie/cię" zawsze piszę z małej litery, z pełną świadomością, i nie zamierzam tego zmieniać. A odbieranie tego jako obrazę i kpinę świadczy według mnie o pewnych kompleksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:23, Bagieta napisał:

> To może od razu wywalmy całe forum na śmietnik? I od kiedy wymiana poglądów równia się
kłótni?
Z chęcią, a kiedy porozumienie między wami?? Może zawrzecie pakt o nieagresjii??


A kto powiedział, że musi być? Wymieniamy się poglądamy właśnie po to, by się wymienić poglądami, a nie po to, by przekonać drugą stronę do swoich racji. Na ogół właśnie tak to wyglada i szczere mówiąc nie spodziewałem się, że ktoś tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:25, Thorongil napisał:

A kto powiedział, że musi być? Wymieniamy się poglądamy właśnie po to, by się wymienić poglądami,
a nie po to, by przekonać drugą stronę do swoich racji. Na ogół właśnie tak to wyglada i szczere
mówiąc nie spodziewałem się, że ktoś tego nie wie.

Aha, to ja przepraszam, że sie wtrącam. Wróce do nory z której wypełzłem.
A co to poglądów to powiem tylko, że mi sie nie podobasz ty i twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:23, Thorongil napisał:

Słowo "ciebie/cię" zawsze piszę z małej litery, z pełną świadomością, i nie zamierzam tego
zmieniać. A odbieranie tego jako obrazę i kpinę świadczy według mnie o pewnych kompleksach.

No to w takim razie kpisz sobie z języka polskiego. Z premedytacja popełniasz poprostu błąd. Lepiej rób czasami wyjątki od tej reguły, bo pisząc np. oficjalny list takie zwroty są niedopuszczalne.
A co do podejścia do wojny to ja tam wolałbym, żeby wojen nie było. A wybór Manowar jest nieodwołalny, bo ja poprostu nie lubię mieć czyichś gustów. Nie powiem złego słowa o Bathory, ale w bój zabrałbym Manowar i tyle - ta decyzja jest nieodwołalna, nawet jeśli pojawi się jakiś zespół, który powali mnie na kolana (narazie niewiele jest takich) i będzie poruszał się w tej tematyce, to i tak nie lubie zmieniać zdania tylko dlatego, ze cos jest lepsze. Kiedyś poprzysiagłem sobie, że do kina będę chodził tylko na Star Wars i tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:29, Bagieta napisał:

> A kto powiedział, że musi być? Wymieniamy się poglądamy właśnie po to, by się wymienić
poglądami,
> a nie po to, by przekonać drugą stronę do swoich racji. Na ogół właśnie tak to wyglada
i szczere
> mówiąc nie spodziewałem się, że ktoś tego nie wie.
Aha, to ja przepraszam, że sie wtrącam. Wróce do nory z której wypełzłem.
A co to poglądów to powiem tylko, że mi sie nie podobasz ty i twoje posty.


Trudno. Ja będę trochę milszy i się na ten temat nie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:39, Thorongil napisał:

Trudno. Ja będę trochę milszy i się na ten temat nie odezwę.

A tu wuczuwam drwine, a próbe bycia miłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:32, hans olo napisał:

No to w takim razie kpisz sobie z języka polskiego. Z premedytacja popełniasz poprostu błąd.
Lepiej rób czasami wyjątki od tej reguły, bo pisząc np. oficjalny list takie zwroty są niedopuszczalne.


Nie uważam tego za kpinę. Oprócz reguł języka polskiego, mam też swoje własny reguły, które są dla mnie równie ważne. Dlatego piszę "ciebie" z małej litery, bo nie widzę powodu, by robić to inaczej. A gdy będę pisał oficjalny list, to wtedy zrobię wyjątek.

Dnia 03.08.2006 o 19:32, hans olo napisał:

A co do podejścia do wojny to ja tam wolałbym, żeby wojen nie było. A wybór Manowar jest nieodwołalny,
bo ja poprostu nie lubię mieć czyichś gustów. Nie powiem złego słowa o Bathory, ale w bój zabrałbym
Manowar i tyle - ta decyzja jest nieodwołalna, nawet jeśli pojawi się jakiś zespół, który powali
mnie na kolana (narazie niewiele jest takich) i będzie poruszał się w tej tematyce, to i tak
nie lubie zmieniać zdania tylko dlatego, ze cos jest lepsze. Kiedyś poprzysiagłem sobie, że
do kina będę chodził tylko na Star Wars i tak robię.


Dziwne podejście, ale nic mi do tego w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować